Nauczyciele - regulamin

  Share
  avatar
  Mistrz Gry

  Liczba postów : 2155

  Nauczyciele - regulamin

  Pisanie by Mistrz Gry on Sro Wrz 26, 2012 3:59 pm

  Nauczyciele - regulamin

  Konta nauczycieli

  1. Takie konto może założyć tylko i wyłącznie bardzo aktywna osoba, mająca na swym koncie wiele elokwentnych postów.
  2. Postać nauczyciela będzie musiała napisać kartę postaci i umieścić ją w dziale Karty pracowników szkoły.
  3. Belfer będzie zobowiązany raz w miesiącu przygotować lekcję (w postaci posta, oczywiście) na wybrany przez siebie temat, oczywiście dotyczący przedmiotu, którego uczy.
  4. Co najmniej raz na miesiąc i nie częściej niż raz w tygodniu nauczyciel musi zadać pracę domową oraz w podać jej wyniki (w skali od 0 do 15 pkt dla każdego ucznia) i sumę (ile punktów zdobył poszczególny z domów) umieścić w temacie klasyfikacji walki o Puchar Domów. Uwaga! Nie przyznaje się punktów ujemnych za nie wykonanie danego zadania domowego. Domy, które się go nie podjęły po prostu nie dostają punktów.
  5. Nauczyciele zobowiązani są do patrolowania korytarzy szkolnych - mogą odejmować do piętnastu punktów za wszelkie przewinienia, a także wlepiać szlabany. Większe ilości odjętych/dodanych punktów muszą być skonsultowane z Administracją.
  6. Każdy nauczyciel przez okres roku szkolnego będzie mieszkał w Hogwarcie, gdzie zostanie przydzielony mu gabinet i pokój sypialny. Obie lokacje należy opisać samodzielnie, pamiętając o zachowaniu klimatycznego wyglądu Hogwartu, po czym wysłać do Bunny Breckenridge, która zweryfikuje i umieści oba tematy o odpowiednim forum.
  7. W wakacje belfrowie mogą mieszkać we własnym mieszkaniu, aczkolwiek będą musieli owe wykupić i opłacić z własnej pensji. Jeśli ktoś jest zainteresowany stworzeniem owego mieszkania musi zgłosić się do Abla Draskovica.
  8. Nauczycielem nie może zostać osoba, która nie przekroczyła progu 40 lat.* Wymóg ten nie dotyczy innych pracowników oraz pomocników, ale wszystko w granicy zdrowego rozsądku.
  9. Po zaakceptowaniu, każdy z pracowników proszony jest o krótką charakterystykę dotyczącą sposobu prowadzenia lekcji i podejściu do uczniów, która powinna zostać wysłana do Bunny Breckenridge. Informacja zostanie umieszczona w temacie klasy nauczanego przedmiotu.


  * wyjątek stanowi postać profesora Neville'a Longbottoma


   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 10:39 am