Rosalie Rabe

  Share
  avatar
  Rosalie Rabe

  Liczba postów : 40
  Płeć : Female

  Rosalie Rabe

  Pisanie by Rosalie Rabe on Sro Mar 19, 2014 12:15 am

  Rosalie Madison Rabe

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Rosalie Madison
  2. Nazwisko: Rabe
  3. Data urodzenia: 18.06. 1996
  4. Miejsce urodzenia: Londyn
  5. Miejsce zamieszkania:Londyn
  6. Czystość krwi: krew czysta w ¾
  7. Teleportacja: tak

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Matka Emily oraz ojciec Josh. Matka umarła przy porodzie, ojciec pracuje w Ministerstwie. Rosalie wychowała babcia, Madison, matka Emily, po której moja postać odziedziczyła drugie imię. Oboje rodziców uczyli się w Hogwarcie- matka w Ravenclawie, ojciec w Slytherinie. Charakterystyczne dla rodu od strony ojca dwukolorowe oczy, lewe niebieskie, prawe zielone. Z racji tego, że moja postać nie znała matki, niewiele o niej wie. Ojciec, jak również babcia, również mało o niej wspominają, jedynie tyle, że była inteligentna i ciekawa świata. Josh natomiast jest ojcem mało interesującym się swoim dzieckiem, jednak wywierającym na niej ogromną presję- dobre stopnie i pójście w jego ślady. Rosalie jest jedynaczką.

  2. Pokrewieństwo: brak
  3. Status majątkowy: bogata


  C. Szkoła
  1. Rok nauki: klasa siódma
  2. Dom: Ravenclaw
  3. Przedmioty: Zaklęcia, Eliksiry, Historia Magii, Transmutacja, OPCM


  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje


  • Wzrost: 176
  • Budowa ciała: bardzo szczupła
  • Kolor oczu: niebieskie/zielone
  • Kolor włosów: blond
  • Cechy charakterystyczne: blizna na lewym ramieniu, lewe oko niebieskie, prawe zielone

  2. Opis szczegółowy: Bardzo szczupła, zero kobiecych kształtów. Problemy naskórne- częste wysypki, wrażliwość na wiele tkanin i potraw. Bardzo zadbana, ubierająca się elegancko, niekrzykliwie. Nosi zazwyczaj proste sukienki i buty na niezbyt wysokim słupku. Niewielka gestykulacja i mimika twarzy. Odbierana na pierwszy rzut oka jako dosyć chłodna.
  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Rosalie wygląda raczej na nieprzyjemną i zimną osobę, jednak w środku jest bardzo ciepła i wrażliwa. Babcia od małego nazywa ją Ciepłym Lodem. W towarzystwie nowych ludzi nie mówi za dużo, trzyma dystans, zdaje się oceniać wszystkich z góry. Troszczy się jednak o swoich przyjaciół, nadkłada ich dobro nad własne i nie szczędzi im swoich pieniędzy. Nie uczy się dużo, raczej kombinuje jak wyjść z najwyższym stopniem z najmniejszym trudem. Dużo czasu poświęca swojemu wyglądowi. Pomimo tego, że o niego dba, nie boi się ubrudzić i nie obrzydza jej praktycznie nic. Jest twarda, jednak często zdarza jej się załamywać, kiedy nikt nie patrzy i długo płakać. To, co mówią o niej ludzie spływa po niej tylko, jeśli nie zależy jej na osobie, która to mówi. Nienawidzi, kiedy jest niedoceniana. Gra praktycznie cały czas, przy ludziach bliżej poznanych.  Ciężko jej zaufać ludziom i powierzać im sekrety. Uszczęśliwia ją, kiedy ma poczucie władzy i „asa w rękawie”- tutaj należy rozumieć różne haki na innych. Czuje się wtedy bezpiecznie.  Zdarza jej się być zarozumiałą. Jest raczej mało zdolna, wiele rzeczy przychodzi jej z trudem, chociaż nie daje tego po sobie poznać. Porusza się z gracją, ale jest beznadziejna chyba we wszystkich możliwych sportach.  Robi wszystko na swoją korzyć (nie dotyczy najlepszych przyjaciół).


  2. Ciekawostki: Uwielbia jeść, pomimo tego, że nie może spożywać połowy produktów.  Uwielbia koty. Pisze pamiętnik, w którym zazwyczaj wyżywa się o osobach, które ją irytują. Lubi opiekować się osobami dużo niższymi od siebie.  • Zainteresowania: Eliksiry, teatr, muzyka, zaklęcia
  • Ulubione: kwiatowy zapach, horrory, sok pomarańczowy
  • Inne:kocha śpiewać i recytować

  F. Przeszłość  
  Jak już wcześniej wspomniałam, została wychowana przez babcie w czarodziejskiej rodzinie. Jej ojca nigdy nie było w domu. Rosalie czuła się bardzo samotna pomimo starań babci, która próbowała dać jej prawdziwą, matczyną miłość. Miała jedną mugolską koleżankę, z którą nie ma kontaktu od czasu rozpoczęcia nauki w Hogwarcie.  W szkole radziła sobie bardzo dobrze. Nie miała bliższej koleżanki, ani partnera. Otaczało ją zawsze grono znajomych z domu- razem chodziły na zajęcia, jadły, chodziły do biblioteki, jednak Rosalie nigdy nie była z nimi blisko.


   Obecny czas to Pon Sty 21, 2019 12:41 pm