Jason O'Sullivan

  Share
  avatar
  Jason O'Sullivan

  Liczba postów : 91
  Płeć : Male

  Jason O'Sullivan

  Pisanie by Jason O'Sullivan on Sob Lip 07, 2012 1:30 pm

  Jason O'Sullivan

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Jason
  2. Nazwisko: O'Sullivan
  3. Data urodzenia: 19/09/1983
  4. Miejsce urodzenia: Belfast, Irlandia
  5. Miejsce zamieszkania: Belfast, Irlandia
  6. Czystość krwi: 3/4, ojciec matki jest mugolem.

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Całe drzewo genealogiczne Jasona jest zawiłe i poplątane niczym trujący bluszcz. Dziesiątki wujów i ciotek oraz dwa razy tyle kuzynów. W tym całym tłumie tylko kilka osób jest godnych uwagi, a są nimi rodzice Jasona oraz jego niesforna siostrzyczka. Matka Emilie jest czarodziejką czystej krwi, ale jej ojciec nie. Za czasów nauki w Hogwarcie znana była jako szkolny kujon (brzmi okropnie, nieprawdaż?) dopóki Nathaniel, ojciec Jasona, nie obudził w niej głęboko skrytej pięknej kobiety. Nagle cała męska część uczniów zaczęła żałować, iż wcześniej nie spostrzegli niesamowitej urody maskowanej pod wielkimi okularami. Z tej całej miłości powstał nie kto inny jak Jason, a za raz po nim niesforna Ethel.
  2. Pokrewieństwo: --
  3. Status majątkowy: Przeciętny.

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: Hogwart, Ravenclaw
  2. Referencje zawodowe: Już w szkole jego ulubionym przedmiotem były eliksiry. Interesowała się najróżniejszymi miksturami, ich działaniem, jak je rozpoznać i zniweczyć ich działanie. Po ukończeniu Hogwartu z pomocą znajomości jego rodziców chłopak dostał staż w Świętym Mungu, a teraz stara się o posadę na oddziale zatruć eliksiralnych i roślinnych.
  3. Wykonywany zawód: Magomedyk na oddziale zatruć eliksikalnych i roślinnych.
  4. Zarobki: Wysokie


  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 180cm
  • Budowa ciała: muskularna.
  • Kolor oczu: zielone
  • Kolor włosów: brąz.
  • Cechy charakterystyczne: kilkudniowy zarost

  2. Opis szczegółowy:
  Wysoki, bo aż sto osiemdziesiąt centymetrów wzrostu. Wyluzowany elegancik. Czyli koszule, krawaty, garnitury. Jednak wszystko noszone czasami niedbale. Tutaj luźno zawiązany krawat, koszula nie do końca schowana w spodnie. Ktoś by powiedział, że Jon jest abnegatem. To nieprawda, jego ubiór to po prostu artystyczny nieład. Nosi zaokrąglone okulary, które często ześlizgują mu się z nosa. Szkła podkreślają jego zielone oczy. Jest zabójczo przystojny i przyzwoicie umięśniony. Jako nastolatek przez pewien okres czasu bawił się w modela, ale to mu szybko przeszło. Co najdziwniejsze? Kiedy ktoś widzi Jona pierwszy raz na oczy odmładza go.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Dobra dusza. Golden retriver, jak ten pies jest wiecznie szczęśliwy. Jest osobą bardzo aktywną. Pełno go wszędzie. Jason cieszy się życiem i jest ogólnie lubiany. Pewny siebie entuzjasta. Działa z zapałem, zdecydowanie i potrafi ożywić każde towarzystwo i przedsięwzięcie. Jest osobą towarzyską, przedsiębiorczą i dobry z niego organizator. Promieniuje serdecznością, szczerze wyraża swoje uczucia. O'Sullivan to osoba szczodra, wspaniałomyślna, odważna i szlachetna. Żyje pełnią życia, bawi się i wypełnia przestrzeń, w której przebywa z radością, ciepłem i dobrą energią. Ludzie w jego obecności dobrze się bawią. Ceni sobie luksus i splendor, ma prawdziwą charyzmę i godność prawdziwego władcy. Jest bardzo wspaniałomyślny, przynajmniej dla swych znajomych. Uwielbia być w centrum zainteresowania, nie potrafi pozostawać w cieniu innych. Życie jest dla niego przede wszystkim sceną, na której stara się być gwiazdą, szczególnie gwiazdą gitary, na której uwielbia grać. Potrzebuje stałej adoracji, chce być kimś znaczącym. Potrzebne mu jest społeczne uznanie i poklask. Ma skłonności do egzaltacji i chełpliwości. Lubi dramatyzować sytuacje, gdyż wtedy silniej przemawiają do jego wyobraźni i w jego oczach dodają im znaczenia. Jest przeświadczony o słuszności swych racji. Łatwo skupia wokół siebie ludzi, szczególnie słabszych psychicznie. Czasami ma kłopoty ze współpracą z innymi, woli kierować nimi i nad nimi panować. Jest dumny i władczy. Ma tendencję do pychy i próżności. Bardziej uciążliwe własne obowiązki lubi przerzucać w efektowny sposób na innych, sobie pozostawiając rozstrzyganie spraw donioślejszych. Lubi być dostojny, wyniosły i godny. Widzi świat w sposób subiektywny. Bywa lekkomyślny, wybuchowy i impulsywny. Jest egocentryczny i ambitny. Nieobce jest mu poczucie odpowiedzialności i honoru. Ma silną osobowość. Łatwo wpada w gniew, ale mija on szybko. Szczególnie łatwo jest ułagodzić go dużą ilością pochlebstw. Ponieważ jest trochę naiwny i łatwowierny, łatwo jest go oszukać, przynajmniej jego rodzinie. Potrafi obdarzać ludzi szczerymi komplementami. Ma silne poczucie sprawiedliwości i dużo cywilnej odwagi. Potrafi też ciężko pracować, gdy w perspektywie ma osiągnięcie szczytu, sławy i uznania. Zdecydowanie nie nadaje się na podwładnego, a gdy nim jest potrzebuje dużo pochwał i doceniania jego pracy. Ma zdolności dramatyczne i często występuje na scenie, ale satysfakcjonuje go tylko bycie gwiazdą. Najlepiej się czuje, gdy stoi na czele i świetnie potrafi reprezentować innych.

  2. Ciekawostki:

  • Zainteresowania: muzyka, taniec, eliksiry.
  • Ulubione: gitara, język francuski.
  • Inne: uzależniony od trzech rzeczy: kawa, papierosy i sen.

  F. Przeszłość
  Niestety zawiodę wielu z was, ale skrócę historię Jasona do minimum. Bo gdyby zagłębić się we wszystkie zdarzenia godne uwagi powstałaby niesamowicie długa powieść której, nie ukrywajmy, nikomu czytać się by nie chciało.
  Jason narodził się, uwaga uwaga... w dniu swoich urodzin! Kto by się spodziewał, prawda? Jako syn pierworodny stał się oczkiem w głowie swoich rodziców dopóki na świecie nie pojawiła się Ethel (na szczęście nastąpiło to dopiero jedenaście lat później). I to tego samego dnia którego Jason dostał list z Hogwartu. Szczęście w nieszczęściu.
  I tak oto chłopiec udał się do magicznej szkoły, aby spędzić w niej kilka wyjątkowo ważnych lat. Z maskotki rodziców przerodził się w przystojnego młodzieńca, działającego bardziej pod wpływem hormonów niż rozumu. Na szczęście jego koleżankom to nie przeszkadzało. Gorzej z matką! Gdyby tylko się dowiedziała jak się nazywały zajęcia dodatkowe Jasona zapewne dostałaby na miejscu ataku serca. Na szczęście wciąż uważała syna za grzecznego chłopca i na razie nie wyprowadzajmy jej z błędu.
  Po ukończeniu Hogwartu, z pomocą rodziców, młody O'Sullivan dostał staż w Świętym Mungu, a teraz stara się o posadę na oddziale zatruć eliksiralnych i roślinnych.

   Obecny czas to Sob Maj 26, 2018 12:42 pm