Ivy C. Woodrich

  Share

  Ivy Woodrich

  Liczba postów : 295
  Płeć : Female

  Ivy C. Woodrich

  Pisanie by Ivy Woodrich on Czw Sie 20, 2009 12:04 am

  Ivy C. Woodrich


  1. Imiona: Ivy Catherine
  2. Nazwisko: Woodrich
  3. Data urodzin postaci: 23 sierpnia 1992 r.
  4. Rodzina: Jeśli chodzi o najbliższą - bardzo niewielka.
  Matka Clarissa - prowadzi mały, przytulny antykwariat.
  Ojciec William - pracuje na stanowisku starszego podsekretarza Ministra Magii, członek Wizengamotu.
  Brak rodzeństwa.

  5. Miejsce zamieszkania: Dartford, hrabstwo Kent, Wielka Brytania.

  6. Wygląd: Oczy barwy błękitno-szarej, nos średniej wielkości, lekko zadarty. Usta może trochę za małe, za to posiadające ładny, symetryczny kształt. Zazwyczaj blada, definitywnie nie lubuje się w kąpielach słonecznych. Włosy dość długie, koloru brązowego. Smukłe ramiona i wąskie biodra. Małe wcięcie w talii stara się maskować odpowiednim krojem ubrań. Jej mocną stroną są nogi – stosunkowo długie i proste. Ubiera się zgodnie z obowiązującą modą, do każdego zestawu dorzuca jednak starannie dobrane dodatki wyznaczone przez jej własny styl.
  Ogólnie prezentuje się całkiem dobrze, od niedawna zaczęła do tego przywiązywać większą wagę. Zdaje sobie sprawę, że im lepiej wyglądasz, tym lepiej jesteś odbierany w środowisku.

  7. Charakter: Trudno spodziewać się po niej czegokolwiek. Na pewno nie można określić jej mianem szlachetnej i uczciwej, nie jest również zła do szpiku kości. Potrafi zjednywać sobie ludzi kłamstwem i manipulacją, zazwyczaj stawiając mimo wszystko na tradycyjne metody , takie jak pozorna otwartość i okazywane zainteresowanie. Wykazuje się nie tyle inteligencją, co sprytem, poza tym ma naprawdę dużo szczęścia. Jakoś udaje jej się prześlizgiwać przez życie – łatwo wymyka się z tarapatów, których unika jak ognia piekielnego. Ma w sobie wiele ambicji, jednak brak wrodzonych zdolności nie pozwala jej na wykazanie się jakąś poważniejszą wiedzą.
  Dużo czasu zajmuje jej planowanie intryg i spisków – o ironio, praktycznie żadne z nich nie zostało wprowadzone w życie. Ivy obwinia o to swój młody wiek. Wierzy w siebie i wie, że w przyszłości osiągnie dużo. Trudno jej robić coś dla innych bezinteresownie, jako jedynaczka nie została nauczona jakiejkolwiek formy dzielenia się. Mimo tego można dość przyjemnie spędzić z nią czas – najpewniej przez jej prostolinijny styl bycia i niegasnącą chęć zjedzenia parówek. Gdy jej na czymś zależy, to bez względu na środki otrzymuje to. Swoją rodzinę darzy głębokim szacunkiem.
  Co to zdolności – Ivy jest dobra w eliksirach.
  Gardzi bezczynnością, której oczywiście nie można mylić ze słodkim lenistwem. Niegdyś aktywna politycznie, teraz jedynie śledzi co ważniejsze wątki w Proroku Codziennym.
  Jej charakter przeszedł już niejedną metamorfozę. Teraz smakuje studenckiego życia. Jest zbyt zblazowana po nieustannej nauce i imprezach, by myśleć o podboju świata. Ale – jak to mówią – co się odwlecze to nie uciecze.

  8. Historia postaci: Miała jednego chomika, któego przekarmiła. Zwierze przybrało na wadze i nie mieściło się w jej małej, sześcioletniej rączce. Ivy lekkomyślnie postanowiłą go troszkę wyszczuplić, a przekładając to na nasze - po prostu zgnieść. Od tamtej pory dziewczę nie miało kontaktu z gryzoniami. Kto wie, może właśnie to traumatyczne przeżycie ukształtowało jej psychikę w ten, a nie inny sposób.

  9. Czystość krwi: Czysta

  10. Referencje zawodowe:
  Zaklęcia - Z
  Zielarstwo - Z
  Eliksiry - P

  11. Wykonywany zawód: Ivy jest utrzymanką rodziców, jak do tej pory nie skalała się żadną formą pracy zawodowej.


   Obecny czas to Sob Maj 26, 2018 12:42 pm