Angie Regardens

  Share
  avatar
  Angelika Regardens

  Liczba postów : 13
  Płeć : Female

  Angie Regardens

  Pisanie by Angelika Regardens on Czw Lip 25, 2013 3:27 pm

  Angie Regardens

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Angelika Joanna
  2. Nazwisko: Regardens
  3. Data urodzenia: 05.11. 1995 rok
  4. Miejsce urodzenia: Londyn
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn, obrzeża miasta
  6. Czystość krwi: mugolak
  7. Teleportacja: Dotyczy wyłącznie postaci, które ukończyły 17 rok życia.

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Nie jest zbyt związana ze swoimi rodzicami. Oboje zbyt są zajęci pracą, by zwrócić uwagę na swoją jedyną córkę. Matka Angie pracuje w kwiaciarni, dzięki czemu dziewczynka już w młodości spędzała dużo czasu między roślinami. Jej ojciec posiada sieć firm międzynarodowych, dzięki czemu ich rodzina opływa w luksusy. Oboje rodziców są mugolami, nigdy też nie było w ich rodzinie żadnego czarodzieja. Właśnie przez to Angie podejrzewa, że albo jest adoptowana, albo któraś z kobiet w rodzinie miała romans, którego wynikiem jest zmieszanie krwi. Próbuje rozwiązać tę zagadkę odkąd skończyła dziesięć lat, jednak rodzina solidarnie milczy na ten temat.  
  2. Pokrewieństwo: (członkowie rodziny zarejestrowani na forum, pole nieobowiązkowe)
  3. Status majątkowy: Bardzo bogata

  C. Szkoła

  1. Rok nauki: Piąty
  2. Dom: Ravenclaw
  3. Przedmioty: zaklęcia, transmutacja, opcm, historia magii, astronomia, zielarstwo, eliksiry, opieka nad magicznymi stworzeniami, wróżbiarstwo.

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje


  • Wzrost: 150 cm
  • Budowa ciała: szczupła
  • Kolor oczu: czarne
  • Kolor włosów: czarne
  • Cechy charakterystyczne: Wiecznie roztrzepane, czarne włosy, ciemne ubrania, pokolorowane tenisówki.


  2. Opis szczegółowy: Angie jest dość cichą, stroniącą od tłumów dziewczyną, co objawia się również w jej wyglądzie. Nie chcąc przyciągnąć zbytniej uwagi ubiera się w powyciągane swetry, koszulki z kolorowymi napisami i jeansy. Stąd wynika również to, że mało kto wie, jak bardzo jest bogata. Nie szasta pieniędzmi, nie marzy także o karierze aktorki, czy modelki. Drobna twarzyczka i duże oczy dodają jej dziecięcego uroku. Jak na swój wiek jest dość drobna, choć jej to odpowiada. Nosi zwykle rozpuszczone włosy, chyba że akurat jej zawadzają, wtedy wiąże je niedbale, miast spinek używając ołówków i piór.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Angie nie lubi zwracać na siebie wielkiej uwagi. Jest osobą cichą, lubiącą odludne miejsca, najlepiej w ciszy i spokoju. Nie lubi Wielkiej Sali, woli raczej jeść w którejś z pustych klas, czy korytarzy. Nie jest to jednak związane z nieśmiałością, a wręcz przeciwnie -po prostu ludzie ją denerwują. Angie ma bowiem pewną niezbyt sympatyczną przypadłość, mianowicie szybko się denerwuje. Pod powłoką spokojnej, cichej dziewczyny kryje się wojownicza księżniczka, pragnąca przygód i lubująca się w pojedynkach. Zwykle siedzi z nosem w książkach opisujących perypetie potężnych czarodziejów. Nie zawsze jednak ma głowę w chmurach. W sytuacjach krytycznych przejawia się w niej duch przywódcy, szybko podejmuje decyzje i stara się oceniać sytuacje chłodnym okiem. Wie czego chce i dąży do urzeczywistnienia swych marzeń choćby i po trupach. Gdy jednak z kimś się zaprzyjaźni staje się lojalna i miła. Dla swoich bliskich jest w stanie zrobić wszystko. Nawet jeśli to wykracza poza jej możliwości. I choć stroni od towarzystwa jej także marzy się romantyczna miłość czy choćby zwykła przyjaźń. Człowiek przecież jest stworzeniem stadnym.

  2. Ciekawostki: Angelika uwielbia mleko czekoladowe i banany -wszystko wybaczy jak się ją owymi smakołykami poczęstuje.


  • Zainteresowania: Jak już chyba wiadomo, uwielbia czytać i pielęgnować wszelkiego rodzaju roślinki. Zielarstwo jest jej największą pasją, już od czasów dzieciństwa.
  • Ulubione: Mleko czekoladowe, banany, książki, zielarstwo, przygody.
  • Inne: Uwielbia się pojedynkować, ale nikomu o tym nie mówi.


  F. Przeszłość  
  Angie urodziła się w zamożnej, mugolskiej rodzinie, otoczona przepychem niczym księżniczka. Dodatkowo, jako jedyna córka miała ten majątek następnie odziedziczyć, łącznie z ogromną firmą ojca. Dziewczynce jednak nigdy nie zależało na pieniądzach. Nigdy niczego jej nie brakowało, dlaczego więc miałaby zwracać uwagę na tak przyziemne sprawy? Jako dziecko uwielbiała przesiadywać w jednej z kwiaciarni swojej matki, a któregoś dnia, zainspirowana sklepem, postanowiła sama zalożyć ogródek. Zamiast kwiatów posadziła tam jednak zioła. Niańki pozwoliły jej bawić się wśród nich, a nawet patrzyły rozbawione, jak nieświadomie warzy pierwsze eliksiry. Dopiero, gdy jeden z takich specyfików zmienił psu sierść na różowo, postanowiono poinformować rodziców. Ci natychmiast wrocili ze swych bardzo-dalekich-delegacji i zniszczyli ogródek, stanowczo i z niejakim strachem, zabraniając zafascynowanej Angie dalszych eksperymentów.
  Następnym razem widziała ich już jako dziesięcioletnia dziewczynka, której sowa dostarczyła list z Hogwartu. I tu również rodzice postanowili interweniować osobiście. Tym razem Angie postawiła się im. Na ich groźby odpowiadała pytaniami "dlaczego ja?", "co ukrywacie?". W końcu, widząc jak wielki jest upór dziewczynki zgodzili się by wysłać ją do Hogwartu. To tylko podsyciło ciekawość dziewczynki. Postanowiła więc odkryć rodzinną tajemnicę.
  Teraz jest już w piątej klasie i w końcu zaczyna kojarzyć fakty. Jest dobrą uczennicą, choć nie wywyższa się ponad innych. Raczej woli stać w cieniu, udawać głupszą niż jest w rzeczywistości i obserwować innych z boku. Wciąż boi się, że jej bliscy mogą mieć przed nią jakieś tajemnice.  Ostatnio zmieniony przez Angelika Regardens dnia Sro Lip 31, 2013 5:37 pm, w całości zmieniany 2 razy

   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 10:40 am