Treningi Quidditcha

  Share
  avatar
  Mistrz Gry

  Liczba postów : 2155

  Treningi Quidditcha

  Pisanie by Mistrz Gry on Sob Kwi 06, 2013 4:46 pm

  Treningi quidditcha

  Każdy z kapitanów może przeprowadzić maksymalnie dwa spotkania w ciągu miesiąca, z wyjątkiem drużyny studentów, którym – z uwagi, na wysokie umiejętności – przysługuje tylko jeden trening.
  Organizacja treningu powinna przebiegać następująco:

  1. Kapitan zakłada temat na boisku, w nazwie wpisując dom, miesiąc i numer treningu (np., Ravenclaw, kwiecień, trening pierwszy).
  2. Członkowie drużyny, zarówno z pierwszego składu, jak i rezerwowi, wykonują rzuty KOSTKĄ I KARTKĄ jednocześnie. Każdy gracz wykonuje podczas treningu tylko jeden rzut!
  3. Trening nie powinien rozciągać się w czasie dłużej niż tydzień, po upływie siedmiu dni temat może zostać zablokowany przez sędziego, nawet, jeśli wszyscy członkowie drużyny nie wykonają jeszcze rzutu.
  4. W jednym czasie mogą odbywać się treningi nawet kilku drużyn.
  5. Aby zyskać kolejny poziom, należy uzyskać co najmniej 6 oczek (przyjmujemy, że żółta kartka podwaja, a zielona potraja liczbę wyrzuconych oczek). Jeśli wynik będzie wynosił co najmniej 15 oczek, poziom podnosi się o 2 stopnie.
  6. Po zakończeniu treningu kapitan jest zobowiązany poinformować sędziego (Neila) i poprosić o zaktualizowanie profili graczy.

  Zasady mogą ulec zmianie.


   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 11:18 am