Frances Anabelle Blackwood

  Share
  avatar
  Frances Blackwood

  Liczba postów : 5
  Płeć : Female

  Frances Anabelle Blackwood

  Pisanie by Frances Blackwood on Pon Sie 26, 2013 11:45 am

  Frances Anabelle Blackwood

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Frances Anabelle
  2. Nazwisko: Blackwood
  3. Data urodzenia: 9 marca 1997
  4. Miejsce urodzenia: hrabstwo Lincolnshire
  5. Miejsce zamieszkania: hrabstwo Lincolnshire
  6. Czystość krwi: półkrwi (krew czysta w ½)
  7. Teleportacja: Nie dotyczy.

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Jedyne czym Frances nie bardzo lubi się chwalić. Odkąd pamięta, wychowywał ją ojciec. Mieszkają w niewielkim domku na wsi w hrabstwie Lincolnshire.
  Pan Theodorus Blackwood jest niespełna czterdziestoletnim asystentem pracownika Departamentu Magicznych Wypadków i Katastrof, ma swoje biuro w Kwaterze Głównej Amnezjatorów. Nie jest tajemnicą, że jest jednym z najlepszych pracowników i tylko kwestią czasu jest jego awans na wyższe stanowisko. Podczas swojego pobytu w Hogwarcie należał do Slytherinu. To właśnie tam poznał wielu czarodziejów z którymi do tej pory utrzymuje stały kontakt. Większość z nich wyznaje poglądy Czarnego Pana, dokładnie tak jak sam Pan Theodorus.
  Rosalie Blackwood z domu  Growthsson jest matką Theodorusa i ukochaną babką Frances. Zawsze służyła jej pomocą i dobrym słowem, gdy brakowało jej matki. Wciąż utrzymują kontakt, jednak nie tak jak kiedyś, ze względu na to, że Rosalie nie jest zadowolona z planów na przyszłość Frances. Mimo, że babcia Blackwood również ceni czystość krwi, obawia się, że należenie do ścisłego grona wyznawców Czarnego Pana doprowadzi jej wnuczkę do zguby i zagłady.
  Dorothy Bloom to matka Frances. Mugolka. Phi. Szkoda na nią słów. Podczas jednej z pierwszych spraw, jej ojciec poznał tę panią. Zauroczył się i bum. Dorothy zaszła w ciążę. Dobre imię rodziny wisiało na włosku. Zaraz po porodzie odebrano Frances matce, a jej samej wyczyszczono pamięć tak, że kobieta nie miała pojęcia, że kiedykolwiek była w ciąży, czy poznała Theodorusa. Na szczęście towarzystwo ojca wybaczyło mu tę chwilę słabości i traktuje Frances jak jedną ze swoich.
  2. Pokrewieństwo: (członkowie rodziny zarejestrowani na forum, pole nieobowiązkowe)
  3. Status majątkowy: bardzo biedna

  C. Szkoła

  1. Rok nauki: V
  2. Dom:  Slytherin
  3. Przedmioty: obowiązkowe + onms i numerologia.

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje


  • Wzrost: 173cm
  • Budowa ciała: lekko zaokrąglona
  • Kolor oczu: niebieski
  • Kolor włosów: czarny
  • Cechy charakterystyczne: blizna na lewym pośladku


  2. Opis szczegółowy: Jej blada cera idealnie kontrastuje z głębokim błękitem oczu i piekielną czernią włosów. Sylwetki nie ma idealnej, jednak Frances uwielbia swoje krągłości, gdyż są w odpowiednich miejscach, mimo dość młodego wieku. Zawsze była bardziej rozwinięta fizycznie od swoich rówieśników, na szczęście wzrost zatrzymał się na stu siedemdziesięciu trzech centymetrach i nie jest jakimś dziwadłem. Na lewym pośladku posiada niewielką bliznę, która powstała kiedy miała zaledwie trzy latka. Nabyła ją w wyniku tego, że Rosalie pozostawiła swoją różdżkę na krześle, na które usiadła mała Frances.  Najczęściej ubiera się w czarne długie suknie wraz z czarnymi pantofelkami na niewielkim obcasie. Jest bardzo podobna do pewnej czarownicy o której krążą legendy wśród jej otoczenia. Nazywała się ona Bellatrix Lastrange.


  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Frances jest typowym przykładem dziewczyny, którą albo się kocha, albo nienawidzi. Zawsze mówi prawdę prosto w oczy, tym bardziej, jeśli kogoś ona urazi. Ambitna i odważna, typowe cechy Gryfonów, jednak z drugiej strony żądna władzy i podporządkowania sobie otoczenia. Zawsze darzy szacunkiem rody arystokratyczne i szanowane. Ceni sobie bywanie wśród osób czystej krwi. Z natury pała nienawiścią do mugolaków. Z pewnymi wyjątkami. Nie lubi, gdy się jej wytyka własne błędy, a tym bardziej rozkazuje, bądź sugeruje jak powinna postąpić. Gdy za coś się zabiera, stara się by zakończyć to perfekcyjnie. Gdy kogoś obdarzy zaufaniem i pozwoli się zbliżyć do siebie, to całkowicie się angażuje w relacje. W wolnych chwilach lubi zagłębiać się w naukę zaklęć, a szczególnie czarnej magii. Chciałaby służyć kiedyś Czarnemu Panu i być jego najlepszym Śmierciożercą, bowiem wierzy, że on kiedyś powróci. Ciekawostką jest, że mimo swojego dość ponurego stylu życia, Frances lubi się śmiać i być szczęśliwa. Co prawda z zupełnie innych powodów ma dobry humor niż przeciętni ludzie. Ale przecież Frances nie jest przeciętna i nigdy nie będzie.


  2. Ciekawostki:

  • Zainteresowania:poszerzanie wiedzy z dziedziny zaklęć, historia Tego-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymawiać i Śmierciożerców, czarna magia
  • Ulubione:przesiadywanie godzinami na błoniach i czytanie książek
  • Inne:


  F. Przeszłość  
  Urodzona pod koniec zimy, wtedy kiedy pogoda płata największe figle. Wychowywana twardą jednocześnie wyrozumiałą ręką. Od zawsze uczona arystokratycznych manier mimo przeciętnego pochodzenia. Od zawsze mieszkają w małej willi, która należy do Rosalie Blackwood. Jednak po śmierci dziadka, ilość złota w posiadaniu rodziny znacznie się skurczyła. Dom zaczyna popadać w ruinę, dlatego wszyscy z niecierpliwością czekają na awans Theodorusa.  Ze względu obracania się w kręgach Ślizgonów jak i wyznawców Czarnego Pana, nauczyła się jednego. Mugole są nic nie warci. Są zakałą tego świata. I jedyne co może utrzymać ich przy życiu to służenie czarodziejom.

  Ostatnio zmieniony przez Frances Blackwood dnia Pon Sie 26, 2013 1:36 pm, w całości zmieniany 2 razy

   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 10:39 am