Jade Bryant

  Share
  avatar
  Jadelyn Bryant

  Liczba postów : 10
  Płeć : Female

  Jade Bryant

  Pisanie by Jadelyn Bryant on Sro Kwi 03, 2013 2:47 pm

  Jadelyn Bryant

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Jadelyn Penelope
  2. Nazwisko: Bryant
  3. Data urodzenia: Piąty kwietnia, 1995.
  4. Miejsce urodzenia: Szpital w Bristolu, Anglia.
  5. Miejsce zamieszkania: Bristol, Anglia.
  6. Czystość krwi: Pół krwi.
  7. Teleportacja: Tak

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Najbliższa rodzina: Edward Bryant (Ojciec), Aurelia Teresa Bryant (Matka, z domu Nowakowska), Kurt Bryant (Starszy brat, uczęszcza do Hogwartu), Jack Bryant (Starszy brat, pełnoletni, ukończył studia), oraz Jessica Bryant (młodsza siostra, nie ma zdolności magicznych).
  2. Pokrewieństwo: -
  3. Status majątkowy: Bardzo bogaty

  Edward Bryant, ojciec, kochający mąż i ojciec. Jest wzorem naśladowania synów, jednak córki za nim nie przepadają, za sprawą tego, iż wywyższa w delikatnym stopniu ich starszych braci. Z pochodzenia Brytyjczyk, mugol. Ma firmę produkującą różne gitary, przestery i sprzęt nagłaśniający, stąd dorobił się fortuny.

  Aurelia Teresa Nowakowska-Bryant. Matka, żona, lubi wylegiwać się na kanapie, wszystko za nią robią sprzątaczki i gosposia, odkąd nie musi zajmować się wyrośniętymi dziećmi. Z pochodzenia Polka, zamieszkała jednak w Londynie, gdzie poznała Edwarda.

  Jessica Bryant, najmłodsze dziecko, czyli młodsza siostra Jade. Ma dwanaście lat, na razie (i pewnie nigdy to nie nastąpi) nie przejawiła żadnych zdolności magicznych. Jest mugolką. Okropna dla siostry, denerwuje ją i często szarpie za jej, trzeba podkreślić, święte włosy. Gdy ma dobry dzień zarówno ona jak i starsza siostra, nawet mogą się dobrze dogadywać.

  Kurt Bryant, starszy, osiemnastoletni brat, który w szkole gdy tylko widzi siostrę docina jej, a te docinki - o ironio - dotyczą często jej rodziców. Pewnie robi to sobie na żarty, albo... Nie wie, że mają takich samych rodziców? Mimo wszystko utrzymuje z nim dobre kontakty, lubi z nim rozmawiać i lubią się nawzajem.

  Jack Bryant, najstarszy syn, najstarszy brat i przyjaciel wszystkich. Bezkonfliktowy, miły, przystojny i sympatyczny. Ukończył studia, Hogwart i pracuje w Ministerstwie Magii, na jakiejś tam średnio ważnej posadzie, mimo to nie narzeka.  C. Szkoła

  1. Rok nauki: VI
  2. Dom: Hufflepuff
  3. Przedmioty: OPCM, historia magii, zaklęcia, astronomia, mugoloznastwo, wróżbiarstwo oraz starożytne runy.
  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 175
  • Budowa ciała: Szczupła
  • Kolor oczu: Ciemnobrązowe
  • Kolor włosów: Blond
  • Cechy charakterystyczne: Oczy, zniewalający uśmiech.

  2. Opis szczegółowy:
  Jade jest szczupłą, ale nie w nadmiarze przegłodzoną, wysoką kobietką. Nie ogranicza jedzenia, je to, na co ma ochotę, aż do tej pory, aż już kompletnie w jej brzuchu nie można będzie znaleźć nawet małego zakamarka wolnego miejsca. Prawie każdy widząc ją nie może uwierzyć, że taka drobna, szczupła osóbka może aż tak dużo zjadać! Ale nic bardziej mylnego, pozory mylą. Jade gdy jest głodna potrafi zjeść parę kebabów, frytki, do tego coś jeszcze, a na koniec popić to wodą! Nie, no dobra... Z paroma kebabami to przesadziłam. Dwa, trzy, nie więcej, bez przesady. Ale to nie znaczy jednak przecież, że to normalna porcja, prawda? Niektórzy nawet jednego nie potrafią zjeść! Tak, czy siak nie odkłada się to na niej, ma szybką przemianę materii, za co dziękować Bogu, bo już umarłaby pewnie na zawał. Posiada gęste, długie włosy koloru jasnego blondu, których kępka pasma spada na lewą stronę jej twarzy, w formie grzywki. Codziennie rano codziennie siada przed lusterkiem, czesze je, pielęgnuje. Nigdy nie można jej spotkać, chyba, że była tak bardzo spóźniona na zajęcia/śniadanie/cokolwiek, nie potrzebne skreślić, że nie mogła ich doprowadzić do ładu w szybki sposób. Jednak cóż, podczas chodzenia, oraz "czochrania" przez jej natrętnych i lubiących ją denerwować znajomych, nie utrzymują swojego nieskazitelnego ładu przez cały dzień. Najczęściej zostają brutalnie zmierzwione, a cóż ona może zrobić? Tylko się wściekać i poprawiać je, palcami, od nowa. Naucz się Jade... Włosy to nie Twoje całe życie... Za taką uwagę pewnie obraziłaby się, ale nie ważne. Zaraz pod włosami ma zadbane, bez żadnych krost, świeżych ran czy blizn czoło, a idąc niżej - ciemne, ciemniejsze nieco od swoich włosów brwi, koloru odpowiadającemu jej brązowym oczom. Często delikatnie, nie przesadnie podkreśla rzęsy, by były bardziej ciemne i dłuższe, a bo po cóż innego? Idąc dalej, dochodzimy do małego, aczkolwiek lekko, delikatnie zadartego nosa, nie tylko w przenośni. To jest jej kompleks, uważa, że jego delikatnie uniesienie przy czubku (wręcz niewidoczne) jest skazą i musi zrobić sobie operacje, bo każdy uważa ją za pośmiewisko, co chyba nie jest prawdą. Ach, zostawmy ten jej nos, bo może popaść w depresje... Ma delikatne, choć uwydatnione usta, jednak, nie można powiedzieć, że kacze, czy w jakiś sposób zdeformowane. Są one najbardziej dostrzegalną, najbardziej chyba ładną częścią jej twarzy... Uwielbia je zagryzać, jednak to, co każdy w niej powinien kochać, to uśmiech, który często uwydatnia jej czyste, białe ząbki, które codziennie rano i wieczorem starannie myje. Dobra, nie przedłużając... Chuda szyja, z uwydatnioną delikatnie chrząstką (zwaną także Jabłkiem Adama), a z tyłu delikatnie przebija się kręgosłup.
  A w co nasza Jadelyn się ubiera? W to, co teraz modne, w to, co teraz każdy chciałby mieć i w to, co jej się podoba... Bez przesady, nie jest plastikowa, nie śledzi trendów, by chłopaki byli podjarani, jaka to ona jest stylowa. Najczęściej ubiera się w koszulki, najczęściej z nadrukiem, lekko workowate. Rurki, leginsy - Ale nigdy spódnice, sukienki! Ubiera je tylko i wyłącznie na jakieś wystawne kolacje, bale... Odświętnie, by było na co popatrzeć. Gdyby ubierała się tak codziennie, nie byłoby szału, no nie? Nie zapominajmy o szacie... Przecież musi ją nosić. Gdy jest to potrzebne, robi to, ale niechętnie. Czerń bowiem nie pasuje do jej osobowości, jest nijaka i... Szybko się w niej gotuje.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru:
  Jadelyn jest dziewczyną, nie żadnym zbójem, emowatą panienką tylko zwykłą, prostą i radosną dziewczyną. Ba... Jej radość, kurde, bije jej z ciemnych oczu, dosłownie! No może nie tak dosłownie, jak chciałam, żeby było, ale nie ważne... Łatwo się ją irytuje i to jest ważne. Nie trzeba powiedzieć coś bardzo dotkliwego, by ją zdenerwowało i w rezultacie wbiła Ci pięść w czaszkę. Czyli.. Wyraziłam się na początku oczywiście sarkastycznie. Nie jest jedną z plastikowych lal, ale przykłada jakąś tam wagę do swojego wyglądu, dba o siebie, chce się przede wszystkim sobie podobać, a nie innym. Nigdy nie była konfliktowa, chyba, że któryś z przyjaciół (do obcych broń Boże z łapami!) ją zdenerwuje, wtedy pokazuje kły i pazury, jak jakaś walcząca o swoje mięso lwica. Dla tego - bądźcie ostrożni, bo Jade posiada długie, naturalne pazurki, i może nimi ostro poharatać!
  Gdy się ją komplementuje, z resztą, tak jak wszystkich, czuje się doceniona i chętniej robi wszelakie rzeczy, które ma do zrobienia. Jest na to łasa, lubi jak ktoś mówi jej miłe rzeczy, co sama też robi. Nie ogranicza się w komplementach, jednak nie wypowiada ich fałszywie. Nic nie robi fałszywie, nie umie, po prostu nie potrafi, nie jest nauczona kłamać. Przychodzi jej to strasznie trudno, bo jest bardzo emocjonalną osóbką. Łatwo ją zdenerwować, ale także zranić. Fakt faktem jedno leży koło drugiego, ale na prawdę trzeba się postarać, by osiągnąć to drugie. Wtedy trzeba liczyć się z tym, że nie zostanie to przez jakiś czas wybaczone, a ona, w zależności od ciosu, może chować się pod kołdrą w Dormitorium i płakać w samotności, zmywając niepotrzebnie drogi tusz. Gdy jest smutna najczęściej to maskuje, uzyskując pozytywny skutek. Gdy jest zdołowana, nie wychodzi z pokoju, wymyśla wymówki, by nikt ją z niego nie wyciągał. Nie można ją uznać za paranoiczkę, w żadnym wypadku! Jak już mówiłam, to coś musi ją doszczętnie złamać. Łatwo daje się omotać, a potem tylko cierpi, każdy znamy tą sytuacje z wielu książek, opowiadań, może nawet z życia. Wielokrotnie obiecywała sobie, że kończy z tą naiwnością, ale zdecydowanie dobrze to jej nie wyszło. Mimo wszystko...
  Jest osobą rozrywkową, zabawną i pozytywnie do życia nastawioną. Myśli najczęściej pozytywnie, łatwo nabywa przyjaciół, z którymi na pewno będzie układać się dobrze, przyjemnie itp. Niekiedy jednak ten system zawodzi, samy wiemy. Ale jeśli to zawodzi nie ona, a druga strona systemu, nie ma co płakać, prawda? Orientuje się wtedy, że to po prostu było głupie i dziecinne, to, że dała się wciągnąć w coś tak toksycznego i po tygodniu, może więcej, po prostu sobie odpuszcza. Jak gdzieś już wcześniej wspomniałam Jade jest trochę... bardzo entuzjastyczna, emocjonalna. Łatwo u niej u zauroczenie, dlatego też złamać jej serce jest... w sumie też łatwo. Trzeba się postarać, jednakże. Gdy się w kimś zauroczy, a ten ktoś będzie miał inną, będzie ryczała tak, jakby to ona coś zaprzepaściła, a nie ten drugi człowiek. Nie ważne, pomińmy sprawy sercowe...
  Jeśli chodzi o rozmowę Jade z innymi ludźmi, śmiało można powiedzieć, że jest ona odrobinę sarkastyczna i ironiczna, jednak tylko w niektórych momentach. Nieraz zażartuje sobie z czyjegoś usposobienia, wyglądu, ale tylko, by delikatnie dopiec - wtedy to już jest tylko i wyłącznie na żarty, z resztą, od razu widać, bo dziewczyna zawsze robi głupie miny, a potem śmieje się, jakby nie wiadomo co usłyszała lub zobaczyła. Zdecydowanie można ją określić jako osóbkę pogodną, pozytywnie nastawioną do życia, nie martwiącą się przede wszystkim nad problemami, żyjąca chwilą.


  2. Ciekawostki:

  • Zainteresowania: Muzyka, życie mugolskie tj, mugoloznastwo, Obrona przed czarną magią, dbanie o wygląd.
  • Ulubione: Czytanie książek science-fiction, granie na gitarze, pisanie opowiadań.
  • Inne: -

  F. Przeszłość

  Jadelyn nie ma i nie miała trudnych dni, zawsze żyła w zgodnie z domownikami, z ludźmi... Ale.. Kto by z nią wytrzymał długi, długi czas? Nieraz dochodziło do kłótni, owszem, jednak nie bardzo ważnych, o jakieś błahostki najczęściej, ale to dobry, pierwszy krok, na szczęście Jade więcej nie ma, niż jest, więc kontakty z rodziną (pomijając brata, który jest w Hogwarcie) układają się dobrze, nienagannie i słodko. W dzieciństwie Jade miała to, czego chciała, a nawet więcej.. Była jest i będzie rozpieszczona, jednak nigdy nie chce dać po sobie to poznać. Chce być zwykła, przeciętną uczennicą, bez wywyższonych wymagań. Nawet jej się to udaje, a nieraz wręcz przeciwnie.  Ostatnio zmieniony przez Jadelyn Bryant dnia Sro Kwi 03, 2013 4:35 pm, w całości zmieniany 1 raz

   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 10:39 am