Noisette Brown

  Share
  avatar
  Noisette Brown

  Liczba postów : 10
  Płeć : Female

  Noisette Brown

  Pisanie by Noisette Brown on Pon Mar 18, 2013 4:28 pm

  Noisette Brown

  A. Dane personalne

  1.Imiona: Noisette Anne Emily
  2.Nazwisko: Bronwn
  3.Data urodzenia: 12 maja 2000
  4.Miejsce urodzenia: Wielka Brytania, Londyn
  5.Miejsce zamieszkania: Wielka Brytania, Londyn
  6.Czystość krwi: Krystalicznie Czysta
  7.Teleportacja: Nie

  B. Więzy rodzinne

  1.Rodzina: Od niepamiętnych czasów posiada ojca, matkę i starszą siostrę. Posiada zatem wszystkich członków rodziny, co nie znaczy, że ze wszystkimi mieszka. Matka (Emily Brown, lat trzydzieści cztery) wyprowadziła się już osiem lat temu - miała wtedy cztery lata. Tak, nadal ją widuje, choć rzadko. Pracuje dla Proroka Codziennego, jest dziennikarką. Ojciec (Gregor Bronw, lat trzydzieści pięć) natomiast kiedyś grał w quidditcha i to na całkiem niezłym poziomie - szkoda tylko, że było to kiedyś. Teraz zajmuje jakąś niewdzięczną funkcję, w Ministerstwie Magii. Departament do Spraw Niewłaściwego Używania Czegoś Tam, jak sądzę. O kimś zapomniałam? No, tak przecież. Jest i kochana siostra (Anne Brown, lat dziewiętnaście). Teraz na szczęście, wyprowadziła się i wyjechała gdzieś do Europy. Czyli wychodzi na to, że mieszka z ojcem, czy też raczej sama bo jego i tak nigdy nie ma w domu. Ale nie narzeka. Zawsze mogło być gorzej.
  2. Pokrewieństwo: Brak
  3. Status majątkowy: Bardzo Biedna, za to ambitna.

  C. Szkoła

  1. Rok nauki: I
  2. Dom: Ravenclaw
  3. Przedmioty: Latanie na miotle, Zaklęcia, Transmutacja, Obrona przed Czarną Magią, Eliksiry, Zielarstwo, Astronomia i Historia Magii. Przedmioty dodatkowe: Opieka nad Magicznymi Stworzeniami, Wróżbiarstwo, Starożytne Runy.

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 159 cm wzrostu, nadal rośnie
  • Budowa ciała: Smukła, choć nie drobna
  • Kolor oczu: Zielony
  • Kolor włosów: Blond
  • Cechy charakterystyczne: Brak

  2. Opis szczegółowy: Noisette Brown na pierwszy rzut oka to panienka o ponad przeciętnej urodzie, jednakże nikt do jej stóp padać nie będzie. Nie twierdzę, że nie wzbudzi twojego zachwytu chociażby postawa godna modelki, jednakże nie jest ona prawdziwą pięknością. Ma jasną, nieskazitelną cerę o roześmianych zielonych oczach. Jest bardzo wysoka, choć niekiedy bardzo jej to przeszkadza. Ma ogólnie sportową sylwetkę, przez co wygląda na osobę, która nieustannie ćwiczy. Długie, pocieniowane własnymi kuchennymi nożyczkami włosy ciągną się aż do pasa - zazwyczaj są niezwiązane, rozpuszczone. Nie jest ani chuda, ani gruba - prawie idealnej postury. Ręce i nogi ma dość mocne, a także długie. Zwykle ubiera się schludnie, elegancko i na 'topie'. Jej stroje zawsze są kreatywne, chociaż nie wybiegające poza ogólną 'modę' - większość, z powodów kłopotów finansowych uszyła sama. Na ramieniu zazwyczaj nosi torbę - również podróbkę markowego produktu.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Och, z tym będzie nie lada problem. Noisette bowiem jest osobą na ogół skrytą i cicha. Tak jakby cała jej barwna, prawie epicka osobowość skrywana była we wnętrzu starannie opakowanego pudełka. A gdy je w końcu otworzysz oczaruje Cię jej skrywana osobowość. Zacznę więc od początku. Nois ma małe problemy z zdobywaniem przyjaciół, toteż większość swojego wolnego czasu poświęca na naukę. Co za tym dalej idzie, inni ludzie postrzegają ją jako osobę tajemniczą, choć dość przeciętnie nudną. Ci zaś, którzy ją znają wiedzą natomiast jak niezwykłą jest osobą. W otoczeniu bliskich jej ludzi jest wstanie kompletnie oddać się szaleństwu i zabawie, a nawet śpiewać do szczotki. Uśmiech nigdy nie znika z jej twarzy i dla każdego stara się być sympatyczna. Ciągnie ją do wszystkiego tego co czeka ją poza murami Hogwartu – do nieskończonych bogactw, zakopanych skarbów i pełnych adrenaliny przygód. Choć czasami boi się uzewnętrzniać swoje uczucia potrafi być silna, dumna i mocna. Nade wszystko nie lubi osób dwulicowych i przesadnie kłamliwych. Jej samej, rzecz jasna wad nie brakuje. Sama czasami kłamie, bywa strachliwa i nie potrafi zachować zimnej krwi. Życie bajką nie jest i nigdy nie było, toteż samotnie ciężko pokonywać trudności. Rozpaczliwie poszukuje bratnich dusz, nie zważając na ich bogactwo czy sytuację. Choć nigdy by się do tego nie przyznała potrafiłaby zrobić wszystko aby uzyskać popularność. Nawet podrzucić łajnobombę do gabinetu Dyrektora. Miewa potężne huśtawki nastroju i czasami marudzi. Ogólnie rzecz biorąc jest jednak dość porządnym dzieckiem, choć nieco na swój sposób dziwacznym.

  2. Ciekawostki:

  • Zainteresowania:
   - Wszelkiego rodzaju sporty
   - Nauka, książki
   - Rysowanie, projektowanie
  • Ulubione:
   - Zwierzę: Sowa
   - Kolor: Fioletowy
   - Jedzenie: Ciasta i ciasteczka
   - Picie: Coca-cola
  • Inne:
   - Ma ogromną słabość do jednorożców
   - Panicznie boi się oblania egzaminów
   - Posiada śnieżną sowę o imieniu Luna

  F. Przeszłość

  Noisette urodziła się w Angli, konkretniej w Londynie. Z tego co udało jej się zapamiętać wie, że były to czasy dostatku. Mieszkała bowiem wtedy z nimi Emily Brown, która jest i była redaktorką 'Proroka Codziennego', a jej ojciec zajmował się graniem w quidditcha na pozycji szukającego. Nie grał w pierwszej lidze co prawda, jednakże miał przynajmniej lepszą pracę niż teraz. Niby wszystko cacy, a jednak pozostawało jedno 'ale'. Tym oto 'ale' była jej siostra, Anne. To wokół niej obracał się cały jej świat – świat jej rodziców. Cała ich uwaga wydawała się skupiona na niej. Oczywiście jako dziecko w rodzinie czarodziejskiej nie chodziła do żadnej mugolskiej placówki – miała za to nauczanie domowe. Kolejne lata jej życia przebiegały dość rutynowo, do czasu gdy skończyła osiem lat. Matka pokłóciła się z ojcem, rozwiedli się i od tego właśnie dnia cała rodzina żyła w niedostatku. To było coś. Dziewczę samo nie wie jak było jej wtedy smutno. Wie tylko, że płakała. Płakała, a jej rodzicielka podarowała jej wtedy śnieżną sowę jako prezent pożegnalny. Od tego czasu widziała ją jedynie parę razy, choć spotkania te odznaczały się dość radośnie. W ciągu czterech minionych lat nauczyła się także wielu, wielu rzeczy. Sama szyje sobie ubrania i wykonuje większość obowiązków domowych. Ojciec jest powiedzmy, że niedysponowany, natomiast kochana siostrzyczka gdzieś w Europie. Sama nie wie co będzie z tego, iż dostała się do Hogwartu. Jasne, że się cieszy. Cieszy się, a jednocześnie smuci ponieważ boi się zostawić ojca.  Ostatnio zmieniony przez Noisete Brown dnia Pon Mar 18, 2013 5:49 pm, w całości zmieniany 1 raz

   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 10:38 am