Michael Cartwright

  Share
  avatar
  Michael Cartwright

  Liczba postów : 4
  Płeć : Male

  Michael Cartwright

  Pisanie by Michael Cartwright on Wto Mar 26, 2013 2:58 am

  Michael Cartwright


  A. Dane personalne


  1. Imiona: Michael
  2. Nazwisko: Cartwright
  3. Data urodzenia: 28.05.2000 r.
  4. Miejsce urodzenia: Birmingham
  5. Miejsce zamieszkania: Birmingham. Wraz z rodzicami mieszka w niewielkim domku na przedmieściach miasta. Budynek wykonany jest z ciemnoczerwonej cegły, posiada spadzisty dach pokryty jasną dachówką. Wejścia na posesję strzeże drewniana furtka. Gość odwiedzający dom rodziny Cartwrightów na samym wstępie może spostrzec czystą ścieżkę ułożoną z gładkich kamieni. Po dwóch stronach dumnie stoją drzewka zasadzone przez panią domu. Wnętrze urządzone jest schludnie i skromnie, bez zbytniej przesady. W kuchni znajdują się drzwi umożliwiające wyjście do warzywnego ogrodu prowadzonego przez matkę Michaela.
  6. Czystość krwi: Krew czysta w ½.
  7. Teleportacja: -
  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina:
  Jane Cartwright – Matka. Ma trzydzieści osiem lat, z zawodu jest ogrodnikiem. Pochodzi z miasteczka Hereford nad rzeką Wye. To niewysoka, filigranowa osoba o delikatnych dłoniach i takim samym usposobieniu. Posiada gęste, ciemne włosy oraz wydatne usta. Michael odziedziczył głęboki brąz jej oczu.

  Bill Cartwright – Ojciec. Czterdziestoletni czarodziej z Birmingham. Ukończył Szkołę Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Należał do domu Ravenclaw. Jest wysokim i postawnym mężczyzną o dość szerokich barkach. Ma ciemną karnację skóry. Zazwyczaj strzyże się na krótko. Niebieski kolor jego oczu podobno działa uspokajająco.
  2. Pokrewieństwo: -
  3. Status majątkowy: Bardzo biedny.

  C. Szkoła

  1. Rok nauki: Klasa pierwsza
  2. Dom: Gryffindor
  3. Przedmioty: Zaklęcia, Obrona przed Czarną Magią, Transmutacja, Eliksiry, Zielarstwo, Astronomia, Historia magii i zajęcia z latania.

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: Sto sześćdziesiąt centymetrów.
  • Budowa ciała: Jest dość szczupłym chłopcem, waży około pięćdziesięciu kilogramów. Widać jednak zarysy sylwetki ojca.
  • Kolor oczu: Ciemny brąz.
  • Kolor włosów: Czarne.
  • Cechy charakterystyczne: Brak.

  2. Opis szczegółowy: Nieznajomi widząc chód Michaela wyczuwają w nim pewność oraz niezłomność. Maszeruje zazwyczaj twardo i zdecydowanie. Zazwyczaj ubiera się w zwykłe trampki, tanie jeansy oraz t-shirty kupione w okolicznych sklepach. Gdy jest zimno lubi zakładać ciepłe swetry tworzone przez matkę.
  Jest typem, który przykłada wagę do swojego wyglądu, ale nie jest to dla niego najważniejszy czynnik. Kluczem jest, by wyglądać schludnie i zadbanie, bez niepotrzebnej przesady.
  Michael często denerwuje się podczas rozmów z nieznajomymi. Swój stres wyraża poprzez nerwowe przygryzanie warg, czy odwracanie wzroku w drugą stronę. Na co dzień jednak stara się zachować twarz poważnego człowieka. To nie znaczy, że na jego twarzy nie gości uśmiech.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Wychowano go na skromnego, dobrego człowieka o pokojowym usposobieniu. Ceni to co w życiu posiada i już osiągnął. Nie lubi wywyższania się, chamstwa oraz podziału na lepszych i gorszych. Uważa, że każdego konstytuują jego czyny. To one decydują o wartości człowieka. Jest miły, opanowany i cierpliwy. Jeżeli może, stara się pomóc. Ma jednak problemy w kontaktach z rówieśnikami. Ciekawostką jest, że łatwiej dogadywać mu się z dorosłymi niż z kolegą lub koleżanką w jego wieku.
  Wierzy w sprawiedliwość, i w to, że wszyscy są równi, nie ma podziału na lepszych i gorszych. Darzy sympatią ludzi, którzy na to zasługują. Woli działać w pojedynkę, bo wie, że na swoich umiejętnościach może zawsze polegać.
  Jego zaufanie trzeba zdobywać krok po kroku. Stara się być dociekliwy i rzeczowy. Nie zaniedbuje swoich obowiązków, uważa, że to niepoważne podejście. W jego dotychczasowym krótkim życiu bardzo często brakowało mu odwagi. Od pewnego czasu stara się to zmieniać stawiając na upór i zdecydowanie.

  2. Ciekawostki:

  • Zainteresowania: Mugolska gra zespołowa pod nazwą koszykówka, Quidditch, zaklęcia.
  • Ulubione: Uwielbia kuchnię matki i babki.
  • Inne: Jest również miłośnikiem przyrody i zwolennikiem wypoczynku na świeżym powietrzu.

  F. Przeszłość

  Od najmłodszych lat rodzina nie izolowała go od rówieśników. Uczęszczał do lokalnej szkoły mugolskiej, gdzie miał zaledwie garstkę oddanych przyjaciół. Trudno było mu się z nimi żegnać, jednak nie mógł im wyjawić powodu swojego odejścia. Oficjalnym stanowiskiem było znalezienie lepszej oferty programowej w innej szkole, dla rozwoju Michaela. Przez jakiś czas przebywał tylko w domu. Ten okres trochę zamknął go na innych ludzi, jednak świetnie rozwinął kontakt z rodziną. Młody Cartwright pomagał swojej mamie w codziennych obowiązkach czekając na moment, gdy będzie mógł wyjechać do Hogwartu. Liczył, że tam odmieni swoje życie. Świat czarodziei znał z nielicznych opowieści ojca. Mimo, że ukończył szkołę do której teraz miał uczęszczać jego syn, nie kontynuował aktywnej kariery czarodzieja. Po poznaniu matki Michaela postanowił zasymilować się z mugolami. Cartwright junior był raczony od czasu do czasu opowieściami o magii i słynnych czarodziejach. Oczywiście standardem było zapoznanie się z historią najnowszą i pokonaniem Sami-Wiecie-Kogo. Babka i dziadek ze strony ojca czasami pokazywali mu jakąś magiczną sztuczkę. To tyle jeżeli chodzi o jego kontakt ze światem magicznym. Liczy na to, że w nowym miejscu pozna zarówno wielu wspaniałych czarodziei jak i mugolaków, których podobno w Hogwarcie jest coraz więcej.
  Ostatnio zmieniony przez Michael Cartwright dnia Pią Mar 29, 2013 3:11 am, w całości zmieniany 3 razy

   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 11:12 am