Sael Florence

  Share
  avatar
  Sael Florence

  Liczba postów : 68
  Płeć : Male

  Sael Florence

  Pisanie by Sael Florence on Nie Maj 05, 2013 10:22 pm

  Sael Angus Florence

  A. Dane personalne

  1. Imiona:Sael Angus
  2. Nazwisko:Florence
  3. Data urodzenia:13 Października 1995
  4. Miejsce urodzenia: Londyn
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn
  6. Czystość krwi: 1/2 krwi


  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina:
  1. Ojciec- Mefistofeles Florence- Jest to wysoki, czarnowłosy mężczyzna mający równo czterdzieści osiem lat. Mag czystej krwi, ktry zakochał się w wiedźmie mugolskiego pochodzenia. Masywna budowa Mefisto powoduje, że często uważany jest za osobę szorstką i podchodzacą do wszystkiego z dystansem. Prawda jednak jest taka, że człowiek ów bardzo ceni sobie uczucia, a zwłaszcza miłość, którą przelewa na swojego syna.
  2. Matka- Jasmin (Dodge) Florence- Matka Sael'a umarła podczas porodu, przez co chłopiec nigdy jej nie poznał. Zna ją jedynie z opowiadań ojca oraz zdjęć, ktore zbieral Mefisto przez lata.
  3. Blarck Florence- Starszy brat młodego maga. Starszy od Angusa o dziesięć lat. W wieku piętnastu lat opuścił Hogwart wraz z kilkoma kolegami i słuch o nim zaginął. Obecnie nie jest znane jego miejsce pobytu.
  2. Pokrewieństwo: Brak
  3. Status majątkowy:Ponad Przeciętny

  C. Szkoła

  1. Rok nauki:VI
  2. Dom: Gryffindor
  3. Przedmioty:
  1. Obrona przed czarną magią,
  2. Zielarstwo,
  3. Opieka ad magicznymi stworzeniami
  4. Eliksiry

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost:sto dziewięćdziesiąt centymetrów
  • Budowa ciała: normalna
  • Kolor oczu:brązowe
  • Kolor włosów:Czarne
  • Cechy charakterystyczne: Eleonor- Ukochana Gitara Sael'a.

  2. Opis szczegółowy:
  Sael to wysoki młodzieniec, mający dobre sto dziewięćdziesiąt centymetrów wzrostu. Jego oczy mienią się różnymi odcieniami czerni oraz brązu, czasami nawet można zauważyć przebłyski jaskrawej zieleni, a także żółci. Co się tyczy włosów młodzieńca to są one sporej długości, czarne, falowane, sięgające za ramiona. Cera Saela jest raczej blada przez co często słyszy komentarze pod swoim adresem nawołujące do skończenia z wampiryzmem.
  Teraz nastał czas na ubiór. Oczywiście ma on inne ubrania poza szatą, która jest wymagana podczas zajęć. Po lekcjach spotyka się go w jego Ramonesce, która ma na sobie wiele przypinek oraz przyszywek. Pod nią często zakłada koszulę oraz jedną ze swoich koszulek z logiem zespołu. Co do spodni to są to najczęściej poprzecierane i poobdzierane jeansy. Jako obuwie preferuje klasyczne, czarne conversy, bądź glany.
  E. Charakter

  1. Opis charakteru:
  Sael posiada wiele cech charakteru, które kreują jego osobę. Oto najważniejsze z nich:
  -Optymizm- dzięki niemu chłopak potrafi pozbierać się w trudnych sytuacjach. Kiedy takowe nastają wtedy potrafi samemu zmobilizować się do poprawy samopoczucia.
  -Szczerość- Młodzieniec jest bezwzględnie szczery, nie boi się wyrażać własnych opinii oraz przekonań. Z powodu tej cechy nie raz został wyśmiany i potraktowany jako osoba niepoważna, a nawet głupia.
  -Ciekawość- Sael jest naprawdę ciekawskim chłopcem. Kiedy coś go zainteresuje potrafi spędzić godziny na poznawaniu tego co właśnie wywołalo jego zainteresowanie. Często staje się wtedy perfekcjonistą.
  -Szaleństwo- Angus jest uważany za osobę niepoprawną psychicznie przez swoje zachowanie. Otacza się on jednak pozytywną aura, która zazwyczaj przyciąga ludzi zamiast ich od niego oddalać.
  -Lenistwo- Co tu dużo mówić... Jeśli ma do wyboru lekcje, albo łóżko.. wybierze łóżko.


  2. Ciekawostki:
  -Sael jest uzależniony od papierosów oraz marihuany. Nadużywa także alkoholu.
  -Sael perfekcyjnie gra na gitarze elektrycznej (Eleonorze)
  -Potrafi także ładnie śpiewać
  -Sael posiada swojego ukochanego kruka (Lucyfera)

  • Zainteresowania:
   -Fotografia
   -Zwierzęta

  • Ulubione:
   -Gra na gitarze
   -Słuchanie muzyki
   -Picie
   -Palenie
   -Kobiety...
   -Imprezy

  • Inne:

  F. Przeszłość
  Sael urodził się w Londynie. Jego matka zmarła podczas porodu. Brata prawie nie pamięta, a ojciec wychowywał go od dziecka w miłości. I tak właśnie mijały mu lata. Chłopak od dziecka kochał muzykę i to właśnie z nią postanowił związać swoje życie.
  W wieku jedenastu lat wyruszył do Hogwartu. Różdżka, która go wybrała zrobiona była z krzewu dzikiej róży, zaś rdzeniem było włókno z serca feniksa.
  I tak oto mijały lata w szkole i nic raczej się nie działo. Kto wie.. Może w tym roku Sael w końcu pozna kogośgodnego swojej uwagi.
  Ostatnio zmieniony przez Sael Florence dnia Pon Maj 06, 2013 11:12 pm, w całości zmieniany 9 razy

   Obecny czas to Sob Maj 26, 2018 12:40 pm