Felix Sulivan

  Share
  avatar
  Felix Sulivan

  Liczba postów : 18
  Płeć : Male

  Felix Sulivan

  Pisanie by Felix Sulivan on Czw Lip 25, 2013 4:54 pm

  Felix Sulivan

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Felix
  2. Nazwisko: Sulivan
  3. Data urodzenia:15.04.1996 r.
  4. Miejsce urodzenia: Niemcy, Rostock
  5. Miejsce zamieszkania: Brighton
  6. Czystość krwi: krew czysta w 1/2
  7. Teleportacja: -

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Felix pochodzi z bardzo sympatycznej, tolerancyjnej i pogodnej rodziny. Wszyscy jej członkowie potrafią darzyć się wzajemnym szacunkiem i liczą się ze zdaniem nawet najmłodszych.
  Czterdziestoletnia Jane, żona Thomasa Sulivan, to mugolka, pracująca jako nauczycielka w szkole. Jest Niemką. Felix odziedziczył po niej wygląd zewnętrzny. Ma jasne włosy, śnieżnobiałą skórę i błękitne oczy. Jest kobietą bardzo zaradną, która potrafi poradzić sobie w najgorszej sytuacji. Jako najlepsza przyjaciółka swojego własnego syna, świetnie spełnia się w tej roli. Nigdy nie odmówi nikomu pomocy, choćby sama potrzebowała jej bardziej.
  Thomas, ojciec Felixa, to czystej krwi czarodziej, który opiekuje się domem i synem. Ma czterdzieści dwa lata. Pochodzi z Londynu, ale część życia spędził w
  Niemczech ze względu na swoją żonę. Nie pracuje, przez co jego rodzina ma spore problemy z pieniędzmi, ale świetnie spełnia się w roli domowego kucharza, sprzątacza i ogrodnika. Jest małomówny i skryty, a te cechy charakteru świetnie odzwierciedla jego syn. W odróżnieniu od niego, ma kruczoczarne włosy i ciemne oczy. Jego dość jasną karnację wypełniają lekko pomarańczowe piegi.
  Felix jest jedynakiem i nigdy nie marzył o rodzeństwie. Jego sposób bycia i charakter doskonale o tym świadczą.
  2. Pokrewieństwo: -
  3. Status majątkowy: Bardzo biedny

  C. Szkoła

  1. Rok nauki: VI
  2. Dom: Ravenclaw  
  3. Przedmioty: Obrona przed czarną magią, eliksiry, zielarstwo, astronomia, numerologia, opieka nad magicznymi stworzeniami.

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje


  • Wzrost: 170 cm
  • Budowa ciała: Bardzo szczupły
  • Kolor oczu: Jasnoniebieski
  • Kolor włosów: Platynowy blond
  • Cechy charakterystyczne: Długie, bardzo jasne włosy, blada skóra, kilka piegów na nosie, delikatne rysy twarzy, aparat na zębach.


  2. Opis szczegółowy: Felix to niewysoki, wyjątkowo szczupły młodzieniec, o niepowtarzalnej urodzie. Ze względu na to, że jego matka pochodzi z Niemczech, ma bardzo jasne włosy, które zapuszcza od czternastego roku życia. Jego błękitne oczy są bardzo duże i mają ładny kształt. Nos, lekko zadarty ku górze, pokryty jest jasnymi piegami, które wyróżniają się na jasnej karnacji. Wydęte usta zakrywają aparat ortodontyczny. Jego wadą z pewnością jest wzrost - ma zaledwie metr siedemdziesiąt. Waży niespełna czterdzieści pięć kilogramów, co sprawia, że przyciąga uwagę innych na ulicy. Ma dość krzywe nogi, które pełne są blizn, świadczących o jego dobrym dzieciństwie. Jako pełen energii chłopak uwielbiał biegać po pagórkach i wspinać się na drzewa.
  Ubiera się w czarne lub granatowe ubrania. Wszystkie swoje oszczędności poświęca na zakup nowych glanów. To jego ulubiony typ butów. Szanuje swoje rzeczy, także ze względu na częsty brak pieniędzy.
  Z domu wychodzi zazwyczaj wieczorami i porusza się z głową schyloną w dół. Nie lubi patrzeć na ludzi i nie interesuje go świat zewnętrzny.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Felix to chłopak bardzo skryty w sobie i w jego cechach charakteru przeważają cechy introwertyka. Jego ulubionym zajęciem jest czytanie. Potrafi przeczytać nawet kilka książek dziennie, co odzwierciedla się na jego mowie jak i poglądach dotyczących życia. Poza czytaniem bardzo lubi rośliny. Zdecydowanie woli je od ludzi. Spędzanie czasu w ogrodach, w których może czytać i pisać wiersze, sprawia mu wiele przyjemności. Jest człowiekiem zdolnym, ale nie wykorzystuje swoich talentów. Potrafi malować, pisać, dobrze się uczy, gotuje. Świetnie spełnia się w pracach domowych i w odróżnieniu od jego rówieśników, jest w stanie przygotować sobie sam kolację i po niej posprzątać. Jako jedynak, żyjący w ubogiej rodzinie, dużo się nauczył. Wie, że nie od życia nie dostanie nic za darmo i cieszy się każdą dobrą chwilą. Nie narzeka nawet wtedy, gdy mu źle.
  Jego główną wadą jest małomówność i trudności w nawiązywaniu kontaktów. Nieśmiałość, skrytość i brak ufności do ludzi powodują, że nie ma zbyt wielu znajomych. Nigdy nie znalazł swojej bratniej duszy i czuje się jak odludek na tym świecie. Marzy o posiadaniu przyjaciela, który rozumiałby go jak nikt inny. Jedyna osoba, której przez szesnaście lat swojego życia zaufał, to jego matka. Oddałby za nią życie, bo bardzo dużo jej zawdzięcza.
  Wszystko to, czego nie potrafi wyrazić słowami, wyraża w sztuce. To sprawia, że jego wiersze i obrazy, pełne są cierpienia. Jest osobą wrażliwą, która bierze do siebie wszystkie uwagi. Często nie jest akceptowany przez rówieśników, przez co jeszcze bardziej zamyka się w sobie. Jego spokojne uosobienie nie pozwoliłoby nawet skrzywdzić muchy, więc nigdy nie obraża innych. Nie odzywa się, gdy ktoś kieruje w jego stronę obelgi i nie potrafi się przed nimi obronić.

  2. Ciekawostki: Pisze wiersze, o których nikt nie wie, lubi posłuchać dobrej, ciężkiej muzyki mugolskiej i fascynuje się drzewami.


  • Zainteresowania: Książki, muzyka, obrona przed czarną magią, poezja, psychologia, rośliny.
  • Ulubione: Uzależniony od słodyczy, dobrych książek i muzyki.
  • Inne: -


  F. Przeszłość  
  Felix był wychowany w bardzo porządnej, ale ubogiej rodzinie. Dzięki temu miał dobre dzieciństwo. W wieku czterech lat przeprowadził się z całą swoją rodziną do Wielkiej Brytanii, ze względu na chorobę swojego dziadka ze strony ojca. Z tego powodu czuje się bardziej Brytyjczykiem, niż Niemcem. Od zawsze lubił się uczyć, uczęszczał do mugolskiej szkoły, nim dostał list z Hogwartu. Był tam bardzo pilnym uczniem, nie sprawiającym problemów. Jako dziecko miał wielu przyjaciół i świetnie się z nimi dogadywał. Trafił na osoby, które nie dyskryminowały go ze względu na brak pieniędzy i traktowały go jak innych.  Ostatnio zmieniony przez Felix Sulivan dnia Pon Lip 29, 2013 11:35 pm, w całości zmieniany 2 razy

   Similar topics

   -

   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 10:38 am