Chen Cuī

  Share
  avatar
  Chen Cuī

  Liczba postów : 27
  Płeć : Male

  Chen Cuī

  Pisanie by Chen Cuī on Wto Lip 30, 2013 6:19 pm

  Chen Cuī

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Chen
  2. Nazwisko: Cuī
  3. Data urodzenia: 06.12.1989
  4. Miejsce urodzenia: 山东半岛, 青岛 (Szantung, Qingdao)
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn
  6. Czystość krwi: czysta
  7. Teleportacja: tak

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Chonglin – ojciec, Lìxúe – matka i Angúo – starszy brat
  Rodzina Cuī jest dość typową chińską rodziną. Zacznijmy jednak od początku. Kiedy Chonglin osiągnął odpowiedni wiek do zawarcia małżeństwa, rodzice znaleźli mu kandydatkę na żonę – Lìxúe, czarownicę z krwi i kości, gdyż najważniejsze dla dziadka Chena było zachowanie czystości krwi. Nie chciał, żeby została ona ‘zanieczyszczona’ przez kogoś o mugoliskich korzeniach. To byłoby nie do przyjęcia.
  Ojciec Chena to kochający swój kraj wojskowy. Dzięki temu nigdy nie mieli problemów z pieniędzmi, ale także musieli jeszcze bardziej uważać na to, co mówią, czy też co czynią. Jego poglądy polityczne nie różnią się niczym od reszty jego kolegów po fachu, czyli wierzą w wyższość socjalizmu nad innymi ideami. Właśnie dlatego dochodziło do ciągłych kłótni z Chenem, gdyż młodzieniec ma nieco inne spojrzenie na świat. Bardziej nowoczesne można rzec. Mężczyzna widzi wady ustroju i nie jest tak oddany Republice jak ojciec czy brat.
  Matka jest kochającą żoną, która pracuje jako sekretarka w wielkim biurowcu. Kiedy wraca po pracy do domu, czuje się jakby zaczynała nowy etat. Musi ugotować obiad, posprzątać mieszkanie i zrobić wszystko, żeby jej mąż był zadowolony. Kiedy Chonglin wraca, gorące danie stoi na stole, a w domu nie ma prawa znaleźć żadnego kurzu. Na szczęście Lìxúe czasem pomaga sobie czarami, tylko dzięki temu może pozwolić sobie na odrobinę niezależności, którą jest praca. Ona jako jedyna w pełni popiera marzenia Chena i pomaga mu je spełniać. To właśnie dzięki niej mógł wyrwać się z Chin i uciec do Anglii. Jest jej za to wdzięczny, bardzo za nią tęskni i chciałby, żeby go odwiedziła kiedyś, to jednak jest raczej niemożliwe, bo jej mąż nigdy na to nie wyrazi zgody.
  Rok po ślubie urodził się Angúo, starszy brat Chena. Duma ojca. Kilka lat temu wstąpił do wojska, tak jak chciał Chonglin. Młodzieniec nie opierał się, a nawet szedł do akademii dość chętnie. Chen nigdy tego nie rozumiał, nie mógł pojąć jak można oddać swoje marzenia i pasje bez walki, a do tego się uśmiechać. Mentalność chińska czasem go przerastała. Mimo to ma dobre kontakty z bratem, co prawda za każdym razem, kiedy się spotykają zaczynają dyskusję światopoglądową, ale w odróżnieniu od rozmów z ojcem, tu przebiega wszystko spokojnie, a dialog nie przeradza się w kłótnię.


  2. Pokrewieństwo:
  3. Status majątkowy: powyżej przeciętnej

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: 中国魔法学校
  2. Referencje zawodowe: Chen nie ma żadnych referencji, chyba, że praca na zmywaku w restauracji 鸭 się liczy. Nie szło mu to jednak zbyt dobrze, bo po tygodniu dostał wypowiedzenie. Próbował też swoich sił w tańcu i śpiewie na ulicy, ale władze miasta nie zareagowały na to zbyt pozytywnie i skończyło się dwudniowym aresztem. Dzięki bogom, jego ojciec znał jednego z policjantów i udało mu się wybłagać, żeby tym razem mu darowali.
  Potem były liczne próby zaistnienia w światku show biznesu, ale nigdy nie udało mu się wybić. Ma talent i pasję, do tego cały czas uparcie dąży do zrealizowania swoich marzeń. Nie spocznie, dopóki tego nie osiągnie.
  3. Wykonywany zawód: piosenkarz, dorywczo nauczyciel wushu w podstawówce
  4. Zarobki: niskie  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje


  • Wzrost: 183cm
  • Budowa ciała: dobrze zbudowany
  • Kolor oczu:piwne
  • Kolor włosów:czarne albo blond
  • Cechy charakterystyczne: piękny kształt oczu, dość duży nos i grzywka na oczach


  2. Opis szczegółowy:
  Dzięki temu, że Chen z pasją ćwiczy wushu, nie ma problemów z sylwetką. Nigdy się nie odchudzał, ale też nie spędzał godzin na siłowni. Wystarczy mu czas spędzony na doskonaleniu swoich umiejętności. Jest to jego ulubiony sport, zaraz po tańcu.
  Jego twarz jest zwykłą twarzą azjatycką. Pociągłe policzki, które podnoszą się, kiedy się uśmiecha. A propos, ma bardzo łagodny uśmiech, którym obdarowuje nielicznych. Oczywiście istnieje również ten wyćwiczony uśmiech, który mogą zobaczyć wszyscy. Jest to coś normalnego dla Azjatów, zawsze mili, zawsze pomocni.
  Jeśli chodzi o styl ubierania się, jest on dość specyficzny. Mężczyzna dba o siebie jak tylko może. Podąża za modą, oczywiście nie przesadzając. Czasem może dziwić dość odważnymi połączeniami. Lubi się tym bawić, chociaż nie spędza całego poranka na dobieraniu dodatków. Wie w czym dobrze wygląda i to wykorzystuje. Lubi dość luźne T-shirty, w połączeniu z trochę bardziej obcisłymi spodniami prezentuje się bardzo dobrze.
  Jest wielkim fanem piercingu, pierwsza rzecz, która się rzuca w oczy, to właśnie jego uszy. Nosi je zawsze, nie wygląda to jednak wulgarnie, bo umie je dobrać do siebie. Nie są zbyt duże, ale też nie są niezauważalne.
  Trzeba także zauważyć, iż jak na Azjatę, jest wysoki, gdyż mierzy ponad metr osiemdziesiąt. Szczyci się tym i nie zmieniłby nic w swoim wyglądzie. No, może poza trochę za dużym nosem, ale przecież nie ma ludzi bez wad.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru:

  To, co sprawia, że ciągle się kłóci ze swoim ojcem, to silny charakter. Jest w stanie walczyć o swoje marzenia i nie poddaje się łatwo. Dlatego mógł pracować w jakichś obskurnych miejscach. Robił to, bo wiedział, że każdy fen przybliża go do upragnionego biletu do Anglii, gdzie możliwości na zrobienie kariery są o niebo większe. Oczywiście, mógł użyć świstoklika, ale to nie to samo. Chen uwielbia czuć, że to co osiągnął zawdzięcza sobie. Zbyt długo obserwował przemysł k-popu, by teraz się w niego pakować. Co prawda jeszcze jakiś czas temu próbował swoich sił w przesłuchaniach na tancerza, wtedy występowałby u boku jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów i miałby ogromną szansę na późniejszą karierę. Nic z tego nie wyszło, gdyż chłopak nie mówi po koreańsku.
  Jest bardzo żywiołową osobą, kocha taniec i wushu, poprzez nie może się wyżyć i po prostu odreagować stres. Nie wyobraża sobie życia bez sportu. Można powiedzieć, że jest to sens jego życia. Trenuje od kiedy pamięta, to pozwala mu się wyciszyć, uspokoić. Kiedy jest smutny, zdenerwowany, albo po prostu mu się nudzi, zawsze znajdzie drogę na salę treningową.
  To, co go wyróżnia, to prawdomówność. Kultura chińska, a także porozumiewanie się, opiera się na niedopowiedzeniach. Chen jeśli wyraża swoją opinię, to mówi co naprawdę myśli, nie ma w zwyczaju ładnie się uśmiechać i zgadzać się z kimś, kto według niego nie ma racji.
  Mężczyzna jest bardzo uparty. Oczywiście nie sprzeciwia się wprost ojcu i nie neguje jego idei, ale wie, że nigdy nie stanie się zagorzałym komunistą, bo te poglądy są dla niego po prostu głupie. Oczywiście, idea socjalizmu sama w sobie jest bardzo wzniosła i piękna, szkoda tylko, że ludzie tak bardzo ją zmienili.
  Kiedy coś robi, to robi to całym sobą. Może dlatego nie zabiera się za milion rzeczy, prac, obowiązków. Nie lubi zaczynać czegoś i nie kończyć. Codziennie ćwiczy, bo mimo, iż jest zadowolony ze swojej kondycji, to wie, że nie może jej tak zostawić, bo po prostu się pogorszy. Tak samo jest z jego pasjami. Wie, że musi je rozwijać, bo inaczej pozostanie tak samo dobry jak rok temu. A on dąży do perfekcji. Tylko to go może zadowolić.
  Ma problemy z przystosowaniem się do nowego otoczenia. Najpierw musi je dobrze poznać, żeby się do niego przyzwyczaić. Kiedy się już przywiąże do jakiegoś miejsca, albo osoby, trudno mu odejść, opuścić je. Nie lubi pożegnań, ani rozstań. Dlatego kiedy wyjeżdżał do Anglii na lotnisku była tylko jego matka. Płakali oboje. Ponieważ ją opuszczał, bo Chonglin w dalszym ciągu nie wyraził zgody na wyjazd syna, bo matka traciła następnego syna. Jednego dla wojska, a teraz drugiego dla lepszego życia. Obiecał, że kiedyś ją zabierze do Londynu. Pokaże Big Bena. Na pewno dotrzyma słowa.

  2. Ciekawostki:


  • Zainteresowania: Wushu, taniec, muzyka,
  • Ulubione: k-pop, UK garage,
  • Inne: Chen chciałby w przyszłości móc wrócić do Chin jako gwiazda i pokazać ojcu, że dzięki show biznesowi można się wybić i nie potrzebna jest do tego kariera wojskowa.


  F. Przeszłość  

  Urodził się w Qingdao, gdzie spędził całe swoje dzieciństwo, tutaj przeżył swoją pierwszą miłość. To właśnie dzięki okolicznościom, które sprzyjały jego rozwojowi teraz jest taki, a nie inny. Dziękuje losowi, że mógł doświadczyć tego wszystkiego.
  Kiedy skończył jedenaście lat, dostał list z 中国魔法学校. Jest to renomowana chińska szkoła magii. Spędził tam siedem lat, ale stwierdził, że magia nie jest czymś, co go pociąga. Oczywiście zaklęcia, których się nauczył bardzo ułatwiają mu życie, ale nie chciał studiować ani magomedycyny, ani teorii magii. Wtedy zaczęły się kłótnie z ojcem. Chen zaczął głośno wyrażać swoje zdanie i powiedział rodzicom co chciałby robić w życiu. Chonglin od razu się nie zgodził, stwierdził, że jeśli jego syn nie chce studiować, to czeka go kariera wojskowa, tak jak i jego brata. Co do matki, to nie powiedziała głośno, że popiera plany Chena, ale zawsze go wspierała. Dzięki niej nigdy nie zwątpił w to, że ma szansę na wydanie płyty.
  Pewnego dnia najmłodszy z synów Chonglina i Lìxúe oznajmił, że planuje wyjazd do Europy, oczywiście nie obyło się bez krzyków i kłótni. Ojciec wykrzyczał mu, że nie tak go wychował, że nie powinien podważać jego autorytetu, i że wolałby, gdyby w ogóle się nie urodził. Dwa dni później Chen siedział w samolocie do Londynu, żeby rozpocząć zupełnie nowe życie.


   Obecny czas to Sob Maj 26, 2018 12:50 pm