Zoe Emma Crutcher

  Share
  avatar
  Zoe Crutcher

  Liczba postów : 360
  Płeć : Female

  Zoe Emma Crutcher

  Pisanie by Zoe Crutcher on Pią Mar 08, 2013 12:10 am

  Zoe Emma Crutcher

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Zoe Emma
  2. Nazwisko: Crutcher
  3. Data urodzenia: 16.06.1993
  4. Miejsce urodzenia: Londyn
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn
  6. Czystość krwi: 3/4
  7. Teleportacja: tak

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Brat – Matt, rodzice – Ian i Jo.
  Wychowała się w domu jednorodzinnym w Londynie, a ściślej mówiąc w dzielnicy Wimbledon. Jej rodzice posiadają własną firmę, dzięki której osiągnęli wielki sukces. Zoe nigdy się tym nie interesowała, co innego jej brat. Zawsze zadawał im miliony pytań, żeby wiedzieć wszystko o ich pracy.
  We czwórkę tworzyli dość zgraną rodzinę. Urządzali niedzielne obiady, a potem popołudnie z grami i innymi wspólnymi zabawami. Dziewczyna wspomina to wszystko jako najlepsze dni jej życia. Teraz, kiedy się wyprowadziła, nie wpada do rodzinnego domu aż tak często, co nie oznacza, że całkiem się od nich odcięła... co to, to nie. Szczególnie jej młodszy brat – Matt nie daje jej o sobie zapomnieć. Co do rodziców, to są oni parą idealną, wciąż kochający się ponad życie i dobrze zgrani. Mają nawet jedno wspólne skrzywienie, oboje uwielbiają krótkie imiona, co można zauważyć po imionach ich dzieci, a także ich samych.
  Jednym słowem jest to rodzina idealna. Szkoda tylko, że Zoe do niej nie pasuje. Zawsze miała swoje zdanie, swój styl czego nie mogli zrozumieć jej rodzice, choć bardzo się starali. No cóż... nie można mieć wszystkiego, zawsze znajdzie się coś co nie pasuje do idealnej układanki.
  2. Pokrewieństwo:
  3. Status majątkowy: bardzo bogata

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: Hogwart, Gryffindor
  2. Referencje zawodowe: Mimo, że Zoe nie należy do tych poukładanych osób, to jakimś cudem wszystko udaje jej się załatwić. Czy to szczęście czy magia, nikt tego nie wie. Nawet sama dziewczyna nie jest w stanie podać jakiegoś sensownego wytłumaczenia. Poza tym zawsze jest w biegu. Nie lubi się spóźniać, ale także nie lubi wstawać wcześnie. To sprawia, że wszędzie się spieszy i nigdy nie ma czasu na spacer do szkoły czy ze szkoły do domu, o którym marzy od kiedy zaczęła studia. Jest sumienna w tym co robi i jak już się podejmie jakiegoś zadania, to wykona je jak najlepiej potrafi. Poza tym jest osobą odpowiedzialną, chociaż na taką nie wygląda, ani nie ma takiej opinii. Ale ludziom nie należy wierzyć.
  3. Wykonywany zawód: spikerka radiowa
  4. Zarobki: niskie

  C1. Studia

  1. Wyniki owutemów:
  Zaklęcia - T
  Transmutacja - O
  Historia magii - Z
  Opieka nad magicznymi stworzeniami - W
  Mugoloznawstwo - W
  Starożytne runy - W
  2. Kierunek studiów: językoznawstwo
  3. Rok studiów: I

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 167
  • Budowa ciała: Szczupła
  • Kolor oczu: brązowy
  • Kolor włosów: różny
  • Cechy charakterystyczne: szpara między zębami i niecodzienny kolor włosów

  2. Opis szczegółowy:

  Zoe Emma Crutcher jest ładną dziewczyną z nietypową urodą. Każdy, z kim była w związku zawsze zwracał uwagę na jej zgryz, a mianowicie na charakterystyczną szparę między zębami ‘jedynkami’, ale potem szybko dodawał, że to urocze i żeby się tym nie przejmowała. To tylko spowodowało, że zaczęła zwracać na ten malusieńki defekt większą uwagę, co z kolei sprawiło, że miała na tym punkcie lekką obsesję, ale naprawdę lekką. Została obdarzona przez geny rodziców dość bladą cerą, co wygląda efektownie z jej fioletowymi, różowymi, brązowo-niebieskimi, bądź brązowo-blond włosami.
  Lubi także podkreślać swoje oczy. Zawsze rano starannie wykonuje makijaż, lepiej jej wtedy nie przeszkadzać, bo może pogryźć. Nie zajmuje jej to zbyt długo, tylko jakieś 10 minut przed lustrem. Tak w ogóle, to nie jest typem białogłowy, która spędza dwie godziny w łazience, a potem narzeka, że miała za mało czasu. Kiedyś obliczyła, że potrzebuje dokładnie 45 minut, aby się w pełni przygotować do wyjścia lub po prostu być reprezentatywną osobą.
  Co do stylu ubierania się... Zoe nie ma stylu. Ma słabość do T-shirt’ów, ale z nimi nie przesadza. Ubiera się dość dziewczęco, chociaż woli trampki od obcasów. Często można ją zobaczyć jak biegnie w trampkach, koszulce, zarzuconym swetrze z torbą zwisającą jej do połowy uda. Normalny student. Z tym jednak wyjątkiem, że jak już oderwie się wzrok od jej torby to oczy automatycznie lądują na rozwianych włosach. To jej znak rozpoznawczy.
  E. Charakter

  1. Opis charakteru:

  Jest ona dobrym duszkiem. Zawsze każdemu pomoże, no chyba, że kogoś nie lubi, wtedy będzie się śmiać z jego niewiedzy, ale to chyba normalne. Nie potrafi ustąpić, co innymi słowy oznacza, że jest uparta jak osioł. Czasami to popłaca, bo jeżeli wyznaczy sobie jakiś cel, to konsekwentnie do niego dąży nie zważając na koszty. Co nie oznacza, że dochodzi to niego po trupach, co to, to nie!
  Zoe wprost emanuje pozytywną energią, obdarza nią ludzi, których uznaje za wystarczająco fajnych. Nie ma tych osób zbyt wiele, toteż dziewczyna ma w sobie pokłady siły, które są widoczne gołym okiem. Nie umie normalnie iść, ani przemieszczać się komunikacją. Wybiera swoje własne nogi, a zawsze kończy biegnąc. Żartuje nawet, że nie ćwiczy regularnie, bo codziennie ma trening niezależny od niej samej. Co po części nie jest prawdą.
  Jest przywiązana do swojej rodziny mimo, że z nią nie mieszka. Odwiedza ich też nie za często, ale za to ma masę zdjęć, na których znajdują się ojciec Ian, matka Jo, brat Matt, a nawet ich kot i królik. Zabawna historia... Kot i królik żyjące w symbiozie.
  Panna Crutcher wyznaje wolność, co znaczy, że ma własne, dość kontrowersyjne poglądy, których nie jest w stanie zmienić, chyba że ktoś spędzi min. 5 godzin na argumentowaniu jej swojego punktu widzenia. Wtedy byłaby skłonna do pewnych ustępstw, ale jak już było wspomniane, nie należy ona do łatwych osób. Jak coś postanowi to w tym trwa. Jest to pozytywna cecha, i nawet sama Zoe jest z niej dumna. Przy każdym spotkaniu z przyjaciółmi, zwłaszcza tymi płci przeciwnej podkreśla jak bardzo nonkonformistyczna jest i jak bardzo różni się od innych ludzi. Bywa przez to irytująca, ale i tak wszyscy ją kochają. Jeżeli ktoś się naprawdę na nią obrazi, co szczerze mówiąc zdarza się raz na milion lat, potrafi ona napisać i skomponować piosenkę dla tej osoby w ramach przeprosin. Ta metoda zawsze działa.
  Jest bardzo zabawną osobą, można ją nazwać mistrzem żartu sytuacyjnego. Kiedy znajdzie się w niekomfortowej sytuacji lub po prostu się zbłaźni, albo ktoś inny się zbłaźni potrafi to trafnie i żartobliwie podsumować. To powoduje, że jej znajomi, jeżeli już kogoś do siebie dopuści, uwielbiają z nią przebywać mimo nielicznych jej wad.
  Co do zbliżania się do Zoe Emmy, jest to dość skomplikowane, gdyż nienawidzi gdy jakaś obca osoba do niej podchodzi, no chyba, że uzna, że ta osoba może być ciekawa. Jeżeli natomiast oceni kogoś jako jednostkę ‘niezdatną do użycia’ to będzie odpowiadać zdawkowo, może nawet posunąć się do bycia niemiłą, ale to tylko w ekstremalnych przypadkach. Generalnie stara się być miłą osobą. Nie lubi także, kiedy ktoś narusza jej przestrzeń osobistą, jej ręce zaczynają wtedy lekko się trząść, a ona tworzy w głowie teorie ataku terrorystycznego.
  Podsumowując jednak charakter Zoe Emmy Crutcher, jest to pełna wigoru młoda osoba, która ma swoje spaczenia, ale pozostaje małym promyczkiem pełnym humoru i ciepła dla najbliższych.

  2. Ciekawostki: Lubi historię, także tę mugolską. Uwielbia zwierzęta, zwłaszcza te morskie, to dla nich nauczyła się pływać, co zresztą stało się jej pasją.

  • Zainteresowania: muzyka, historia, językoznawstwo
  • Ulubione: Lubi mrówkojady, ale nigdy by się nie odważyła na trzymanie jakiegoś w domu mimo, że nie lubi mrówek. Do tego przepada za lodami miętowymi i kisielem truskawkowym. Uwielbia też grać na swoim ukulele, co prawda częściej można ją spotkać z gitarą na mieście, ale to tylko przez to, że ukulele jest dla niej cenniejsze i boi się, że je zgubi.
  • Inne: Ma słabość do kolorowych włosów, co oznacza, że nie potrafi wytrzymać w jednym kolorze więcej, niż 3 miesiące.

  F. Przeszłość

  Wychowana została w dzielnicy Wimbledon w Londynie. Jest to jej mała ojczyzna, uwielbia tam wracać, chociaż nie robi tego często. Kiedy jeszcze mieszkała w rodzinnym domu musiała dzielić łazienkę z bratem Mattem, co codziennie rano wywoływało jakąś sprzeczkę. Dlatego też postanowiła, że kiedy będzie mieć własne mieszkanie, nie pozwoli na ponowne przymusowe dzielenie się tym skarbem.
  Jej babcia, a ściślej mówiąc mama taty, nie jest czarodziejką, co spowodowało, że Zoe nie ma krystalicznie czystej krwi. Nie przejmuje się tym zbytnio. Natomiast uwielbia słuchać opowieści swojej babci o poznaniu dziadka, a potem wtajemniczaniu jej w świat magii. Mimo, że zna ją niemalże na pamięć i słyszała ją tysiące razy to zawsze jak odwiedza Emmę (teraz już wiadomo po kim ma drugie imię) prawie, że zmusza ją do opowiadania tej historii.
  Ma za sobą kilka związków, ale nie lubi o tym rozmawiać, bo to przeszłość, a do przeszłości się nie wraca. Nie utrzymuje też kontaktów z ekspartnerami. Według niej to po prostu bez sensu.  Ostatnio zmieniony przez Zoe Crutcher dnia Nie Mar 10, 2013 7:49 pm, w całości zmieniany 3 razy

   Obecny czas to Sob Maj 26, 2018 12:54 pm