Współczesny Hogwart

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


    John Black

    avatar
    John Black


    Liczba postów : 2

    John Black Empty John Black

    Pisanie by John Black Sob Sty 10, 2015 1:38 pm

    1. Imiona: John.
    2. Nazwisko: Black.
    3. Data urodzenia: 29.02.2001.
    4. Miejsce urodzenia: Liverpool.
    5. Miejsce zamieszkania: Londyn, Brixton.
    6. Czystość krwi: Mugolak.
    7. Teleportacja: Nie.

    B. Więzy rodzinne

    1. Rodzina:
    Mark - ojciec, z wykształcenia filozof, z zawodu informatyk. Nienawidzi czarodziejów. John boi się go.
    Kitty - matka, niestety John jej nie poznał. Przypuszcza, że została zamordowana przez Marka.
    Babcia Weggy - matka Marka, babcia Johna. Ciężko chora, mieszkająca na obrzeżach Londynu. Mark często się o nią martwi. Opiekuje się nią. Jest ona jedyną osobą, która nie nienawidzi Johna, dobrze go traktuje. John bardzo lubi do niej przyjeżdżać - ma ogromny dom, pełen książek.
    2. Pokrewieństwo: ---
    3. Status majątkowy: powyżej przeciętnej.

    C. Szkoła

    1. Rok nauki: 1
    2. Dom: (uzupełnia administrator)
    3. Przedmioty: lekcje zaklęć, obrona przed czarną magią, transmutacja, eliksiry, zielarstwo, astronomia i historia magii.

    D. Wygląd

    1. Podstawowe informacje


    • Wzrost: 175cm.
    • Budowa ciała: Masywna.
    • Kolor oczu: Niebieskie.
    • Kolor włosów: Ciemny blond.
    • Cechy charakterystyczne: Liczne blizny na całym ciele - ślady po uderzeniach ojca.


    2. Opis szczegółowy:
    Na co dzień ubiera się na czarno - szaty w Hogwarcie bardzo mu więc odpowiadają. Ma rozpuszczone włosy długie do ramion. Czasem zaplata mały warkocz z boku.
    Jest raczej masywny, umięśniony. Ma dużo dojrzalszą budowę niż wskazywałby na to jego wiek.

    E. Charakter

    1. Opis charakteru:
    John trzyma się z boku. Bije od niego chłód. Czuje dystans między nim a wszystkimi innymi. Ludzie też to czują, dlatego nie nalegają na zawarcie znajomości.
    John przeżywa wiele w swoim wnętrzu, lecz stara się tego nie okazywać. Stara się jak najwięcej nauczyć, zdobyć zaufanie nauczycieli. Pamięta o misji, jaką powierzył mu ojciec. Chętnie korzysta z okazji, aby kogoś skrzywdzić.

    2. Ciekawostki:
    John jest leworęczny.
    Jego nazwisko jest takie samo jak nazwisko jednego z rodów czarodziejów, jest to zbieg okoliczności. John nie jest spokrewniony z TYMI Blackami.


    • Zainteresowania: Książki, eliksiry, czarna magia.
    • Ulubione:
    • Inne:


    F. Przeszłość  

    Kiedy John się urodził, długo nie rozumiał, dlaczego ojciec tak bardzo go nienawidzi i dlaczego wszystkie inne dzieci mają mamę, a on nie. Dowiedział się dopiero po dłuższym czasie. Jego matka była czarodziejką, mugolką, o czym ojciec dowiedział się dopiero po drodzy, kiedy John się urodził.
    Nic dziwnego, że się wściekł. Był przekonany, że Kitty rzuciła na niego urok i to dzięki niemu się w nim zakochał. Postanowił jednak wychować swojego syna, Johna, najlepiej jak potrafił, często bijąc go, aby przypomnieć, że jest synem wiedźmy. Nie wiedział, czy syn również okaże się czarodziejem, lecz pielęgnował w nim ogień nienawiści wobec magii. Kiedy do Johna przybyła sowa z listem, ucieszył się. Idź, naucz się magii, a potem wykończ tylu czarodziejów, ilu dasz radę, powiedział mu na odchodne.
    John nie lubi wracać do domu. Nigdzie nie czuje się dobrze. Nie kocha swego ojca, boi się go, lecz chce wykonywać jego wolę. I nienawidzi czarodziejów.
    Przed Hogwartem krótko chodził do szkoły, przez kilka miesięcy. Zwykle to jednak ojciec go uczył. John nie miał zbyt wielu znajomych. Godzinami włóczył się samotnie po mieście, obserwując ludzi. Ich nawyki, słabości. Często wdawał się w bójki, z których zwykle wychodził zwycięsko, gdyż był niezwykle wyrośnięty jak na swój wiek.

    TEST

    1. Usiłuję być niezależny i robić wszystko bez pomocy innych ludzi. Wiem, że muszę polegać na sobie.
    a) zdecydowanie tak
    b) raczej tak
    c) raczej nie
    d) zdecydowanie nie

    2. Jestem despotyczny i lubię dominować nad ludźmi.
    a) zdecydowanie tak
    b) raczej tak
    c) raczej nie
    d) zdecydowanie nie

    3. Nie jestem impulsywny - zwykle pomyślę, zanim coś zrobię czy powiem.
    a) zdecydowanie tak
    b) raczej tak
    c) raczej nie
    d) zdecydowanie nie

    4. Jestem rozrywkowy. Lubię spotykać się z przyjaciółmi i dobrze się zabawić.
    a) zdecydowanie tak
    b) raczej tak
    c) raczej nie
    d) zdecydowanie nie

    5. Jestem pomocny i chętnie współpracuję z innymi.
    a) zdecydowanie tak
    b) raczej tak
    c) raczej nie
    d) zdecydowanie nie

    6. Moje przyjaźnie nie trwają długo - zmieniam przyjaciół w zależności od korzyści, jakie wynikają z danej znajomości.
    a) zdecydowanie tak
    b) raczej tak
    c) raczej nie
    d) zdecydowanie nie

    7. Staram się przekonać, ile może mi ujść płazem. Przekraczam granice i naginam zasady.
    a) zdecydowanie tak
    b) raczej tak
    c) raczej nie
    d) zdecydowanie nie

    8. Kiedy czegoś chcę, chcę tego od razu. Ciężko mi czekać na rzeczy, które chcę i lubię.
    a) zdecydowanie tak
    b) raczej tak
    c) raczej nie
    d) zdecydowanie nie

    9. Lubię fantazjować - posiadam bogatą wyobraźnię.
    a) zdecydowanie tak
    b) raczej tak
    c) raczej nie
    d) zdecydowanie nie

    10. Potrafię analizować sytuacje jak bardzo dojrzała osoba.
    a) zdecydowanie tak
    b) raczej tak
    c) raczej nie
    d) zdecydowanie nie

    11. Lubię współzawodniczyć - zawsze próbuję się i porównuję z innymi ludźmi.
    a) zdecydowanie tak
    b) raczej tak
    c) raczej nie
    d) zdecydowanie nie

    12. Jestem interesującą osobą; ludzie mnie zauważają i pamiętają.
    a) zdecydowanie tak
    b) raczej tak
    c) raczej nie
    d) zdecydowanie nie

    13. Przykładam do siebie wysoki standard. W sprawach, którym się zajmuję, muszę radzić sobie bardzo dobrze.
    a) zdecydowanie tak
    b) raczej tak
    c) raczej nie
    d) zdecydowanie nie

    14. Zdarza mi się śnić na jawie - bywa, że gubię się we własnych myślach.
    a) zdecydowanie tak
    b) raczej tak
    c) raczej nie
    d) zdecydowanie nie

    15. Ubieram się schludnie, zachowuję się w sposób zorganizowany.
    a) zdecydowanie tak
    b) raczej tak
    c) raczej nie
    d) zdecydowanie nie

      Obecny czas to Pią Kwi 19, 2024 8:31 pm