Lekcje

  Share
  avatar
  Mistrz Gry

  Liczba postów : 2155

  Lekcje

  Pisanie by Mistrz Gry on Sro Wrz 26, 2012 3:58 pm

  Lekcje

  Kilka słów o lekcjach na forum

  1. Lekcje odbywają się jedynie na zasadzie prac domowych. Uznajemy, że kiedy jesteśmy w szkole - i nasza postać jest na zajęciach.
  2. Aktualny plan lekcji można pobrać tutaj.
  3. Raz na jakiś czas nauczyciele (bądź MG) kilku przedmiotów zadają pracę domowe. Ich tematy są wpisane w danej sali lekcyjnej, zwykle wywieszone również na specjalnej (tablicy .)
  4. Uczniowie oddają pracę poprzez wysłanie jej pod tematem zadania. Każda praca musi być opatrzona imieniem i nazwiskiem, domem, oraz rokiem, na którym uczy się postać. Różne postaci jednego użytkownika muszą odrabiać osobne prace domowe.
  5. Za każdą pracę uczeń dostaje punkty, na podstawie których odbędzie się walka o Puchar Domów. Maksymalnie za pracę można dostać 15pkt, nie przyznaje się punktów ujemnych za brak pracy. Uwaga! Nie przyznaje się punktów ujemnych za nie wykonanie danego zadania domowego. Domy, które się go nie podjęły po prostu nie dostają punktów.
  Nauczyciele są zobowiązani poinformować uczniów o ocenach i punktach po upływie terminu oddawani prac, a także umieścić adnotację w Pucharze Domów.
  6. Dla ułatwienia prace dla wszystkich roczników są takie same.
  7. Prace oddane przez ucznia, który nie uczęszcza na dany przedmiot, nie będą punktowane.


   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 10:40 am