Współczesny Hogwart

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


+12
Holly Guildenstein
Eireann Taggart
Ryan Gauthier
Meryl Volter
Black Hayate
Adelaide Sullivan
Natalie Romanoff
Nessy Tamallary
Zoey Little
Mathew Hodder
Ashley Mitchell
Tanvi Gustavsson
16 posters

    crystals grow like plants

    Tanvi Gustavsson
    Tanvi Gustavsson


    Liczba postów : 97
    Płeć : Female

    crystals grow like plants - Page 2 Empty crystals grow like plants

    Pisanie by Tanvi Gustavsson Czw Wrz 08, 2011 5:43 pm

    First topic message reminder :

    Karty szukajcie sami, to nie boli.
    Wymagam jej lektury, żeby nie było.


    Jeżeli chodzi o poszukiwania, to nie mam konkretnie sprecyzowane, jednakże przydałby się:

    Ornitologiczna fascynacja - Może wspólne spacery na błonia o piątej rano w poszukiwaniu ciekawych gatunków ptaków? Jedna, dwie osoby. Przyjmę zarówno postacie zaawansowane, jak i dopiero odkrywające uroki ornitologii.
    Ash

    Wolontariusz - Jeżeli czujesz, że pomaganie innym jest twoim przeznaczeniem, to nadajesz się tutaj. Tanvi choruje na bulimię, więc poszukuję osoby, która wiedziałaby o tym i chciała pomóc. Maksimum trzy osoby, przyjmę ciekawe propozycje, każda płeć, wiek i zawód.

    Sfera uczuć - Niesprecyzowane. Zarówno ukryte uczucia, jak i jawny afekt czy też flirt. Przeszli, obecni i przyszli. Co tam chcecie.
    Blake, Duncan, Aaron, Kaden, Charlie ///na razie mi wystarczy!

    Upierdliwiec - Zakłócanie spokoju Tanvi to rola osoby, którą przyjmę do tej roli. Czekam na fajne pomysły.
    Ash

    Zaufani - Gustavsson będzie kłamać, z góry uprzedzam, i tak naprawdę osoba, która znałaby ją w sto procent musi podać mi bardzo ważny ku temu powód. Do tej grupy przyjmę jakieś, hm, trzy osoby? Może cztery. Nie chodzi mi o dosłownie zaufane persony, a raczej takie, którym wydaje się, że tak jest. Na pewno wszystkiego wiedzieć nie będą. To tutaj widnieją osoby znajdujące się blisko Tanvi.
    Blake, Holly

    Pokażmy się razem! - Wiadomo o co chodzi. Według zdjęć w archiwum Plotkary możemy być pokazywani jako znajomi chętnie imprezujący, czy popijający kawkę i dyskutujący o najnowszych trendach, ale czy będzie kryć się pod tym coś więcej... To już zależy od was.
    Black (MSZ)

    Czy te relacje zawsze muszą być takie skomplikowane? - Czyli czas najwyższy na jakichś zwyczajnych znajomych od kremowego. Nie za dużo.
    Zoey

    Niechętni - Wiadomo. Wolę jednak trochę bardziej rozbudowane relacje, a nie w stylu "nie bo tak".
    Nessy

    Inne - To, co nie pasuje do żadnej innej kategorii.
    Victoria, Meryl

    Bardzo mile widziane wszelakie kombinacje, np. upierdliwca z fascynacją ornitologiczną, czy też widniejącego w strefie uczuć chłopaka, który zechciałby także pojawić się jako wolontariusz.


    Ostatnio zmieniony przez Tanvi Gustavsson dnia Sro Mar 14, 2012 8:56 pm, w całości zmieniany 13 razy
    Tanvi Gustavsson
    Tanvi Gustavsson


    Liczba postów : 97
    Płeć : Female

    crystals grow like plants - Page 2 Empty Re: crystals grow like plants

    Pisanie by Tanvi Gustavsson Sro Mar 14, 2012 8:35 pm

    Ryan Gauthier wybacz, że tysiąc lat myślałam o tym co może między nimi być (właściwie to zapomniałam o tym, ale okej xd)!
    Nie mam też pomysłów lepszych ponadto, że mogą się znać przez Holly i ogólnie pojęte wspólne towarzystwo. Ryan mógłby jednak żywić nieco większą niż do innych dozę nieufności do Tanvi, podejrzewając ją o konszachty z Plotkarą - zapewne będąc w związku z Holly zależy mu na choć odrobinie prywatności.
    Tanvi Gustavsson
    Tanvi Gustavsson


    Liczba postów : 97
    Płeć : Female

    crystals grow like plants - Page 2 Empty Re: crystals grow like plants

    Pisanie by Tanvi Gustavsson Wto Maj 08, 2012 2:39 am

    Poszukuję kogoś na miejsce Meryl Volter. Dla zainteresowanych, oto jej zgłoszenie:
    Meryl ma dziwne zboczenie jeśli chodzi o perfekcję w wyglądzie. A poza tym lubi żerować na problemach innych.
    Myślę,
    że Volter mogłaby namawiać Tanvi do pogłębiania bulimii, wmawiać jej,
    że dobrze robi. Być jej taką "przyjaciółką" co razem pokażą się na
    imprezie, spotkają, pogawędzą, a przy okazji walnęłabym Volter jeszcze
    do ornitologi, bo ją również interesują magiczne stworzenia. Co ty na
    to?
    Nie potrzebuję aż tak ornitologicznego podpunktu, ale reszta jest dla mnie bardzo ważna. Fajnie byłoby również, gdyby dana osoba trzymała się z podobnymi osobami co Tanvi, obracała w podobnych kręgach.
    Franklin Abrams
    Franklin Abrams
    @Pony Ryders


    Liczba postów : 380
    Płeć : Male

    crystals grow like plants - Page 2 Empty Re: crystals grow like plants

    Pisanie by Franklin Abrams Czw Maj 10, 2012 9:34 pm

    heh mogę na ciebie dissować, bo jesteś za chuda i prawie nie masz cycków!
    ale w sumie to cię lubię, bo ja lubię wszystkich, ale ty niekoniecznie możesz mnie lubić, wiec będę równocześnie dręczycielem hehe
    avatar
    Freddie Harlow


    Liczba postów : 120
    Płeć : Male

    crystals grow like plants - Page 2 Empty Re: crystals grow like plants

    Pisanie by Freddie Harlow Nie Cze 24, 2012 6:05 pm

    Oglądajmy razem ptaki i dziwne stwory morskie!

    Sponsored content


    crystals grow like plants - Page 2 Empty Re: crystals grow like plants

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 8:35 pm