Współczesny Hogwart

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


    Ethan Jeevas

    Ethan Jeevas
    Ethan Jeevas


    Liczba postów : 26
    Płeć : Male

    Ethan Jeevas Empty Ethan Jeevas

    Pisanie by Ethan Jeevas Pon Lis 16, 2009 6:36 pm

    Ethan Jeevas

    1.Imię: Ethan

    2.Nazwisko: Jeevas

    3.Data urodzenia: 6.12.91

    4.Rodzina: ojciec – Lennard Jeevas, rysownik w mugolskiej gazecie; matka – Mikaela Jeevas, zajmuje się korektę Proroka Codziennego

    Rodzina: jedna z tych 'z prawidłowym podejściem do swoich wychowanków', co za tym idzie – podejściem śmiertelnie poważnym. Nudna i stereotypowa do granic możliwości. Ojciec Lennard, słodko nazywany przez swoją żonę Lennie, zajmuje się korektą Proroka Codziennego. Matka Mikaela ma pochodzenie szwedką, co postanowiła podkreślić nadając swoim synom szwedzkie imiona. Tak najpierw urodził się Aaron. Rok później pojawił się Ethan.

    5.Czystość krwi: półkrwi

    6.Wygląd: Ethanjest postacią, która cechuje się lekko wysuszonymi i poskręcanymi włosami sięgającymi do okolic ucha, na których oparte są okulary. Zasłaniają one znudzone, lecz inteligentnie spoglądające ciemne oczy. Usta raczej niewyróżniające się. Wyraz twarzy obojętny, rysy pospolite.
    Budowa delikatna. Brak wielkiego umięśnienia, jednak ciało nie jest sflaczałe. Można powiedzieć, że wystarczające. Długie szczupłe ręce, bardzo delikatne i zadbane dłonie. Długie i zwinne palce.
    Klatka piersiowa szeroka, lekko widoczne zarysy mięsni oraz wystające obojczyki. Pępek wklęsły, na szczęście.
    Nogi proste bez żadnych ubytków.
    Cała postać wysoka. Sprawiająca wrażenie słabej i podatnej na choroby, nudna.

    7.Charakter: Widzisz mężczyznę. Wchodzi wolno do przeciętnej restauracji i siada w kącie. Wyjmuje książkę. Wydaje ci się, że czyta ją z największym zainteresowaniem. Już nie możesz dłużej na niego patrzeć przecież masz swój stolik i swoje zajęcia. On i tak nic nie robi. Jest zwykły, nudny. Wygląda jakby nic ciekawego nie miał do ukrycia. Pewnie przesiaduje tutaj całymi dniami sam, bez znajomych. Wracasz myślami do swojego stolika. Mmm dobre ciasto myślisz sobie a na twojej twarzy rysuje się zadowolenie. Nagle czujesz, że ktoś puka cie w ramie. Odwracasz się. Nikogo nie ma. Patrzysz na druga stronę, a tam naprzeciwko ciebie siedzi ten nudny chłopak, zjada twoje ciasto. Dopiero, co spróbowałam! Myślisz sobie. On jednak się tylko uśmiecha. Klepie zadowolony po brzuchu. Widocznie jemu tez smakowało. W końcu otwiera buzię. Dzień dobry. Jestem Ethan i masz bardzo dziwna koszulkę. Znowu się uśmiecha. Okazuje się, że przyszedł tu tylko po to by zjeść twoje ciasto i wytknąć ci na samym początku, jaką to straszna osoba jesteś. Pomimo wszystko i tak go lubisz a on z czasem będzie jeszcze bardziej bezpośredni.
    Tak to cały Ethan.

    8.Preferencje zawodowe: Ethan dobrze zdał swoje owutemy jednak i tak od dawna pragnął zostać hodowcą druzgotków i miał ku temu predyspozycje. na wstępie kupił kilka małych druzgotkow i od tamtego czasu hoduje je w specjalnym akwarium, by potem sprzedawać z zyskiem.

    9.Wykonywany zawód:

    10.Historia postaci: Praktycznie całe moje smutne życie wałęsałem sie za Aronem i podgadywałem co robi w swoim pokoju. No wiadomo tez, że się ładnie bawiliśmy a nasza 'szczęśliwa rodzina' nas bardzo uszczęśliwiała. Mnie w sumie tak Arona trochę mniej. Zawsze i tak wolałem siedzieć w pokoju i sobie coś tworzyć w moim małym Ethanowym swiecie.
    Gdy był trochę starszy wylądował w Hogwardzie. Dumnie nosił szaty Ravenclavu. Poznał tam dużo fajnych osób. Zdobył nawet żonę, Ais i bardzo ja kocha.


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 7:36 pm