Administracja

  Share
  avatar
  Mistrz Gry

  Liczba postów : 2155

  Administracja

  Pisanie by Mistrz Gry on Sro Wrz 26, 2012 2:00 pm  ADMINI INTERAKTYWNI
  czyli odpowiedzialni za użytkowników
  w miarę możliwości wszelkie pytania prosimy o kierowanie do poniższej trójki


  EVAN ROSENHEIMER /
  ABEL DRASKOVIC
  / DONNIE HEYWOOD


  s p a n i e

  l o n g b o a r d

  k a w a

  n ę k a n i e a d m i n ó w

  c y n a m o n

  k i c z o w a t e f i l m y

  p ó ł w y s e p h e l s k i

  a r c h i t e k t u r a


  Sprawuje pieczę nad światem dorosłych czarodziei – sprawdza karty, przydziela pensje, a także zakłada mieszkania. Okazjonalnie pomaga w prowadzeniu rozgrywek quidditcha. Odpowiedzialny za oryginalną oprawę graficzną oraz fizyczne funkcjonowanie forum. Gdy mu się nudzi straszy nowych użytkowników. Studiuje, przez co dysponuje ograniczoną ilością czasu.


  CHRISTIAN ABBERLINE /
  LULU FITZGERALD
  / GEORGIA ABRAMS


  m i c k i e w i c z

  k a w a

  k r a k ó w

  m o d e r n i z m

  w i n o

  n a t u r a l i z m

  s n o w b o a r d

  k r y m


  Strażnik prawa i porządku. Groźny, grasujący głównie nocą. Skora do odpowiedzi na wszelkie pytania, aktywuje konta i przydziela nowych uczniów. Do tego wspomaga nadzorowanie świata studentów oraz sprawuje pieczę nad Quidditchem, prowadząc rozgrywki, rekrutację i wcielając się w rolę redaktora sportowego. Okazjonalnie bawi się w mistrza gry.
  Jest też prywatnym Murzynem Evana, co oznacza, że jako jedyna z administracji robi cokolwiek poza chwaleniem się tym, że ma małpę przed nickiem. Solidarnie z Ablem, też sobie studiuje.


  LEONARD RYAN /
  LEROY PRESSLEY
  / BUNNY BRECKENRIDGE


  c z e k o l a d a

  k o t y

  j e s i e ń

  k o s z y k ó w k a

  s p a n i e

  t e l e f o n & s m s

  m u z y k a

  s t a r y p a p i e r


  Czerwony Królik prosto z pola marchewki. Zajmuje się ładnym wyglądaniem, sprawdza karty nauczycieli oraz uczniów, dodaje ich do spisu uczniów oraz przydziela im dormitoria, a także zakłada gabinety. Jej obowiązkiem jest pilnowanie sumiennej pracy szkolnych belfrów.  ADMINI TECHNICZNI
  stanowiący wsparcie forum
  COLIN GAUTHIER /
  JUDITH HACKETT
  / JACOB CANDROT


  s z w e c j a

  w o j s k o

  m i t y g e r m a ń s k i e

  a d a m g r e e n

  d r z e w a

  a r c h e o l o g i a

  s c i e n c e f i c t i o n

  k i w i


  Najmroczniejszy z wszystkich mrocznych adminów. Jej plany zawładnięcia światem wymagają dogłębnego poznania struktury forum, tak więc Judith sprawuje pieczę nad wszelkimi opisami oraz sprawami organizacyjnymi, co oznacza, że każda zagubiona duszyczka może zwrócić się do niej z pytaniem o funkcjonowanie forum, a ona w miarę możliwości odpowie. Okazyjnie czyści tematy, deaktywuje i usuwa użytkowników oraz przyjmuje podania o genetykę.

  HOLLY GUILDENSTEIN /
  LEILA ABBERLINE
  / ANNEMARIE HEYWOOD


  l a n s

  d i s c o

  a l e r g i a

  h e r b a t a

  f i l o z o f i a

  s t a r  w a r s

  s o c i a l a w k w a r d

  m e m y i n t e r n e t o w e  Stale studiujący administrator-widmo, od czasu do czasu pojawiający się na chatboxie. Wie wszystko o wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem dramatów, jak na forumową redaktor naczelną przystało. Oprócz tego zajmuje się tym i tamtym, ale niczym konkretnym, jest uczulona na powtórzenia w kartach (i kilkadziesiąt innych rzeczy), za to z wielką chęcią założy dom czy odpowie na wszelkie pytania. Od lat rywalizuje sama ze sobą w kategorii „najdłuższy post”, jeśli widzisz na forum nowe konto - pewnie jest jej.  W wolnym czasie straszy Evana ciastem marchewkowym, pernamentnie wzdycha do avka Christiana.

   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 10:40 am