Endre Alexander Hauge

  Share
  avatar
  Endre Hauge

  Liczba postów : 46
  Płeć : Male

  Endre Alexander Hauge

  Pisanie by Endre Hauge on Sro Lut 06, 2013 7:55 pm

  Endre Alexander Hauge

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Endre Alexander
  2. Nazwisko: Hauge
  3. Data urodzenia: 13.07.1996r.
  4. Miejsce urodzenia: Bergen, Norwegia
  5. Miejsce zamieszkania: Liverpool
  6. Czystość krwi: Krew czysta w 1/4

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Endre pochodzi z norweskiej rodziny, która od kilku pokoleń zamieszkuje Wielką Brytanię. Odkąd skończył jedenaście lat mieszka ze swoją siostrą - Olivią, ze względu na komplikacje powstałe po rozwodzie jego rodziców. Olivia ma dwadzieścia pięć lat i niczym nie różni się od zwykłych mugoli. Studiuje prawo, marzy o założeniu rodziny, ale na nieszczęście, żaden z jej związków nie wytrzymał próby czasu. Matka Endre - Helene, zdradziła swojego męża i rozwiedli się wiele lat temu. Wtedy rodzeństwo zostało rozdzielone. Syn zamieszkał u ojca - Johana, a córka u matki. Po kilku latach jednak taki układ nie do końca się sprawdził i dwudziestoletnia Olivia została wręcz zmuszona, aby przyjąć pod swoje skrzydło młodego Endre. Od tego czasu rodzeństwo nie utrzymuje kontaktu z matką. Ojciec zaś od czasu do czasu przysyła im pieniądze, niekiedy odwiedza, ale z pewnością o wiele bardziej żałuje im swojego czasu.
  2. Pokrewieństwo: -
  3. Status majątkowy: Powyżej przeciętnej

  C. Szkoła

  1. Rok nauki: V
  2. Dom: Hufflepuff
  3. Przedmioty: Zaklęcia, obrona przed czarną magią, transmutacja, eliksiry, zielarstwo, astronomia, historia magii, numerologia, opieka nad magicznymi stworzeniami.

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 168 cm
  • Budowa ciała: Bardzo szczupła, kobieca
  • Kolor oczu: Ciemnobrązowy
  • Kolor włosów: Brązowy
  • Cechy charakterystyczne: Długie, wyjątkowo proste włosy, duże usta, blizny po samookaleczaniu się wędrujące wzdłuż szyi, lewego ramienia i ręki, aparat na zębach

  2. Opis szczegółowy: Endre jest nieco specyficznym chłopcem. Z twarzy nie wyróżnia go prawie nic. Ma ciemne włosy, sięgające za ramiona, o które uwielbia dbać. Jego oczy są prawie jak węgielki, a rzęsy wyjątkowo długie. Poniżej znajduje się zgrabny nos i pełne usta. Jego kości policzkowe są uwydatnione, ze względu na jego wagę, która wynosi ledwo czterdzieści pięć kilogramów. Nosi aparat na zęby, za którym nie przepada i stara się go ukrywać, co sprawia mu często trudności, bo lubi się uśmiechać. Można więc stwierdzić, że Endre to zwykły chłopak i nic, zupełnie nic nie wyróżnia go z szarego tłumu. Oczywiście, że można tak powiedzieć, ale tylko i wyłącznie dopóki nie spojrzy się na jego ubiór i sylwetkę. Niski wzrost, dość szerokie biodra jak na chłopaka i długie włosy sprawiają, że wygląda jak urocza, czternastoletnia dziewczynka. Jakby tego było mało, ubóstwia nosić damskie ubrania. Jego szafa pełna jest pastelowych sweterków, koszulek z dekoltem, leginsów, obcisłych spodni, kusych spódniczek i uroczych balerinek. Kocha modę, potrafi spędzić dwie godziny przed lustrem, dopasowując kolor zakolanówek do spódniczki i bransoletek. Można stwierdzić, że się wygłupia, ale prawda jest zupełnie inna.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Endre jak na nastolatka jest bardzo dojrzałą osobą. Spore doświadczenie życiowe i inteligencja sprawiły, że nieco odbiega od swoich rówieśników. Od dziecka miał starszych znajomych. Z nimi po prostu lepiej się dogadywał. Nie tylko to sprawia, że czuje się małym odmieńcem na tej planecie. Jego głównym problemem są zaburzenia identyfikacji płciowej. Najprościej ujmując - czuje się kobietą. Już w dzieciństwie wolał bawić się lalkami, malować się kosmetykami starszej siostry i spędzać czas z dziewczynkami, niż biegać z bandą brudnych chłopców i interesować się samochodami. Właśnie ze względu na tą przypadłość niewiele osób chce utrzymywać bliższe kontakty z Endre. Nie chcą go lepiej poznawać, gdy dowiadują się prawdy o nim, co jest w pełni niezrozumiałe. Ten chłopak to bardzo sympatyczna, szlachetna, wrażliwa, prawa, odważna i empatyczna osoba. Zawsze potrafi przyznać się do błędu i poprawić swoje zachowanie. Uwielbia opiekować się zwierzętami i ludźmi. Sam ma cztery urocze koty, które kocha ponad wszystko. Spędza z nimi swój czas wolny i w pewnym stopniu kotki zastępują mu przyjaciół. Jego główną wadą jest nieśmiałość. Czasami wiele przez to traci, ale gdy trzeba się odezwać, robi to bez zawahania. Ma trudności z nawiązywaniem nowych znajomości, ale przy osobach, które zna, czuje się swobodnie. Zdarza mu się kłamać, głównie dla poświęcenia i w szczególnie wstydliwych dla niego sprawach, chociaż wie, że każde kłamstwo jest najzwyczajniej w świecie złe. Z pozoru jest osobą wesołą i pozytywnie nastawioną do życia, ale tak naprawdę nie potrafi radzić sobie ze swoimi problemami. Często zdarza mu się płakać i smucić, ale tylko i wyłącznie w samotności. Uważa to za słabość i nie chce tego nikomu pokazywać. Endre ma duszę artysty, ale lubi także astronomię. Jego hobby to z pewnością rysowanie i pisanie opowiadań, a ulubiony przedmiot to zielarstwo. Kocha naturę, rysuje krajobrazy i mangę, a gdy nikt go nie widzi - tańczy. Tego wstydzi się najbardziej, ale gdy słyszy muzykę nie potrafi usiedzieć w miejscu. Chłopak najbardziej w świecie nienawidzi sportu. Potrafi szybko biegać, ale w grach zespołowych jest totalną łamagą. Nie znosi wszystkiego, co związane ze sportem, w tym sportowców.
  2. Ciekawostki: Nie znosi sportu, choruje na depresję i zaburzenia identyfikacji płciowej, jest wrażliwy, empatyczny, odważny i sympatyczny

  • Zainteresowania: Literatura, projektowanie ubrań, zielarstwo, moda, astronomia, Japonia
  • Ulubione: Endre kocha słodkości, wszystko co związane z Japonią, ma słabość do butów i torebek
  • Inne: -

  F. Przeszłość
  Endre nim trafił do Hogwartu przeżył wiele przeprowadzek. Rozwód, problemy z ojcem, przeprowadzka do siostry. To wszystko nauczyło go nie przywiązywać się do otoczenia. Zawsze chciał mieć przyjaciela, ale przeskakiwanie z miejscowości do miejscowości nie pozwoliło mu na bliższe relacje z rówieśnikami, którzy niechętnie podejmowali próbę zapoznania się z nim. Odkąd mieszka u siostry, wszystko zaczęło powoli wracać do normy. Nie musi już słuchać kłótni, ma z kim porozmawiać i spędzać czas.

   Similar topics

   -

   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 10:41 am