Violetta Grey

  Share
  avatar
  Violetta Grey

  Liczba postów : 68
  Płeć : Male

  Violetta Grey

  Pisanie by Violetta Grey on Nie Paź 27, 2013 9:21 am

  Violetta Grey

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Violetta "Vena„ Eveline
  2. Nazwisko: Grey
  3. Data urodzenia: 04.06.1998
  4. Miejsce urodzenia: Londyn Anglia
  5. Miejsce zamieszkania: Anglia Londyn
  6. Czystość krwi: 1/4
  7. Teleportacja: Nie

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Matka: Mary Grey- bardzo nie lubi się z Violettą. Dogryzają sobie w nieskończoność. Ma długie, miedziane włosy,zielone oczy i bladą skórę. Została wzięta z domu dziecka. Jest czarodziejką. Jej charakter da, się opisać w jednym słowie: okropny
  Ojciec:Seamus Grey- jest bardzo dowcipny i wspiera swoją córkę. Ma czarne włosy, oraz brązowe oczy. Jego marzeniem jest przeprowadzić się do Hosmeade. Jest czarodziejem.
  Siostra: Eveline Grey- Eveline jest charłakiem, zazdroszczącym Violettcie. Ma krótkie blond włosy i opaloną skórę. Jej oczy są zielono szare.Chciałaby być czarodziejką.
  Wakacje spędza z ojcem w domku letnim, w Hosmeade. Matka i siostra wyjeżdżają wtedy na Karaiby. Nie ma kontaktu z resztą krewnych.  
  2. Pokrewieństwo: Brak
  3. Status majątkowy: Powyżej przeciętnej

  C. Szkoła

  1. Rok nauki: 4
  2. Dom: Gryffindor
  3. Przedmioty: zaklęcia, obrona przed czarną magią, transmutacja, eliksiry, zielarstwo, astronomia, historia magii, opieka nad magicznymi zwierzętami, starożytne runy

  D. Wygląd
  1. Podstawowe informacje


  • Wzrost: 180
  • Budowa ciała: Chuda, uwydatnione mięśnie
  • Kolor oczu: Zielone
  • Kolor włosów: Farbowane magicznie na rudo
  • Cechy charakterystyczne: Świdrujące spojrzenie

  2. Opis szczegółowy: Violetta jest opalona. Jej zielone oczy zawsze, błyszczą wesoło. Włosy ma rozpuszczone i zwichrzone. Sama Violetta nie wie jaki ma ich naturalny kolor, gdyż są magicznie farbowane na rudo.  Jej nogi są dużo za długie, jednak Violetta podkreśla je nosząc spodnie rurki. Na włosach często nosi swoją tiarę. Ma przodozgryz zębów czego strasznie się wstydzi.Nienawidzi swojej wysokiej budowy, przez co widać ją z daleka. Waży ledwie 30 kg, przez co sprawia wrażenie delikatnej. Jest bardzo silna. Ubiera się zwykle w bluzeczki na ramiączkach i spodnie rurki.  Jej łokcie są bardzo szpiczaste. 
   
  E. Charakter

  1. Opis charakteru:Violetta jest strasznie ruchliwa. Nie wytrzymuje bez latania na miotle. Uwielbia robić też dowcipy. Jeśli kogoś nie rozśmieszy, nadal będzie próbować. Nie potrafi nie gadać i  nie kolegować się z innymi. Zachowuje się odważnie, ale panicznie boi się pająków. To właśnie cięty język sprawia jej kłopoty. Często w nie wpada z powodu dowcipów, ale zawsze się z nich wykaraska. Często się buntuje i używa ciętej riposty. Uwielbia zwierzaki. Przygarnia, wykarmia i znajduje nowy dom każdemu z nich. Jej cierpliwość nie zna granic, przeczeka wszystko. Czasami odpływa na lekcjach, budzi się dopiero po kilku minutach. Doskonale wie, jak rozmawiać z każdym. Jeśli nauczyciel wstawia jej złą ocenę, ona zaczyna dyplomatycznie argumentować. Bardzo łatwo się z nią dogadać, w mig rozumie, o co chodzi. Jest miła dla rówieśników, chyba że ją obrazisz. Wtedy potrafi stłuc zaklęciami. Uwielbia czytać i pisać. Jeśli wypożycza książkę z biblioteki, niezależnie od grubości oddaje ją nazajutrz. Lubi się wyróżnić z tłumu. Widać ją z daleka. Interesuje się informatyką. Nienawidzi osób wrednych. Zawsze bierze stronę młodszych. Nie dyskryminuje innych domów. Nieźle się uczy.

  2. Ciekawostki: Jest bardzo cierpliwa. Jej dowcipy mogą się ciągnąć latami. W tornistrze trzyma mugolski laptop. Wie że nie działa, ale ma do niego sentyment. Na jej stopach zawsze widnieją czerwone, znoszone martensy.


  • Zainteresowania: Quidditch, rozrabianie, czytanie, gadanie, pisanie
  • Ulubione: Zwierzęta. Doskonale wie jak się nimi zajmować.  
  • Inne: Lubi się opiekować swoją sową i swoim malutkim smoczkiem. Marzy o koniu.

  F. Przeszłość  
  Chodziła do kilku mugolskich szkół, z których ją wyrzucono za rozrabianie. W końcu uczyła się w domu. Jednak pewnego dnia pokłóciła się ze swoją matką, która chciała odebrać jej sowę. Zaczęły się omijać, co przerodziło się w nienawiść. Jej siostra, też zaczęła żywić do niej urazę. Jej najlepszym przyjacielem stał się ojciec, od którego odebrała wykształcenie. Kiedy nadszedł czas, pojechała z nim kupić wszystkie rzeczy potrzebne do szkoły.W szkole zdobyła mnóstwo kolegów i koleżanek, jednak nie znalazła najlepszego przyjaciela. Marzy o chłopaku lub przyjaciółce.   Ostatnio zmieniony przez Violetta Grey dnia Pią Gru 06, 2013 9:15 pm, w całości zmieniany 20 razy

   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 10:41 am