Taylor Fiodorow

  Share
  avatar
  Taylor Fiodorow

  Liczba postów : 4
  Płeć : Female

  Taylor Fiodorow

  Pisanie by Taylor Fiodorow on Sro Wrz 18, 2013 6:18 pm

  Taylor Fiodorow

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Taylor
  2. Nazwisko: Fiodorow
  3. Data urodzenia: 25 luty 1996
  4. Miejsce urodzenia: Londyn
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn, dokładnie mały domek po za centrum. Wybudowany z czerwonej cegły, jednopiętrowy, rozlatujący się w niektórych miejscach. Rodzina nazywa go po prostu Ruina. Za domem znajduje się mały ogród, gdzie Mary hoduje różne warzywa i owoce. Taylor zajmuje pokój wraz z siostrą na pierwszym piętrze, mały z dwoma łóżkami i z pomarańczową narzutą. Jest w nim jedno okno wychodzące na tył domu. Nienawidzi powrotów do Ruiny i patrzenia ciągle w to samo, ponure miejsce.
  6. Czystość krwi: krew czysta w 1/2
  7. Teleportacja: nie

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina:
  Mary nigdy nie pracowała. Zajmuje się domem lub siedzi w ogrodzie, odcięta od rzeczywistości. Ma kasztanowo- miedziane, falowane, długie włosy, których nigdy nie spina, mimo tego, że często lecą jej do oczu. Jest kobietą młodą, ma zaledwie 35 lat, jednak wygląda na przeraźliwie zmęczoną, co dodaje jej kolejne kilka lat. Wygląda na chorowitą, ale nikomu nic nigdy nie mówi, Taylor rozmawia z nią tylko wtedy kiedy ma urodziny i matka składa jej krótkie życzenia.
  Klaus pracuje w Ministerstwie, zarabia marnie i prawie wszystko oddaje rodzinie, od których pożyczył kiedyś bardzo dużą ilość pieniędzy. Jest starszy od Mary, ma 44 lata, wygląda jednak młodo, żwawo, zawsze ma uśmiech na twarzy, często rozmawia ze swoimi córkami, które widzą w nim jedyne oparcie. Ma dłuższe, czarne włosy, jest wysoki i bardzo chudy.
  Anna jest młodsza od Taylor o rok, należy do Ravenclaw. Odziedziczyła urodę po matce - ma rudawe włosy i miły uśmiech, jest wyższa od starszej siostry. Niezwykle inteligentna, pomaga czasami z zadaniach Taylor, wyskakując ponad poziom swoich rówieśników.
  2. Pokrewieństwo:
  3. Status majątkowy: bardzo biedna

  C. Szkoła

  1. Rok nauki: klasa szósta
  2. Dom: Ravenclaw
  3. Przedmioty: zaklęcia, transmutacja, astronomia, starożytne runy, opieka nad magicznymi stworzeniami

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje


  • Wzrost: 164 cm
  • Budowa ciała: wychudzona, niska, krucha
  • Kolor oczu: zielone
  • Kolor włosów: kruczoczarne
  • Cechy charakterystyczne: niski wzrost, mały pieprzyk pod lewym okiem, długie palce


  2. Opis szczegółowy: Bez zbędnych i niepotrzebnych zachwytów, Taylor zawsze odbiegała od bycia idealną, nie jest osobą przepiękną, piękną, jest przeciętna, tak po prostu.
  Od dnia i pogody oraz humoru jest włosów, przybierają one różną postać, od loków, zwykłych fal do zupełnie prostych. Odziedziczyła po ojcu kolor kruczoczarny, który dodaje jej przynajmniej trochę uroku, komponując się z jasną cerą. Ma duże, zielone oczy, którymi hipnotyzuje podobnie jak wtedy, kiedy była dzieckiem. Ma duże usta, które od czasu do czasu, kiedy ma ochotę podkreśla bordową szminką. Jest drobnej postury, patrząc na nią, można się przestraszyć, że jak tylko zawieje wiatr może ją złamać na pół. Na rękach i nogach ma bardzo dużą ilość blizn, które przypominają dawne czasy, kiedy to chodziła na samotne wędrówki, goniła za kotami lub wspinała się na drzewa - jak dobrze byłoby zostać dzieckiem jeszcze raz - powtarza niczym motto, kiedy ktoś się jej o nie pyta. Jest bardzo nieuważna, często się potyka, kaleczy o przedmiot, którego nikt by nie podejrzewał o zranienie. Często ubiera się w zwykłe koszulki z nazwami swoich ulubionych zespołów i proste, podarte jeansy. W takim stroju czuje się najlepiej nie zważając na różne, dziwne komentarze lecące w jej stronę, jak "obdarciuch". Niski wzrost wcale nie jest niczym dobrym, przynajmniej w rodzinie, gdzie nawet jest młodsza o rok siostra jest wyższa od niej o kilka cali. Długie palce świadczą jedynie o tym, że od najmłodszych lat musi być wirtuozem pianina,fortepianu,  niestety – znowu pochopne wnioski, nigdy jej rodziców nie było stać na porządny instrument.
  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Jak każda zodiakalna ryba, Taylor bywa zmienna i podatna na wpływy. Jest bardzo wrażliwa, zarówno na cudzą krzywdę, jak i na krytykę skierowaną w jej stronę. Często odbiera rzeczywistość jako zbyt brutalną i woli od niej uciec w iluzje lub nałóg, dlatego można ją często zobaczyć siedzącą samotnie na skraju Zakazanego Lasu bądź na trybunach. Nie lubi dużo gadać, jest typem słuchacza, do którego można przyjść i się wyżalić, zawsze wysłucha, ewentualnie pomoże, jeśli ma dobry dzień. Podsumowując, Taylor jest samotną, zagubioną, cichą osobą, która spędza najwięcej czasu z książką w odległości przynajmniej dwustu metrów od najbliższej żywej istoty. Czuję się przez wszystkich niedoceniona, więc zawsze cieszy się jak dziecko, kiedy ktoś do niej podejdzie, porozmawia, nawiąże jakiś kontakt, a nie zwykłe "cześć" lub "masz może zadanie?" W jej wnętrzu kryje się tyle emocji, tyle bólu, że jest bardzo duże prawdopodobieństwo, iż jeszcze trochę, a wybuchnie od tego nadmiaru. Studiując od dwóch lat książki na temat mowy ciała potrafi bez najmniejszego problemu wiedzieć co dana osoba myśli, co jest bardzo przydatne, przy dobieraniu odpowiednich znajomości.
  Nienawidzi siedzieć w jednym miejscu, a jak już musi to się wierci niemiłosiernie. Po dłuższym przyglądaniu się jej, można zobaczyć jak nie odrywając się od książki, nagle wstaje i przenosi się kilka metrów dalej. Uwielbia, wprost kocha zimę. Nie wie co ludzie mogą widzieć w lecie – tak gorąco, że nawet siedząc bez koszulki jest nie do wytrzymania, a w zimie, jak to w zimie, Taylor ubierze na siebie trzy swetry, kurtkę i jest już dużo, dużo lepiej. Jest bardzo ambitną osobą, chciałaby w przyszłości zostać naczelną jakiegoś magazynu, albo pracować w ministerstwie. I oczywiście jest niesamowicie uparta, co nie nawiązuje do jej znaku zodiaku, nienawidzi być wykorzystywana i stawać się ofiarą losu, potrafi walczyć o swoje do samego końca nie patrząc na innych. Ma mieszany stosunek do mugoli, jej matka nie jest czarownicą, dlatego na jej przykładzie, uważa iż wszyscy „niemagiczni” są zwariowani i dziwni.

  2. Ciekawostki:


  • Zainteresowania: mugolskie książki, rockowa muzyka, rysowanie portretów, natury, pozowanie do zdjęć.
  • Ulubione: kolor czarny, waniliowe babeczki, głos Jimiego
  • Inne:
   - nie posiada zwierzaka, w sumie jakoś za nimi nie przepada,
   - zdarza się, że nie może w nocy zasnąć i na lekcjach wygląda jak zombie
   - lubi czytać o psychologii (szczególnie o chorobach psychicznych)


  F. Przeszłość  
  Sławna, stara, bogata rodzina Fiodorow, która swoje korzenie ma w dalekiej Rosji. Ważna dla nich od wieków jest czystość krwi.
  Cała historia tak naprawdę rozpoczęła się od tego, że młody jeszcze Klaus postanowił przeprowadzić się do lepszego świata, do Wielkiej Brytanii, zacząć pracować w ministerstwie, zarabiać kokosy i stworzyć jak najlepszy świat dla swojej jeszcze nienarodzonej córeczki. Kupił ogromny, piękny dom z dwoma fontannami, skrzatem na każde zawołanie i jeszcze jedną młodą służącą. Pieniądze wtedy pożyczył od swojej rodziny, wiedząc, że za kilka lat bez problemu im to spłaci, będąc na wysokim stanowisku i mogąc jeszcze zapewnić swojej rodzinie należyte warunki. Wszystko jednak zmieniło się diametralnie, kiedy kilka lat temu dom nagle stanął w płomieniach. Dochodzenie trwało bardzo długo, ale nie odkryto co spowodowało pożar, który strawił całą posesję. Bez pieniędzy, z marną pracą, Klaus musiał znaleźć cokolwiek co zapewniło im dach nad głową i tak o to pojawili się w Ruinie. Rodzina długo jeszcze się z niego naśmiewała, naliczając coraz to większe odsetki za to, że nie oddawali w terminie wyznaczonych pieniędzy, albo oddawali ich za mało. Oczywiście, jak sami powiedzieli „istniałaby szansa na to, że znowu moglibyście być bogaci... ale wziąłeś sobie za żonę byle jaką mugolkę, a jej nie będziemy sponsorować” i temat na tym się skończył. Taylor nigdy nie widziała własnych dziadków na oczy, raz na kilka lat przysyłają jej kartkę na urodziny z napisem „wszystkiego co najlepsze”, jakby to był jakiś dowcip.  Ostatnio zmieniony przez Taylor Fiodorow dnia Nie Wrz 22, 2013 4:38 pm, w całości zmieniany 2 razy

   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 10:43 am