Brooks Cavanaugh

  Share
  avatar
  Brooks Cavanaugh

  Liczba postów : 20
  Płeć : Male

  Brooks Cavanaugh

  Pisanie by Brooks Cavanaugh on Nie Cze 23, 2013 11:23 am

  Brooks Cavanaugh


  A. Dane personalne

  1. Imiona: Brooks Keith
  2. Nazwisko: Cavanaugh
  3. Data urodzenia:   4 października 1995
  4. Miejsce urodzenia:  Birmingham, Wielka Brytania
  5. Miejsce zamieszkania: Inverness, Szkocja
  6. Czystość krwi: 1/2
  7. Teleportacja: Nie

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Rodzina? Jaka rodzina? On własnych rodzicieli nawet nie pamięta. Zna ich jedynie z opowieści, więc teraz czas by zanudzić was tą smutną historią. Otóż ojcem Brooksa, był niejaki Jacob Wilders, dumny Brytyjczyk, przedstawiciel klasy robotniczej, ponoć niezbyt inteligentny, nieoczytany, dodatkowo mugol w 120 procentach o dość ograniczonych zainteresowań (czyli telewizja i sport). Pewnego dnia poznał matkę Brooksa, niejaką Amandę Cavanaugh, czarownicę czystej krwi, która straciła zupełnie dla niego głowę. Straciła ją do tego stopnia, że postanowiła zerwać zupełnie ze światem magicznym, dlatego też od razu po narodzinach chłopca, został podrzucony do dziadków matki, ponieważ wiedziała, że Brooks na pewno będzie czarodziejem (a ona chciała zerwać wszelki kontakt z magią). Dziadkowie oczywiście nie mieli bardzo wielkiej ochoty rozmawiać na temat rodziców Brooksa, ponieważ uznali ich za swego rodzaju "zdrajców" (zwłaszcza matka, bo za jego ojcem nigdy nie przepadali). Warto by jednak było nieco więcej wspomnieć o owych wychowawcach Brooksa. Oboje są czarodziejami czystej krwi, dziadek - Ebenezer Cavanaugh, przez bardzo długi czas był pracownikiem Ministerstwa Magii, na dość przeciętnym stanowisku. Natomiast babcia, Helen, z domu Willmington nie pracowała, toteż obecnie wiodą skromne życie na wsi niedaleko Inverness.
  2. Pokrewieństwo:
  3. Status majątkowy: Bardzo biedny

  C. Szkoła

  1. Rok nauki: Szósty
  2. Dom: Gryffindor
  3. Przedmioty: Eliksiry, Zielarstwo, Transmutacja, Zaklęcia, ONMS, Starożytne runy

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 181
  • Budowa ciała: Bardzo szczupła
  • Kolor oczu: Niebieskie 
  • Kolor włosów: Jasne
  • Cechy charakterystyczne:

  2. Opis szczegółowy: Jasna łepetyna przemierzająca szkolne korytarze z zawadiackim uśmiechem to Brooks. Innym elementem rozpoznawalnym jest miotanie zaklęciami na prawo i lewo w każdego kto na niego krzywo spojrzy, albo znajdzie się w złym miejscu i czasie. W każdym razie jest ładny (heheheh chciałoby się). Nie, nie jest młodym Adonisem, nie jest supermodelem, jest przeciętnym chłopakiem, ze źle zawiązanym krawatem, koszulą wyciągniętą ze spodni. Jest jedynie średniego wzrostu, blondynem, ubierający jak mu się podoba, czasami nieregulaminowo (raz zrobił sobie włosy w barwach swojej drużyny, jednak kolor nie zmył się w odpowiednim czasie). Tak w ogóle to teraz leję wodę, bo tak naprawdę Brooks stara się być dość nieszablonowy w swoim wyglądzie, trudno to czasem jednoznacznie opisać, bowiem jednym podoba się wygląd i styl Brooksa, a innym wręcz przeciwnie, toteż czasami można zobaczyć go biegającego po Hogwarcie boso... (Zakopower tested, Cejrowski approved).

  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Kroczyć własną ścieżką, to brzmi cudownie. Jak wiele osób mówi "jestem niezależny, mam własne zasady i nic zupełnie mnie nie ogranicza". To słowa wielu, ale czy prawdziwe? Brooks jak najbardziej wyznaje zasadę bycia sobą pomimo opinii innych. Swojego krnąbrnego charakteru właściwie nigdy nie zmienił, a nawet jeśli ktoś by go do tego zmusił - i tak istnieje nikła szansa na uczynienie tego. Świat należy do odważnych, a on chce czerpać z niego co najlepsze i cieszyć się tym, aż do śmierci. Żyj tak jakby jutro miało nie nastąpić. Publika i przyjaciele sprawia, że żyje, bo niestety ta próżność przez niego przenikała. Co nie oznacza, że jest on złą osobą, po prostu uwielbia naginać wszelkie zasady. Jest jedną z tych osób, na których można naprawdę polegać. "Jak to walka beze mnie"? Jak to mawiają starożytni Brytyjczycy, Brooksa można by określić jako "heart and soul of the party". Potrafi rozkręcić każde towarzystwo, dogaduje się ze wszystkimi (czasami ich potwornie irytuje), a jego jadaczka wypowiada jakieś tryliard słów na minutę. Czasem mówi za dużo i dostaje szlabany (oj dużo szlabanów, ma już nawet karty stałego klienta). Mimo wielu wad, które często są mu wytykane to tak naprawdę Brooks to dobry chłopak, o dobrym sercu... ponoć (przynajmniej babcia tak mówi, a na ile te słowa są prawdziwe, to już zależy od osób trzecich).

  2. Ciekawostki:

  • Zainteresowania: Quidditch robienie rzeczy nieodpowiednich dla jego wieku, kombinowanie, narażanie własnego zdrowia i życia, zgarnianie szlabanów, narażanie się szkolnym Prefektom, wyczynowe łamanie zasad szkolnego regulaminu
  • Ulubione: Uwielbia jeść placki z owocami
  • Inne: Nope.


  F. Przeszłość 

  Przeszłość niejakiego Brooksa Keitha Cavanaugha jest owiana rodzinnymi tajemnicami, morderstwami oraz jabłecznikiem babuni. No dobra, tylko to trzecie się zgadza, aczkolwiek placek babuni jest naprawdę pyszny. Tak spędził swoje dzieciństwo. Jadł, pił, czasem chorował, czasami spalał całą okolicę, czasami tułał się po Inverness. Potem poszedł do Hogwartu, jakoś tam się uczył, narobił sobie wielu wrogów, ale znalazł również wielu prawdziwych przyjaciół.  Ostatnio zmieniony przez Brooks Cavanaugh dnia Nie Cze 23, 2013 12:26 pm, w całości zmieniany 3 razy

   Obecny czas to Sob Maj 26, 2018 12:49 pm