Emmett Ainsworth

  Share
  avatar
  Emmett Ainsworth

  Liczba postów : 31
  Płeć : Male

  Emmett Ainsworth

  Pisanie by Emmett Ainsworth on Pon Mar 18, 2013 5:14 pm

  Emmett Ainsworth

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Emmett Julian
  2. Nazwisko: Ainsworth
  3. Data urodzenia: 26.01.1996r.
  4. Miejsce urodzenia: Manchester
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn
  6. Czystość krwi: mugolska
  7. Teleportacja: Tak
  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Tatko jest prywatnym detektywem, prowadzi własny biznes, w którym pracuje tylko on. Ma czterdzieści dwa lata i jeszcze jakiś czas temu miał swój gabinet na posterunku policji. Jest mugolem tak samo jak jego zaginiona żona, która w tym roku skończy trzydzieści siedem lat. Maryl pewnego ranka wyszła po zakupy i nigdy nie wróciła. Dziwne, prawda? Wszyscy uważają, że odeszła, właściwie wszyscy to wiedzą, bo zostawiła list pożegnalny, ale Emmett w to nie wierzy i za swój cel obrał sobie odnalezienie mamy. Kilka miesięcy temu dostał od niej pocztówkę z St Asaph. Pisała, że wszystko u niej w porządku i żeby jej nie szukał. Prosi go o niemożliwe, za dużo pytań. W wakacje po zaginięciu Maryl odbyło się sporo awantur pomiędzy Emmettem a jego ojcem.
  I jest jeszcze starsza siostra.
  2. Pokrewieństwo: brak na razie
  3. Status majątkowy: przeciętny

  C. Szkoła

  1. Rok nauki: VI
  2. Dom: Gryffindor
  3. Przedmioty: zielarstwo, transmutacja, zaklęcia, astronomia, historia magii

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje


  • Wzrost: 176 cm
  • Budowa ciała: małe (nie)pozorne
  • Kolor oczu: granatowy taki
  • Kolor włosów: ciemny blond
  • Cechy charakterystyczne: brak

  2. Opis szczegółowy:
  Sprawia wrażenie delikatnego i w rzeczy samej tak jest. Mocny w gębie w ciosach już nie. Może to i dobrze, że sprawnie potrafi miotać zaklęciami. Choć i tak umiejętność szybkiego biegania przydaje się trzykrotnie częściej. Te statystyki. Deską też nie pogardzi w takich sytuacjach.
  Ma kręcone ciemne blond włosy przez niektórych uważane za słodkie. W ogóle cały Emmett najczęściej jest uważany za słodkiego misia, starszego brata, przemilusiego tego jedynego, dopóki nie otworzy ust i nie zacznie mówić. I nie chodzi o głos, bo głos ma w porządku, rozchodzi się o to, co z nich się wydobywa. Ktoś kiedyś powiedział, że słowa ranią bardziej niż przemoc fizyczna, bowiem one zostają z nami do końca życia i żaden opatrunek, gaziki, woda utleniona i co tam jeszcze istnieje, nie pomogą. A plasterek z Kubusiem Puchatkiem można przykleić sobie na mózg.
  Ma ładny nos, nieduży, zadarty lekko do góry. Tęczówki natomiast są koloru granatowego.
  Ubiera się w luźne swetry, koszule w kratę, trzewiki, kapelusze i obowiązkowo płaszcz detektywa Monka. Pomijając ten płaszcz detektywa Monka (ma taki na plus piętnaście stopni Celsjusza, więc nosi go tylko wiosną) trochę z niego hipster, ale daleko mu to schematycznego hipstera albo hipstera poziomu hard.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru:
  Każdy powinien mieć jakąś pasję jego to fotografia oraz deska umieszczone na równi. Wścibstwo (to już niemal zboczenie zawodowe) otrzymujesz gratis, więc proszę nie mów, że na tym świecie nie ma nic za darmo, dalej dostaniesz sprawiedliwość. Taką dosadną sprawiedliwość, nie tyczącą się wyłącznie dobra lub zła. To jego domena, plus bycie twardym. Nie interesuje go opinia innych na jego temat. Choć może inaczej – nie interesuje go opinia innych na jego temat, jeśli nie są to bliscy mu ludzie. Zależy kto mówi.
  Spostrzegawczy oraz inteligenty. Ale nie łudź się zobaczyć nerda na zajęciach. Ma skrajnie przeciętne oceny, z niektórych przedmiotów udaje mu się zdobyć nostalgiczne P z pierwszej klasy, ale to wszystko, żadnego W na egzaminach. Stopnie ma w porządku, tak to określiłaby kadra w rozmowie z rodzicami, gdyby była to mugolska placówka edukacyjna. Z zachowaniem natomiast nie dojdziemy nawet do przeciętności. Często zasypia na lekcjach lub na nich nie uważa, zajmując się innymi rzeczami. Zdarza mu się także wejść w zatargi z profesorami. Jest jednym z tych dzieciaków, które po skończeniu szkoły nigdy już tam nie wrócą, nie tęskniąc za niczym.
  Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, więc jakie jest wnętrze Emmetta? Pełne bajroniczności, tak w skrócie. Oczywiście mogę rozpisać się i powiedzieć o jego melancholijnej naturze, tym całym, ale ze niego outsider lub o wyrównywaniu rachunków – wet za wet. A w tym wszystkim chęci zaznania spokoju, może i nawet stanu nirwany. Ale kiedy spokój nastanie? Gdy odnajdzie tą, która wyszła i nigdy nie wróciła.
  Na wakacjach bawi się w detektywa, pomagając ojcu i przy okazji zarabiając trochę grosiwa. Łatwiejsze sprawy, jak udowodnienie zdrady niewiernemu mężowi, powierza mu, jeśli jest zajęty, pracując akurat nad czymś większym.
  Ma cięty język, to też trzeba zaznaczyć. Nie boi się walki o swoje oraz bronienie racji innych, jeśli są jego przyjaciółmi. Robi też przysługi przyjaciołom przyjaciół, za drobną opłatą. Ta praktyka u tatusia.
  2. Ciekawostki:


  • Zainteresowania: fotografia, szpiegostwo, historia
  • Ulubione: muzyka alternatywna i wszystko co nazwać można alternatywnym, fotografia i szpiegostwo oczywiście
  • Inne: nie podgląda sąsiadów przez lornetkę

  F. Przeszłość  
  Mamusia alkoholiczka zostawiła ich w dwutysięcznym dziesiątym roku. Chyba tyle z ważniejszych wydarzeń w jego życiu. Poza tym po tym jak Maryl ich opuściła przeprowadzili się do Londynu.


   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 11:24 am