Eveline Steelburn

  Share
  avatar
  Eveline Steelburn

  Liczba postów : 62
  Płeć : Female

  Eveline Steelburn

  Pisanie by Eveline Steelburn on Pon Sie 19, 2013 11:57 am

  Eveline Steelburn

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Eveline "Ev"
  2. Nazwisko: Steelburn
  3. Data urodzenia: 15.06.2001
  4. Miejsce urodzenia: Reading, Anglia
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn, Anglia
  6. Czystość krwi: 1/2
  7. Teleportacja: -

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina:
  Mary Steelburn- matka Eveline, mugolka. Nigdy nie była w stanie zaakceptować odmienności, którą skrzętnie ukrywał jej mąż. Bała się, że odbije się to na jej relacjach z rodziną. Opiekuńcza, troskliwa, woli umierać z głodu niż nic nie dać do jedzenia dzieciom. Ma lekkiego fioła na punkcie swoich trzech kotów i psa. Ukończyła mugolską szkołę wyższą, z wykształcenia jest pedagogiem, lecz nie wykonuje swojego zawodu. Ma trzydzieści dwa lata, ale gdy rozmawia z dziećmi jej umysł znacznie młodnieje...
  Jerry Steelburn- ojciec Eveline, czarodziej czystej krwi. Surowy, cichy, lecz lubi pożartować i się pośmiać. Pracuje w Ministerstwie Magii, ale nie chce wyjawić czym dokładnie się zajmuje. Zagorzały fan quidditcha, do czego nie lubi się przyznawać. Dawno ukończył Hogwart, był członkiem Ravenclawu. Wręcz uwielbia zadawać dzieciom zagadki, na które one nie znają odpowiedzi. Ma czterdzieści lat.
  Raul Steelburn- brat Eveline, czarodziej półkrwi. Jest od niej młodszy o rok. Ma świra na punkcie quidditcha i piłki nożnej, której zasady poznał dzięki matce. Uwielbia podkradanie miotły ojcu i śmiganie na niej parę centymetrów nad ziemią.
  2. Pokrewieństwo: -
  3. Status majątkowy: -

  C. Szkoła

  1. Rok nauki: I
  2. Dom: Hufflepuff
  3. Przedmioty: Zaklęcia, obrona przed czarną magią, transmutacja, eliksiry, zielarstwo, astronomia, historia magii, zajęcia z latania.

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje


  • Wzrost: 158 cm
  • Budowa ciała: Niebywale szczupła
  • Kolor oczu: Szaroniebieskie
  • Kolor włosów: blond
  • Cechy charakterystyczne: ciągnąca się od lewego oka cienka blizna, niewidoczna w niektórym oświetleniu


  2. Opis szczegółowy: Eveline zawsze była bardzo blada, co było spowodowane tym, że chętniej coś czytała niż wychodziła na podwórko. Z tego też powodu nosi okulary. Nie lubi dużo jeść, więc jest bardzo chuda. Na uwagę zasługują jej włosy, którymi niejeden człowiek się już zachwycił z powodu ich długości. Najczęściej włosy opadają jej na lewe oko. Dlaczego na lewe? A, tego nie wie nawet sama Eveline. Nie przywiązuje zwykle większej wagi do ubrań. Uwielbia wyglądać lekko niestarannie. Kiedy się denerwuje ręce zaczynają jej drżeć. Ogólnie, na ulicy nie zwraca na siebie większej uwagi i może sprawiać wrażenie lekko nieciekawej.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Eveline stara się być silna, jednak nie jest w stanie ukryć swej wrodzonej wrażliwości. Nie może się powstrzymać przez pogłaskaniem słodziutkiego koteczka, przygarnięciem go do domu i błaganiem rodziców o zatrzymanie go. Często również popada w depresję. Jest ona przypadkiem leżącym na granicy introwertyzmu i ekstrawertyzmu, potrafi gadać godzinami, ale niezbyt lubi towarzystwo większej ilości ludzi niż jedna osoba. Chce poszerzać horyzonty swojej wiedzy magicznej, więc zaczytuje się godzinami w książkach czarodziei i mugoli. Nienawidzi surowych reguł narzucanych z góry, przez co nie jeden raz pokłóciła się z ojcem. Uwielbia być sarkastyczno-ironiczna. Mimo wszystko jeszcze bardziej od czytania uwielbia pisanie. Wszędzie nosi ze sobą notes, w którym zapisuje wszystko, co się da, czy są to skargi na nauczycieli, czy zasłyszane opowieści. Najcudowniejsze chwile w jej życiu to te, kiedy wszyscy dają jej święty spokój, a ona może dokończyć kolejny rozdział swojej powieści, której nie da komukolwiek do przeczytania. Cóż, do najbardziej otwartych osób nie należy.

  2. Ciekawostki: Nigdy nie kończy rozpoczętych opowiadań i powieści.


  • Zainteresowania: pisanie, czytanie, wiedza magiczna
  • Ulubione: pisanie, czytanie, czarodziejska literatura, magiczne stworzenia, cisza
  • Inne: Po nawet krótkim przebywaniu w hałasie boli ją głowa, ponadto kocha koty


  F. Przeszłość  
  Chodziła do mugolskiej szkoły. Tam oto praktycznie niczego się nie nauczyła, za to nabrała całej masy uprzedzeń do reguł i tego, co większość ludzi uważała za "fajne". Rówieśnicy nie byli jej przychylni, głównie z powodu jej cichego i "nienormalnego" zachowania. Dlatego też często jej dokuczali, co puszczała mimo uszu, ponieważ opinie innych ludzi ma... głęboko w poważaniu. Trwałoby to do momentu, w którym jeden z jej największych prześladowców w tajemniczy sposób znalazł się w samych majtkach na kominie szkoły. Dopiero wtedy ludzie spostrzegli, że co do niektórych domysłów na jej temat mieli całkowitą rację i zaczęli jej unikać. Byłaby kompletnie samotna, gdyby nie jej sąsiad i dwie szkolne koleżanki, wszyscy mający z magią tyle wspólnego, co kot z wieżą Eiffla. Przez dziesięć lat nie miała pojęcia, że jej ojciec jest czarodziejem... Do teraz.  Ostatnio zmieniony przez Eveline Steelburn dnia Czw Sie 29, 2013 11:50 am, w całości zmieniany 7 razy

   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 10:41 am