Wymiana

  Share
  avatar
  Mistrz Gry

  Liczba postów : 2155

  Wymiana

  Pisanie by Mistrz Gry on Pią Kwi 22, 2011 6:31 pm  Myślisz o partnerstwie ze Współczesnym Hogwartem? Skopiuj powyższy banner i wklej go na forum partnerskie wraz z odnośnikiem do http://hogwart.forummotion.com, jednocześnie zostawiając link na Twoje forum. Nie przyjmujemy partnerstwa od for o tematyce szkoły magii i czarodziejstwa Hogwart. Zastrzegamy sobie również prawo do usunięcia Waszego bannera.
  avatar
  Meryl Volter

  Liczba postów : 298
  Płeć : Female

  Re: Wymiana

  Pisanie by Meryl Volter on Nie Kwi 24, 2011 11:14 am  Kod:
  <a href="http://charmsschool.forumpolish.com"><img src="http://oi39.tinypic.com/oi8z6o.jpg" > </a>

  Kod:
  <a href="http://charmsschool.forumpolish.com"><img src="http://img10.imageshack.us/img10/2174/banner3lj.jpg"></a>
  Kod:
  <a href="http://charmsschool.forumpolish.com"><img src="http://img337.imageshack.us/img337/9972/banner5a.jpg"></a>
  Kod:
  <a href="http://charmsschool.forumpolish.com"><img src="http://img813.imageshack.us/img813/1209/banner6o.jpg"></a>


  Wasz już wstawiony.


  Ostatnio zmieniony przez Meryl Volter dnia Czw Lut 23, 2012 11:18 am, w całości zmieniany 1 raz

  Alden Wayland

  Liczba postów : 67
  Płeć : Male

  Re: Wymiana

  Pisanie by Alden Wayland on Sob Maj 07, 2011 5:32 pm

  Welcome to District 12


  Wejdź


  Na ruinach dawnej Ameryki Północnej rozciąga się państwo Panem, z imponującym Kapitolem otoczonym przez dwanaście dystryktów. Okrutne władze stolicy zmuszają podległe sobie rejony do składania upiornej daniny. Raz w roku każdy dystrykt musi dostarczyć chłopca i dziewczynę między dwunastym a osiemnastym rokiem życia, by wzięli udział w Głodowych Igrzyskach, turnieju na śmierć i życie, transmitowanym na żywo przez telewizję. Zwycięzca może być tylko jeden. W 74' Igrzyskach Katniss Everdeen i Peeta Mellark udaremnia plany Kapitolu, wymuszając zwycięstwo obojga. Za to zwycięstwo słono zapłacili, bo Kapitol jest zły i pragnie zemsty. 12 dystrykt zostaje zrównany z ziemią, a ocalali mieszkańcy znajdują swoje miejsce w Trzynastce - legendarnym podziemnym dystrykcie, który wbrew kłamliwej propagandzie Kapitolu przetrwał, a co więcej, szykuje się do walki z dyktatorską władzą.

  Akcja forum rozgrywa się 19 lat po wielkiej wojnie, kiedy to do dwunastego dystryktu wracają dawni jego mieszkańcy. To czasy nowego pokolenia.

  Zapraszamy!

  Kod:
  <a href="http://www.district12.wxv.pl/index.htm"><img src="http://i53.tinypic.com/qrd653.gif"></a>

  Wstawiony.

  Morgan Twilip

  Liczba postów : 73
  Płeć : Female

  Re: Wymiana

  Pisanie by Morgan Twilip on Czw Cze 02, 2011 4:58 pm
  Minęły trzy miesiące od zamordowania Lily, Jamesa i ich syna, Harry'ego Pottera. Morderstwa, które wstrząsnęło zarówno całą społecznością świata magii, jak i Zakonem Feniksa. Lord Voldemort stał się niepokonany. Albus Dumbledore przysiągł zemstę. Wojna jest krwawsza, niż kiedykolwiek wcześniej. Śmierciożercy osiągają władzę w całej Anglii, zabijając lub torturując każdego, kogo uważają za nieczystego. Ministerstwo Magii ugina się pod terrorem Voldemorta. Zakon Feniksa walczy. Mugole oraz mugolaki żyją w strachu i niepewności, a Wielka Brytania staje się coraz krwawszym polem bitwy. Nikt nie może być pewnym bezpiecznego jutra. Nikt nie może ufać nikomu poza samym sobą. Przerażenie oraz nienawiść wypełniają powietrze i spokój wydaje się być odległym, nierzeczywistym marzeniem, które nigdy się nie ziści.

  Czy jest jeszcze nadzieja na lepsze życie, na zakończenie tej tyranii?, zdają się pytać każdego dnia mieszkańcy Londynu, spoglądając na siebie nieufnie w drodze do pracy lub podczas wyglądania zza okiennej szyby na pogrążone w ciemnościach ulice. Na wybawienie? Znalezienie schronienia, ucieczki od zniszczenia, nienawiści, dyskryminacji?
  To tylko kwestia zdefiniowania, kto jest naszym wrogiem.

  Mugole?
  Czarodzieje?
  My sami?
  Minister został zamordowany.

  Anglia jest w ruinie.

  Jesteśmy zniszczeni.

  Londyn płonie.

  Nie ma dla nas nadziei.

  Ale żyjemy. Żyjemy.

  I nigdy się nie poddamy.

  Morgan Twilip

  Liczba postów : 73
  Płeć : Female

  Re: Wymiana

  Pisanie by Morgan Twilip on Czw Cze 09, 2011 6:02 pm  Ileż słyszy się o wolności, związanej z piractwem. Żegluga w każdy z zakątków świata, zapach słonej wody, jaskrawy zachód słońca i mewy pokrzykujące ponad głowami. Wszystko pięknie, jednakże co, kiedy na drodze pojawi się okręt marynarki wojennej i otworzy ogień do twojego statku?
  Piractwo od zawsze pociągało wielu, którzy najczęściej kończyli na stryczku. Ale byli i tacy, którzy, przechodząc na "emeryturę", mogli pochwalić się ogromnym bogactwem.
  Dołącz do pirackiej załogi, zostań żołnierzem, bądź córką bogatego mieszczanina - puść wodze fantazji i pozwól ponieść się wyobraźni, tworząc barwną postać.

  www.potc-rpg.forumpolish.com

  India Northwood

  Liczba postów : 27
  Płeć : Female

  Re: Wymiana

  Pisanie by India Northwood on Czw Gru 29, 2011 6:48 pm

  Image and video hosting by TinyPic

  Kod:
  <a href="http://zjedzmnie.mojeforum.net" target="_blank"><img src="http://i41.tinypic.com/1zgfhhu.png" border="0" alt="Image and video hosting by TinyPic"></a>

  Bonnie Wembley

  Liczba postów : 56
  Płeć : Female

  Re: Wymiana

  Pisanie by Bonnie Wembley on Sob Lut 04, 2012 4:21 pm
  H O K U S - P O K U S!
  W świecie pełnym czarów i tajemnic nie da się przewidzieć, co będzie dalej.
  Filadelfia przez długie lata żyła w harmonii, z dala od jakichkolwiek problemów - zdawałoby się więc, że nie może jej spotkać nic złego. Ale każde pokolenie niesie ze sobą własne bitwy i walki. Nastał rok 1973, a nad światem magii zawisło widmo niebezpieczeństwa.

  Wasz wstawiony!

  Bonnie Wembley

  Liczba postów : 56
  Płeć : Female

  Re: Wymiana

  Pisanie by Bonnie Wembley on Pią Lut 17, 2012 5:08 pm

  znowu ja ale tym razem z moim forum:


  FLAMEL

   Zastanawialiście się kiedyś co czeka uczniów Hogwartu po ukończeniu VII klasy? Jak wybierają swoją drogę zawodową? Czy tak od razu znajdują pracę i bez przeszkód spełniają się na danej funkcji? A może jednak ta droga jest o wiele bardziej kręta, a Hogwart to nie pierwszy i ostatni etap ich nauki?
   Mamy 2012 rok, Hogwart działa według swoich założeń, wciąż przyjmując nowych uczniów czystej i mugolskiej krwi starając się pomóc w rozwojowi świata magicznego. Siódmoklasiści zastanawiają się nad tym co chcą zdawać na OWUTEMACH, jaki będzie ich plan na przyszłość. My skupiamy się jednak na młodzieży, która ukończyła już Hogwart i postanowiła dalej dokształcać się w kierunkach magicznych. Akademia Nicolasa Flamela wybudowana niecałe 100 lat temu w miejscu dawnego zamczyska znanego czarodziejskiego rodu Flamelów oraz średniowiecznego więzienia dla reformowalnych przestępców. Uniwersytet znajduje się niedaleko Hogwartu, a tereny obydwu szkół rozdziela Zakazany Las. Szkoła oferuje wiele kierunków, z których każdy uczeń wybierze coś dla siebie, jednakże nie wszyscy żyją jedynie nauką.
   Wśród stosu książek i podartych pergaminów nie raz i nie dwa znaleźć można butelki po trunkach, paczki mugolskich papierosów i saszetki po narkotykach, z ciemnych zakamarków dobiegają rozkoszne odgłosy - choć jest to szkoła niesamowicie wymagająca uczniowie znaleźli wiele sposobów by łamać szkolny regulamin bez większych uszczerbków na swojej szkolnej reputacji. I mimo rywalizacji między bractwami w takich chwilach wszyscy potrafią się zjednoczyć i nie pisnąć ni słówka o tym co dzieje się w dormitoriach gdy kadra nauczycielska codziennie ogłasza ciszę nocną.
   Jak myślisz... czy obecny stan rzeczy, czy to studenckie życie należy do odpowiednich? A co by było gdyby ktoś, zupełnym przypadkiem zmienił bieg wydarzeń? Gdyby wszelakie zakazane imprezy wyszły na jaw? Może w ten sposób pokonałbyś swojego wroga? Pozbył się go raz na zawsze, a może nawet w ten sposób osiągnął upragniony cel, dajmy na to wielką miłość, która od wieków wybierała twojego przeciwnika? A jeśli potajemny romans studentki i wykładowcy rzuciłby ci się w oko, może miałbyś okazję do podniesienia swoich ocen? To zdecydowanie nie jest świat dla słabych, i choć okres studiów zwą czasem najlepszym musisz pamiętać, że otacza cię masa nieprzyjaznych ludzi.

  Kod:

  <a href="http://flamel.soglam.net"><img src="http://img864.imageshack.us/img864/4307/29579425.png" style="border: 0;" /></a>

  Adrianne Farfaix

  Liczba postów : 107
  Płeć : Female

  Re: Wymiana

  Pisanie by Adrianne Farfaix on Nie Lut 26, 2012 1:24 am  IMPERIO - NON OMNIS MORIAR
  http://imperio.forumotion.com/

  Czy kiedykolwiek zastanawiałe(a)ś się jak potoczyłyby się losy magicznego świata gdyby Harry Potter zginął, a Lord Voldemort zwyciężył? My dajemy Ci tą możliwość, dołącz do nas i wraz z nami rozpocznij wielką przygodę. Co wybierzesz? Korytarze Ministerstwa Magii czy maskę śmierciożercy? Czy jednak wolisz usiąść i pomarzyć przy kuflu dobrego piwa? Też nie? To może dołączysz do Ruchu Oporu zwanego Saboteur i zaczniesz walczyć? Decyzja należy do Ciebie.

  UWAGA - Akcja forum toczy się 2 lata po bitwie. Mamy więc rok 2000.
  Forum zostało reaktywowane, a przeżyte wcześniej przygody zostały wykorzystane w fabule i pomyśle forum.


  FABUŁAPOSTACIE KANONICZNEREGULAMIN


  avatar
  Jake Wright

  Liczba postów : 155
  Płeć : Male

  Re: Wymiana

  Pisanie by Jake Wright on Pon Mar 19, 2012 11:42 pm  MORSMORDRE


  Dla Zjednoczonego Królestwa nastały prawdziwie ponure dni. Z chwilą śmierci Lily Evans przepowiednia Sybilli Trelawney okazała się nic nieznaczącą ułudą - magiczny świat pozostał sam, bez jakiejkolwiek nadziei. James Potter jeszcze bardziej zaangażował się w działalność Zakonu, pragnąć walczyć z reżimem Czarnego Pana oraz pomścić ukochaną, zamordowaną z rąk Antonina Dołohowa podczas jednego z pojedynków.
  Jednak Lord Voldemort nigdy nie był tak silny, jak teraz. Jego potęga zdaje się być niepokonana. W szeregi Śmierciożerców wstępują kolejni czarodzieje - niektórych z nich zrekrutowano, uciekając się do szantażu. Osiągają władzę w całej Anglii, zabijając lub torturując każdego, kogo uważają za nieczystego. Nigdzie już nie jest bezpiecznie. Ministerstwo ugina się pod ich terrorem, przeforsowując kolejne straszliwe ustawy uderzające w godność każdego mugola, charłaka lub maga brudnej krwi. Wszyscy oni żyją w strachu i niepewności, a Wielka Brytania staje się coraz krwawszym polem bitwy. Zakon Feniksa walczy, dzielnie stawiając opór, lecz nikt nie może być pewnym bezpiecznego jutra. Nikt nie może ufać nikomu poza samym sobą. Przerażenie oraz nienawiść wypełniają powietrze i spokój wydaje się być odległym, nierzeczywistym marzeniem, które nigdy się nie ziści.
  Anglia jest w ruinie. Czy istnieje jeszcze nadzieja na lepsze życie, na zakończenie tej tyranii?, zdają się pytać każdego dnia jej mieszkańcy, spoglądając na siebie nieufnie w drodze do pracy lub podczas wyglądania zza okiennej szyby na pogrążone w ciemnościach ulice. Na wybawienie? Znalezienie schronienia, ucieczki od zniszczenia, nienawiści, dyskryminacji?
  Jest rok 1979. Właśnie teraz ważą się losy świata, w wielkiej walce dobra i zła.


  Mamy Was
  tutaj.

  Skyler Lancaster

  Liczba postów : 41
  Płeć : Female

  Re: Wymiana

  Pisanie by Skyler Lancaster on Wto Gru 11, 2012 5:53 pm


  Kod:
  <a href="http://dahlvald.forum.st/"><img src="http://i.imgur.com/r7egZ.png"> </a>

  INSTYTUT DAHLVALD, SKANDYNAWIA, 1982 ROK
  www.dahlvald.forum.st
  Rok 1982. Od odkrycia magii, późniejszego rozłamu nią władających i wydzielenia Równoświatu minęło tak wiele czasu, że niewielu już pamięta te historie. A jednak są ci, którzy chcą podtrzymać ich pamięć u przyszłych pokoleń. Za murami Instytutu Dahlvald – wielowiekowej szkoły zrzeszającej tych, którzy po rozłamie opowiedzieli się za czarodziejami – wciąż propaguje się szacunek dla przeszłości. Tu nie daje się zapomnieć o tym, co było.
  Jesteś kolejnym z młodych Śniących o nieokreślonej jeszcze przyszłości. Staniesz u boku dyrektora Dahlvaldu czy wstąpisz do Sabatu i przyłączysz się do wewnętrznej walki o pozycję mistrza? A może wspomnisz imię Voldemorta, tego, który zginął – i zaczniesz wierzyć w jego powrót? Stań się, kim chcesz. Nasz świat na Ciebie czeka.

  Sponsored content

  Re: Wymiana

  Pisanie by Sponsored content


   Obecny czas to Nie Lis 18, 2018 5:29 pm