James Bolton

  Share
  avatar
  James Bolton

  Liczba postów : 3
  Płeć : Male

  James Bolton

  Pisanie by James Bolton on Sro Lip 10, 2013 2:59 am

  James William Bolton

  A. Dane personalne

  1. Imiona: James William
  2. Nazwisko: Bolton
  3. Data urodzenia: 10.11.1990 (choć uparcie twierdzi, że 1190)
  4. Miejsce urodzenia: Wolverhampton
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn
  6. Czystość krwi: 2/3
  7. Teleportacja: tak

  B. Więzy rodzinne
  Stosunki z rodzicami, z którymi do niedawna mieszkał, ma bardzo dobre. Mimo przeprowadzki do Londynu cały czas często do nich dzwoni... i prosi o pomoc finansową. Jego rodzice są czarodziejami, jednak podzielają zdanie, że nie potrzebują magii do wszystkich czynności, więc używają jej sporadycznie.
  Jego brat Kevin, biznesmen w mugolskim świecie i urzędnik MM, który potępia pasję Jamesa oraz ma za złe rodzicom, że nie stłumili jej już na początku, wyprowadził się od nich najwcześniej jak mógł i zaczął żyć na własny rachunek. Nigdy nie miał przyjacielskich relacji z bratem, od którego zawsze chciał być lepszy. Kevin wylądował w Slytherin'ie i był typem lekko zarozumiałego ideału (był mądry, przystojny i zawsze nienagannie ubrany), któremu zawsze wszystko wychodzi. Ale tylko dzięki zaciętości i upartemu dążeniu do celu. Jamie podziwiał młodszego brata za jego podejście i żałował, że on nie potrafi się tak zawziąć.
  Rodzice braci, Anna i Thomas Bolton, poznali się na mugolskich studiach. Zakochali się, pobrali i zaczęli planować rodzinę. Tylko Tom skończył uniwersytet, by zarabiać na rodzinę. Mimo niemałych zasobów pieniężnych musieli mieć własne dochody na wychowanie dzieci. Anna zajęła się domem i wydawaniem potomstwa.
  Pierworodnego syna nazwali dostojnym imieniem James, które dopasowało się do przyszłych zainteresowań chłopca. Po kilku latach na świat przyszedł Kevin. Miał on być cichym, skromnym, altruistycznym chłopcem, który we wszystkim chciałby naśladować starszego brata, jednak wyszło inaczej, niż wszyscy się spodziewali. Kevin był zawsze lepszy od Jamesa, który nie miał nic przeciwko temu. Wolał być w cieniu brata wraz ze swoją niecodzienną fobią. Jak już wydorośleli, Kevin przestał nienawidzić brata i mają ze sobą neutralne relacje.
  Teraz, mimo swojego niezbyt młodego wieku, oczekują córki. Do swojego wyjazdu James pomagał rodzicom w domu, szczególnie, że ciężarna mama nie była w stanie zająć się wszystkim sama. Gdy dziewczynka się urodzi i podrośnie, ona zajmie miejsce braci, pomagając w domu i wspierając rodziców.
  Dziadkowie Jamesa od strony matki cały czas żyją i mają się dobrze. Mieszkają niedaleko od córki i czasem wpadną na herbatę lub pomóc jej w domu. Ci od strony ojca niestety nie żyją. Jego matka umarła przy porodzie, a ojciec zmarł niedługo po niej.  Thomas wychował się w mugolskim sierocińcu, jednak to go nie załamało. Był jeszcze bardziej zdeterminowany do pracy nad sobą i w ten sposób dostał się na najlepsze studia, gdzie poznał miłość swojego życia.

  1. Rodzina: matka Anna, ojciec Thomas oraz młodszy brat Kevin.
  2. Pokrewieństwo: -
  3. Status majątkowy: powyżej przeciętnej

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: Hogwart, Gryffindor
  2. Referencje zawodowe: Poddaj się, nikczemniku!
  3. Wykonywany zawód:
  4. Zarobki:

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje


  • Wzrost: 185cm
  • Budowa ciała: umięśniona
  • Kolor oczu: niebiesko-zielone
  • Kolor włosów: blond
  • Cechy charakterystyczne: zazwyczaj ma przy sobie coś związanego ze średniowieczem. Miecz u pasa jest u niego normą.


  2. Opis szczegółowy:
  James jest wysokim blondynem o ciemnych, niebiesko-zielonych oczach. Jego estetyczny wygląd przyciąga damskie spojrzenia, jednak często potencjalną partnerkę odstrasza jego zamiłowanie do średniowiecza i odrobinę przestarzałe podejście do związków. Jest silny i wytrenowany od ćwiczeń, jazdy konnej, wspinaczek po drzewach i wielu innych czynności wykonywanych podczas jego mentalnego pobytu w średniowieczu.
  Zazwyczaj ubiór Jamie'go nie wyróżnia się zbytnio, zakłada koszule   lub koszulki i jeansy, jednak czasem da się zauważyć pochwę miecza wystającą spod kurtki.
  Gdy James się bardzo denerwuje, pocą mu się dłonie, a w skrajnych przypadkach pojawia się tik nerwowy w postaci zaciskania i rozluźniania pięści. Jak jest znudzony albo zestresowany to lekko kiwa się w przód i w tył oraz rozgląda się po pomieszczeniu, w którym się znajduje i szuka w nim czegoś związanego z epoką arturiańską.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru:
  Mężczyzna jest dość spokojny i skryty. Ci, którzy go nie znają mogą go mieć za zamkniętego w sobie, jednak przed najlepszymi przyjaciółmi odsłania swoje serce i duszę. Jego pasją jest średniowiecze, przez co sporo czasu spędza na grach terenowych, opracowując strategię czy czyszcząc zbroję. Dużo ćwiczy, by móc sprawić się w tych czynnościach.
  Jamie zawsze był outsiderem. Nie dlatego, że nie chciał się integrować z rówieśnikami. Oni nie byli w stanie rozmawiać z nim na tematy interesujące dla niego i vice versa. Z dziewczynami miał niewiele wspólnego, poza jednym, lecz jakże namiętnym romansem. Nie był to najlepszy pomysł, gdyż dziewczyna oczekiwała kogoś  bardziej dojrzałego i będącego w stanie porzucić "głupie bieganie po lesie" i "starożytność czy jak to tam", jak się wyraziła, dla planowania przyszłości z nią. Jak później mu wyjawiła, wcale jej to nie interesowało, a udawała, że fascynuje ją to, o czym opowiadał tylko dlatego, że James jej się podobał. Jednak przez te kilka dni, kiedy próbowała go zainteresować swoją osobą Jamie dobrze się z nią czuł i był szczęśliwy. Nie złamało to jego serca. No cóż, nie całkowicie. Było mu przykro, bo była jedyną dziewczyną, przed którą się zupełnie otworzył, a ona go zostawiła i uraziła jego dumę obrażając jedyną rzecz, która pozwalała mu przetrwać w tym zbyt nowoczesnym świecie. Z pomocą przyjaciela i wysiłku fizycznego udało mu się zamknąć dziewczynę na klucz w szufladce w mózgu, której nigdy już nie otworzył.
  Mimo całkowitej swobody, błyskotliwych wypowiedzi i zupełnej zaradności w każdej sytuacji w swoim własnym świecie, w prawdziwym jest czasem odrobinę nieporadny i nieśmiały. Nie potrafi wykorzystać swoich atutów w teraźniejszości, mimo tego, że też mają swoją wartość i są cenione.
  Nie znaczy to, że jest zupełnym nieudacznikiem życiowym. Zachowuje się normalnie, a przynajmniej w ogólnej definicji tego słowa. Jego "normalność" trochę odbiega od przyjętych norm. Jest nieśmiały i nie pokazuje swojej prawdziwej natury z obawy przed odrzuceniem. Woli, żeby ludzie myśleli, że jest po prostu skryty i inny, niż że jest kompletnym dziwakiem.
  James ma swoją dumę i nie lubi, kiedy się go krytykuje, jednak jest w stanie ją przełknąć i mimo wszystko zmusić się do rzeczy, które uwłaczają jego czci. Czasem zdarza mu się używać nieco przedawnionego języka w rozmowach z niewtajemniczonymi ludźmi, którzy przez to patrzą się na niego zdziwieni, co powinno mu dać do zrozumienia, że jednak za dużo czasu spędza na grach i planach gier.

  2. Ciekawostki:
  - Kocha średniowiecze.
  - Na LARP'ach często nosi szkła kontaktowe zmieniające kolor jego oczu, więc czasem są czysto niebieskie, czasem ciemne, a niekiedy nawet w jego naturalnym kolorze, jeśli nie zdąży założyć kontaktów.
  - Denerwuje się, że jest biedniejszy od jego najlepszego przyjaciela, mimo, że nie jest to jakaś znacząca różnica. Cóż, przynajmniej jest starszy.

  • Zainteresowania: Średniowiecze, komiksy, książki fantasy i sci-fi, ćwiczenia w terenie.
  • Ulubione: Walka mieczem, jazda konna i biegi na przełaj.
  • Inne: Lubię omlety.


  F. Przeszłość 
  James urodził się i wychował w jednorodzinnym domu na obrzeżach Wolverhampton. Do niedawna mieszkał w nim z ojcem, ciężarną matką i bratem Kevinem (dopóki ten się nie wyniósł, wtedy został tylko z rodzicami.) do czasu, gdy spotkał swojego najlepszego przyjaciela.  Byli w jednym domu, na jednym roku, jednak poznali się dopiero na LARP'ie zorganizowanym w okolicy, kiedy to okazało się, że obydwaj są zapalonymi fanami średniowiecza. Wpadli na pomysł wspólnego biznesu (chociaż Jamie był biedniejszy to nalegał na opłacenie swojej połowy udziałów z własnych funduszy). Postanowili stworzyć połączenie sklepu i kawiarenki w stylu średniowiecznym dla frików tej epoki (którymi oni sami byli). Wtedy wyprowadził się z rodzinnego domu, obiecując rodzicom stały kontakt i zamieszkał z przyjacielem.  Ostatnio zmieniony przez James Bolton dnia Sro Lip 10, 2013 12:34 pm, w całości zmieniany 1 raz

   Obecny czas to Sob Maj 26, 2018 12:49 pm