Zamknięte lokacje

  Share
  avatar
  Mistrz Gry

  Liczba postów : 2155

  Zamknięte lokacje

  Pisanie by Mistrz Gry on Sro Wrz 26, 2012 2:02 pm

  Zamknięte lokacje

  Poniżej znajduje się lista lokacji, do których – by się dostać – należy wykonać rzut kością o nazwie „KARTKA”. Z zasady w pierwszym poście opisany jest mechanizm działania, by jednak przybliżyć tę sprawę, zamieszczę tu małą instrukcję.
  Należy kliknąć pole „odpowiedz”, a następnie napisać posta, zamieszczając tam jedynie komendę o wykonywanym rzucie. Następnie należy zaznaczyć pole „KARTKA” w sposób przedstawiony na obrazku poniżej:

  Jeśli wszystko poszło dobrze, powinien pojawić się post Evana Rosenheimera wraz z kartką o jednym kolorze. Z zasady kolor zielony oznacza, że nasza misja się powiodła, żółty nakazuje nam powtórzyć rzut, a czerwony zakazuje wejścia do lokacji przez najbliższe 24 godziny. Po poście Evana zobowiązani jesteśmy do opisania zachowania naszej postaci – i tutaj możemy wymyślać, co takiego się jej stało, jak weszła – czy też nie – do wybranego pomieszczenia.
  W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytania można zadawać w tym temacie. Poniżej znajduje się lista lokalizacji, w których obowiązuje wykonywanie rzutu drugą kością.  Rozmowy osób, które nie zastosują się do kartek, to znaczy nie rzucą drugą kością, zostaną zarchiwizowane.
  Jeśli aktualnie w temacie mają zamiar grać dwie osoby, obie powinny wykonać rzut kością, jednak wystarczy, że tylko jedna osoba wyrzuci zieloną kartkę. W przypadku każdej kolejnej osoby, która chce dołączyć, musi ona wyrzucić zieloną kartkę.


   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 10:45 am