Regulamin

  Share
  avatar
  Mistrz Gry

  Liczba postów : 2155

  Regulamin

  Pisanie by Mistrz Gry on Sro Mar 28, 2012 12:39 am

  Regulamin studium

  1. Studentem może zostać każdy czarodziej, który ukończył Hogwart (bądź inną szkołę magiczną) i urodził się nie wcześniej niż w roku 1989.
  2. Studium jest odpłatną formą nauki.
  3. Studium trwa trzy lata, zaś po pierwszym roku student wybiera specjalizację. Istnieje możliwość studiowania większej ilości kierunków, jednakże należy je zaczynać w odstępie przynajmniej roku.
  4. Ukończenie studiów daje możliwość zarobków znacznie wyższych – płace studentów, którzy ukończą I rok studium są o 50% wyższe, II rok – 75%, III rok – 100%.
  5. Studenci mają obowiązek stosowania się do regulaminu szkoły.
  6. Studenci zamieszkują poza Hogwartem, mają zaś obowiązek stawić się w szkole wraz z godziną rozpoczęcia przez nich zajęć. Muszą opuścić Hogwart przed ciszą nocną.
  7. Studenci mają prawo do uczestniczenia w uroczystościach szkolnych a także wstępowania do wszystkich organizacji uczniowskich. 
  8. Studenci mogą brać udział w rozgrywkach quidditcha.
  9. Studenci posiadają prawo korzystania z biblioteki szkolnej zgodnie z jej regulaminem, mogą także wypożyczać pozycje z Działu Ksiąg Zakazanych bez zgody nauczyciela. Surowo karane będzie jednak rozpowszechnianie książek z w/w działu wśród uczniów.
  10. Studenci mogą jednocześnie uczyć się i pracować, ich miesięczna płaca będzie wynosiła jednak 50% rzeczywistych zarobków. 
  11. Studentom przysługują dwa posiłki dziennie: obiad oraz drugie śniadanie lub kolacja.
  12. Za tok edukacji studenta odpowiadają nauczyciele przedmiotów wymaganych przy rekrutacji na studium.
  13. Student, który porzucił studium, nie może na nie powrócić (jedynym wyjściem jest ponowna rekrutacja). Za porzucenie studium uznaje się brak wniesionej opłaty bądź nieprzedłużenie kolejnego roku trwania studium.
  14. Studenci podczas przerw w swoich zajęciach mogą przebywać w specjalnie stworzonym dla nich salonie.


   Obecny czas to Pon Sty 21, 2019 1:30 pm