Nathan Andrew Scarlett

  Share
  avatar
  Nathan Scarlett

  Liczba postów : 25
  Płeć : Male

  Nathan Andrew Scarlett

  Pisanie by Nathan Scarlett on Czw Maj 30, 2013 11:57 am

  Nathan Scarlett

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Nathan Andrew
  2. Nazwisko: Scarlett
  3. Data urodzenia: 6 marca 1991
  4. Miejsce urodzenia: Oxford, Oxfordshire, Wielka Brytania
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn, Wielka Brytania
  6. Czystość krwi: 1/2 (mniej więcej)
  7. Teleportacja: tak

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Ciężko to nazywać rodziną, bowiem chłopiec został wychowywany jedynie przez matkę. Mówiono mu, że jego ojciec – Andre Beaulieu, francuski malarz i kobieciarz, zmarł, gdy Nathan kończył drugi rok życia. Prawda jest taka, zmarł – ale w objęciach swojej kolejnej (niewiadomo już której) kochanki, trzy lata temu. Andre obiecywał matce Nathana, że ten się zmieni, ustatkuje, a tak naprawdę uciekł, gdy dowiedział się, że Iris jest w ciąży. Iris, czyli matka Nathana, po urodzeniu się syna, postanowiła zająć się jedynie karierą, nie myśląc o zakładaniu ponownej rodziny. Po latach ciężkiej pracy, jest uznaną lekarką w św. Mungu, prowadzi badania, dużo wyjeżdża, przez co młodzieniec właściwie wychowywał się sam, miał niańki, a potem poszedł do Hogwartu i tam kształtował swoją osobowość. O dalszej rodzinie nie ma sensu wspominać, bo nie utrzymywał z nimi właściwie żadnego kontaktu, od strony „ojca” nie posiadał właściwie nikogo, a od strony matki… w sumie również nie potrafił nikogo wymienić.
  2. Pokrewieństwo: Żadne
  3. Status majątkowy: Powyżej przeciętnej

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: Ravenclaw
  2. Referencje zawodowe: Ponoć wychowankowie Roweny Ravenclaw to pasjonaci nauki, najlepsi uczniowie roku, którzy zajmują wysokie stanowiska w Ministerstwie, czy też spełniają się jako lekarze. Nathan nie był na pewno wybitnym uczniem. Jego wyniki były raczej dość przeciętne, nie pasjonował go właściwie żaden przedmiot, toteż nie miał zamiaru zostawać studentem w Hogwarcie. Bardziej ciekawiło go to co znajduje się poza murami Hogwartu, po części również świat mugolów. Kiedy miał mniej więcej 12 lat, podczas sprzątania znalazł jakąś stary artykuł na temat życia „Fatalny Jędz”. Zachwycony życiem gwiazd lat. 90, sam postanowił, że stanie się taki sam. Podczas pobytu w Hogwarcie udzielał się w małych kapelach, jako wokalista, jednak nie odnosili oni większego sukcesu, co jedynie mieli małe występy, podczas uroczystości. Jego głos był przyjemny, ciepły i przekonywujący, więc po ukończeniu szkoły, postanowił dalej próbować swoich sił w przemyśle muzycznym. Bez większych sukcesów występował w barach, kawiarniach, jednak pół roku, bez większych zarobków rozwinęły w nim swego rodzaju instynkt przetrwania. Zatrudnił się w Magicznym Radiu, w którym pracuje już od dwóch lat.
  3. Wykonywany zawód: spiker radiowy
  4. Zarobki: średnie


  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 184
  • Budowa ciała: Dość wysportowana
  • Kolor oczu: Cierpi na heterochromię, jedno oko jest piwne, drugie niebieskie.
  • Kolor włosów:Ciemny blond
  • Cechy charakterystyczne:. Cierpi na heterochromię

  2. Opis szczegółowy:Nie jest na pewno młodym bogiem, ubóstwianym przez całą część piękną Hogwartu. Nie jest również brzydki… jest po prostu dość przeciętnie przystojny, dość wysportowany, z włosami o dziwnej barwie, które kiedyś bardzo chciał przefarbować na jasne, a potem na ciemne, bo nie podobała mu się ta „nijakość” koloru. Profesjonalnie nazywa się to ponoć „ciemny blond”, ale Nathan tak naprawdę nie zna się na kolorach. Jest całkiem wysportowany, chociaż nie był miłośnikiem sportu, nie grał w Quidditcha, nigdy nie był wiernym kibicem jakiejś drużyny, rzadko kiedy oglądał mecze, zwykle przebywał tam, bo inni poszli popatrzeć. Jest osobą dość wysoką, nigdy nie narzekał, że chce być nieco wyższy (kto chciałby być dwumetrowym olbrzymem, który ledwo gdziekolwiek się mieści?). Ubiera się najczęściej w dość wąskie jeansy (najczęściej czarne), koszule, bluzy, kurtki (gdy zimno lub pada), trampki. Nienawidzi glanów, bo ktoś kiedyś na niego nadepnął i przez co musiał mieć stopę w gipsie (prawdopodobnie była to wina również masy owego sprawcy, który ważył dobre 120 kilogramów, jeśli nie więcej). Poza tym jak to się zwykle mawia „wygląda tak jak każdy widzi”.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru:Prawdopodobnie do Ravenclawu trafił dlatego, bo potrafił nie komplikować sobie życia. Chciał przeżyć jak najłatwiej, jak najlepiej i jak najmocniej, by mieć co wspominać, dlatego też zajmował się jedynie tym co sprawiało mu przyjemność. O Krukonach mówi się, że to pasjonaci nauki, siedzący z nosem w książkach przez cały czas. Nathan miał dwa etapy w swoim życiu. Mniej więcej do czternastego roku życia, bardzo wstydził się swojego schorzenia, wszyscy śmiali się z jego różnobarwnych tęczówek, ale to się zmieniło, gdy Nate zaczął to postrzegać nie jako wadę, lecz jako wyjątkowo cechę, którą obdarzeni są jedynie wyjątkowi ludzie (wmawiaj sobie, wmawiaj). Stał się nieco bardziej przebojowy, przynajmniej próbował jakkolwiek egzystować w społeczeństwie, starał się udzielać w szkolnych mediach (między innymi jako fotograf dla gazetki uczniowskiej). Właściwie jedyną cechą, która psuje ten w sumie ładny i przyjemny charakter, są napady lękowe, które zaczęły u niego występować mniej więcej od 13 roku życia i nadal nie minęły. Nathan co prawda starał się od tego uwolnić, liczył że to minie, ale kilka razy w tygodniu zdarzają się takie ataki. Czasami przez to świruje, próbuje wydostać się z pomieszczenia, w którym się obecnie znajduje… a potem wszystko wraca do normy. Przez swoje napady lękowe, ma tak naprawdę niewiele osób, którym może zaufać,

  2. Ciekawostki:

  • Zainteresowania:Muzyka, bezcelowe wędrówki po mieście.
  • Ulubione: Spaghetti, pudding i drożdżówki.
  • Inne: Nie wiem czy już wspominałem, ale cierpi na heterochromię!

  F. Przeszłość
  Używanie terminu „przeszłość” brzmi dość mrocznie, z resztą była również opisywana w innych podpunktach tejże karty postaci. Urodził się ponad dwadzieścia dwa lata temu w Oxfordzie w mugolskim szpitalu. Mając dwa lata, przeprowadził się wraz z matką do Londynu, ze względu na jej pracę. Wmawiano mu, że jego ojciec zmarł w jakimś tam wypadku, który to i tak dla Nathana był nie istotny, bo nienawidził swojego ojca za to, że opuścił Iris. Ze względu na to, że matka młodzieńca pracowała bardzo ciężko, jego wychowanie zajmowały się przede wszystkim niańki, lecz trwało to jedynie do siódmego życia, bowiem w pewnym sensie jego zdolności magiczne zaczęły się pojawiać. Zupełnie przypadkowo podpalił włosy jednej z nich. Od tamtej pory, Nathan przesiadywał w domu samotnie czytając książki, albo rysując na kartkach (albo jeśli takowe się skończyły), to na ścianach. Co prawda rysunki nie były zbyt wybitne, ale mama doceniała jego starania. Później poszedł do Hogwartu, nie wiadomo jakim cudem dostał się do Ravenclawu (może Tiara Przydziału widziała w nim ten sam potencjał, jaki widział w jego matce – byłej Krukonce). Przeżył jakoś te siedem lat, zdał owutemy na przeciętnym poziomie, nie widział dłuższego sensu w kontynuowaniu nauki i postanowił żyć na własny rachunek, a przede wszystkim robić to co kochał.   Obecny czas to Sob Maj 26, 2018 12:53 pm