Peragnus West

  Share
  avatar
  Peragnus West

  Liczba postów : 3
  Płeć : Male

  Peragnus West

  Pisanie by Peragnus West on Sro Kwi 03, 2013 9:50 pm

  Peragnus West

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Peragnus
  2. Nazwisko: West
  3. Data urodzenia: 13.04.2000
  4. Miejsce urodzenia: Cromer.
  5. Miejsce zamieszkania: Bernard Road 18,Cromer. Jest to mały jednorodzinny domek z ogródkiem na tyłach, po wejściu znajdujemy się w korytarzu, po lewej znajduje się toaleta a po prawej kuchnia, kolejne drzwi na lewo prowadzą do garażu, a idąc na wprost znajdziemy się w salonie, tam też znajdują się schody prowadzące na półpiętro nad garażem oraz na piętro domu. Nad garażem znajduje się pokój, wchodząc wyżej znajdujemy trzy pokoje i łazienkę.
  6. Czystość krwi: Mugolak
  7. Teleportacja: brak

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Ojciec – Christopher, Matka – Elizabeth. Jego rodzice to spokojni ludzie którzy praktycznie nigdy nie narzekają, nie lubią za to zgiełku wielkich miast dlatego też zanim urodził im się syn przeprowadzili się do małego miasteczka z dala od zatłoczonych ulic, korków i innych rzeczy spotykanych w wielkim mieście. Jego ojciec na początku swojej kariery był mechanikiem, aktualnie jest prezesem marki Bentley, jednej z najbardziej luksusowych marek na świecie, swoją żonę, a aktualnie mamę Peragnusa, poznał, gdy zakładał swój własny warsztat, z początku była tylko jego księgową, lecz później przerodziło się w związek. Jego tata skończył tylko szkołę średnią, a mama uniwersytet na kierunku księgowość. Ta różnica w wykształceniu nie przeszkadzała w posiadaniu podobnych zarobków, z jednej strony zyskane przez ciężką pracę, a z drugiej przez wiedzę. Ojciec już od młodych lat kochał przesiadywać w garażu grzebiąc w starym samochodzie ojca, zawsze odznaczał się pogodnym charakterem, jego mama natomiast zupełne przeciwieństwo, bardzo żywiołowa, nie może spokojnie wysiedzieć na miejscu przez więcej niż dziesięć minut, wszyscy na około zastanawiali się jakim cudem wytrzymała w szkole. Christopher był wysokim i dobrze zbudowanym brunetem z piwnym kolorem oczu, mierzył 180 centymetrów natomiast Elizabeth była niską brunetką z bardzo delikatną budową ciała, miała bardzo piękne jasno zielone oczy.
  2. Pokrewieństwo: ---
  3. Status majątkowy: Bardzo bogaty

  C. Szkoła

  1. Rok nauki: Pierwszy
  2. Dom: Slytherin
  3. Przedmioty: Zaklęcia, obrona przed czarną magią, transmutacja, eliksiry, zielarstwo, astronomia oraz historia magi.

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 159cm
  • Budowa ciała: Ekomorficzna
  • Kolor oczu: Ciemno Zielone
  • Kolor włosów: Ciemno Brązowe
  • Cechy charakterystyczne:Zawsze uśmiechnięty, mała blizna koło prawego oka.

  2. Opis szczegółowy: Wiecznie uśmiechnięty, dlatego też ma dołki w kącikach ust które podobają się płci przeciwnej, włosy wiecznie roztrzepane ale zadbane, bardzo dużą wagę przywiązuje do higieny, nauczył się tego po nocach spędzonych w garażu naprawiając samochód dziadka. Peragnus jest przeciętnej budowy ciała, gdy z kimś rozmawia woli trzymać ręce w kieszeni co jest niekiedy źle odbierane aczkolwiek nie zdaje sobie z tego sprawy, natomiast gdy siedzi lubi mieć ręce założone na siebie, po prostu jest mu tak wygodniej. Lubi chodzić w jeansach, krótkim podkoszulku zazwyczaj z jakimś napisem bądź obrazkiem i bluzą z kapturem rozsuwaną suwakiem.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Jest szlachetny, gotowy by pomóc słabszym od siebie, nie jest fałszywy, wręcz przeciwnie, jest szczery i naturalny. Lubi być niezależny. Rzadko ulega czyjemuś dyktatowi przynajmniej nie na długo. Działa i pracuje własnym rytmem i swoimi metodami. Będąc indywidualistą, osiąga znacznie większe efekty solo niż w pracy zespołowej. Wierzy w siebie i swoje umiejętności. Jak rzadko kto, może pochwalić się obowiązkowością i punktualnością. Mimo że jest z natury bardzo niecierpliwy, do celu dąży wytrwale i konsekwentnie. Interesują go zazwyczaj cele najwyższe. Nie odczuwa obawy ani przed wrogami, ani przed zagrożeniami. W zwalczaniu przeciwności pomocny jest mu władczy charakter, intensywność działania, no i natura wiecznego wojownika. Gdy udaje mu się osiągnąć założone cel, nawet przy dużym wysiłku, jest pogodny, dowcipny i szczery. Z optymizmem patrzy wówczas w przyszłość i potrafi być nader hojny dla najbliższych. Chociaż czasami w obliczu kłopotów życiowych zachowuje się zbyt szorstko lub gwałtownie, w rzeczywistości bardzo pragnie towarzystwa. Lubi dobry żart, nawet najbardziej cięty. Sam też ma duże poczucie humoru i przy dowcipach pod swoim adresem nie pozostaje dłużny. Nigdy się natomiast nie obraża, jeśli coś na jego temat zostało powiedziane w żartach. W swoim otoczeniu lubi nadawać ton, interesować się - nieraz aż przesadnie - płcią odmienną i opowiadać o swoich przeżyciach, szczególnie sukcesach, ale też umie słuchać innych. Mimo że nie jest domatorem. O dom, rodzinę dba bez zarzutu, stawiając ich zawsze na pierwszym miejscu. Osobom, które rozumieją jego naturę, u których znajduje zrozumienie i które tolerują go mimo przywar, odwdzięcza się wielką szlachetnością, serdecznością i przywiązaniem.

  2. Ciekawostki:
  Lubi relaksować się siadając w cichym miejscu i czytając interesującą go książkę. Odziedziczył po ojcu smykałkę do naprawiania pojazdów.

  • Zainteresowania:
  • Ulubione: Mechanika samochodowa, Książki, Muzyka.
  • Inne: Piłka nożna, siatkówka.

  F. Przeszłość
  Przed dostaniem sowy był zwykłym chłopakiem uczęszczającym do mugolskiej szkoły publicznej, wolny czas lubił poświęcić na grzebanie w starym samochodzie dziadka razem z ojcem, czasami gdy bardzo się na czymś skupiał potrafił zrobić to w mgnienia oku, zazwyczaj nie zdając sobie z tego sprawy.  Ostatnio zmieniony przez Peragnus West dnia Sro Kwi 03, 2013 11:10 pm, w całości zmieniany 1 raz

   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 10:39 am