Ygritte Deynn

  Share
  avatar
  Ygritte Deynn

  Liczba postów : 80
  Płeć : Female

  Ygritte Deynn

  Pisanie by Ygritte Deynn on Nie Gru 29, 2013 3:02 am

  Ygritte Deynn

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Ygritte Raenys
  2. Nazwisko: Deynn
  3. Data urodzenia: 26.09.1992
  4. Miejsce urodzenia: Milton Keynes
  5. Miejsce zamieszkania: Aktualnie Londyn. Miasto rodzinne – Newcastle upon Tyn.
  6. Czystość krwi: czysta.
  7. Teleportacja: tak

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina:

  Babcia Charlize – czarownica czystej krwi. Aktualnie na emeryturze. Kiedyś pracowała w Szpitalu św. Munga na oddziale zakażeń magicznych.
  Dziadek Elroy – czarodziej czystej krwi. Pochodzi z Polski. W Hogwarcie poznał Charlize. Po szkole zajął się dziennikarstwem. Później pracował w Ministerstwie Magii w Departamencie Tajemnic. Obecnie jest na emeryturze.

  Matka Ella – artystka. Malarka. I nic poza tym.
  Ojciec Gerard – jest odkrywcą. Zajmuje się badaniem i odkrywaniem tego, co jeszcze nie zostało odkryte. Współautor kilku książek, które możemy znaleźć w bibliotece Hogwartu. Jego dziedzina to przede wszystkim historia magii, ale także astronomia czy zielarstwo. Ponadto uwielbia muzykę – jako nastolatek grał na perkusji w szkolnej kapeli.

  brat Connor – łobuz. Młodszy o 2 lata. Uczęszcza do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart.
  brat Adam – kochany. Starszy o 2 lata. Skończył szkołę. Aktualnie studiuje w Londynie.

  2. Pokrewieństwo: -
  3. Status majątkowy: bardzo biedny.

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: Hogwart, Ravenclaw  
  2. Referencje zawodowe: Wyniki nienajgorsze, ale także nienajlepsze. Jednakże jest sumienna i pracowita, a przede wszystkim kreatywna! To najważniejsze na ścieżce artystycznej.
  3. Wykonywany zawód:
  4. Zarobki:

  C1. Studia

  1. Wyniki owutemów:

  1. Zaklęcia: W
  2. Obrona przed czarną magią: Z
  3. Transmutacja: O
  4. Eliksiry: T
  5. Zielarstwo: Z
  6. Astronomia: W
  7. Historia magii: W
  8. Opieka nad magicznymi zwierzętami: T
  9. Mugoloznawstwo: N
  10. Numerologia: O
  11. Starożytne runy: T
  12. Wróżbiarstwo: O


  2. Kierunek studiów: Inżynieria magii
  3. Rok studiów: I

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje


  • Wzrost: 166 cm.
  • Budowa ciała: szczupła.
  • Kolor oczu: zielono-piwne.
  • Kolor włosów: blond.
  • Cechy charakterystyczne: tatuaż na nadgarstku – pentakl; tatuaż za uchem – nutka.

  2. Opis szczegółowy:

  Taka drobna istotka, z nieładem na głowie, blond włosy zmierzwione, każdy w inną stronę. Ni to grube ni chude, takie względne i widać, że lubi zdrowo jeść. Twarz nie taka znowuż blada, ani nie śniada – coś pomiędzy, niezidentyfikowany kolor. Oczy zielono-piwne, może piwno-zielone, pełne uczuć, które potrafi maskować, bo przecież to one odzwierciedlają duszę, a po co masz wiedzieć, czym jej [dusza] jest wypełniona? Te kocie oczy lubią robić wrażenie!
  Stroje dobiera w zależności od humoru. Raz na rockowo, jeansy, tshirt, ramoneska, albo gruby, dużo za duży sweter, a drugim razem kloszowana spódniczka, koszula i koturny, w których ma nogi do nieba! A po niebie lata w trampkach i koszulki marynarskie lubi; kapelusz swój dalej gubi, bo to ulubiona część jej garderoby.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru:

  Próbuje kreować się na wielką intelektualistkę. Z miną młodego Wertera przemieszcza się z kąta w kąt, szukając jakiegoś sposobu na życie, głębszego sensu. Bywają dni, gdy budzi się w okropnym humorze. Wtedy krzyczy, pluje, przeklina, tupie, wykłóca się, obraża i znów pluje, przeklina i tupie, a później papieros do buzi, by uspokoić arogantkę.
  Przyjaciół liczy na palcach jednej ręki, choć znajomych ma dużo. Nieustająca przygoda, nowe wyzwania i cele, wspomnienia, które już utkwią im na zawsze w pamięci i nie będą to rzeczy do zapomnienia. Lubi poznawać nowe motywy, obserwować ludzi mijanych na ulicach, im więcej twarzy poznaje tym lepiej.
  Uprzedzona nie jest, wręcz odwrotnie – tolerancją kipi na kilometr, w końcu wywodzi się biednej rodziny, a powszechnie wiadomo, że co biedne to dobre - coś jak prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
  Nie przykłada zbyt wielkiej wagi do pieniędzy. To pieniądze wybrały ją – a właściwie wybiorą, jak już zostanie sławną projektantką wnętrz!
  Bywa egoistką, zapatrzoną w siebie egoistyczną damą, która myśli tylko o sobie i o swoich potrzebach.
  I nie – nie po trupach do celu.


  2. Ciekawostki:

  • Zainteresowania: astronomia, muzyka (saksofon), architektura, sztuka (fotografia, rysowanie), pisanie, dziennikarstwo.
  • Ulubione: czekolada, papierosy, wieczory nago przy sztaludze, szum fal i sól morska, mroźne powietrze, renifery, Skandynawia.
  • Inne: Wbrew pozorom Quidditch – pałkarz.

  F. Przeszłość  

  Nic nadzwyczajnego. Urodzona 26 września 1992 roku w Milton Keynes. Dzieciństwo jak każde inne – szczeniackie zabawy, łamanie zakazów, poobijane kolana, wspinanie się po drzewach, później szkoła, pierwsze znajomości, przyjaźnie, „poważne miłostki”. Zawsze ciekawa świata, dobra obserwatorka, zamęczała wszystkich pytaniami. To był czas, kiedy lubiła zwracać na siebie uwagę, w każdy możliwy sposób – występując w szkolnym chórze, śpiewając w domu na święta, grając w przedstawieniach, a także skandale i skandaliki, ktoś by pomyślał, że młoda gwiazdeczka nam rośnie, ale Ygrette w końcu dorosła. Dorosła nim jeszcze opuściła Hogwart. Gdzieś między czasie latała na miotle, bawiła się w pałkarza. Na początku myślała o szukającym, ale nudziło ją szukanie znicza. Brat wszczepił tę miłość do sportu i tak grała i grała i grała, dopóki nie dostała botkami po głowie. Takie pyk i miotła poszła w kąt, a ona zajęła się planowaniem przyszłości i nauką, zajęła się sobą. Przestała w sporcie pokładać nadzieję, bardziej skupiła się na tym, co miała nad głową - gwiazdy prawdę Ci powiedzą. Astronomia to jej drugie życie, chciała uciec w kosmos, zaraz po zakończeniu szkoły i ten pomysł nadal żyłby własnym życiem w jej duszy, gdyby nie nudne lekcje eliksirów, na których odkryła swój talent dekoratorski. I wtem ubzdurała sobie architekturę, przed samymi egzaminami. Po szkole Londyn. I studia. Samodzielność. Dorosłość. Praca. Dalej nic nadzwyczajnego.


   Obecny czas to Pon Sty 21, 2019 12:55 pm