Współczesny Hogwart

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


    Andrew Queen

    Andrew Queen
    Andrew Queen


    Liczba postów : 14
    Płeć : Male

    Andrew Queen Empty Andrew Queen

    Pisanie by Andrew Queen Sro Gru 25, 2013 10:49 am

    Andrew Queen

    A. Dane personalne

    1. Imiona:Andrew, James
    2. Nazwisko:Queen
    3. Data urodzenia:05. 10. 1989
    4. Miejsce urodzenia:Szkocja
    5. Miejsce zamieszkania: Studiuje w Londynie, a tak szkocja.
    6. Czystość krwi:3/4
    7. Teleportacja: Tak

    B. Więzy rodzinne

    1. Rodzina:
    Matka: Emma William. To typ matek opiekuńczych. "Obtarłeś sobie kolanko? Chodź, zaraz cię opatrzę!" Ma 42 lata, jest bezrobotna. Większość czasu spędza w domu, z dwójką moich małych siostr i bratem. Jest pulchna i niska. Ma krótkie brązowe włosy które wiąże w ciasny koczek. Uczyła się w Hogwarcie. Nie była na studiach. Pochodzi ze Szkocji.
    Ojciec: Frank Queen. Raczej twardy sportowiec. Ma 40 lat ale wygląda na sześćdziesiąt. Pracuje w pocie czoła. W domu pojawia się raz na tydzień. Jest dobrze zbudowany i dość wysoki. Uczył się w Hogwarcie. Nie studiował. Pochodzi z Wielkiej Brytanii, Emmę poznał na wakacjach.Ze mną ma dobre stosunki.
    Brat: Mark Queen. Czteroletni berbeć, pupilek rodziny. Mnie dosyć wkurza. Matka go uczy w domu. Większość czasu spędza bawiąc się drewnianymi samochodzikami. Pulchny i wiecznie zadowolony. Mówi sepleniąc.
    Brat: Tom Queen. Uparty jedenastolatek. Niedawno rozpoczął edukację w Hogwarcie. Ma rude włosy i ani jednego piega. Wiecznie biegający amator mioteł.  Urodził się w Szkocji. Zapalony kibic Quidditha.
    Siostra: Penelopa Queen. Kilkumiesięczna amatorka rozróby. Dowiedziałem się juź, że jeśli nie zabiorę wszystkich moich rzeczy, to znikną w jej przepastnej paszczy. Na ogół niszczy zabawki braci. Matka niańczy ją w domu,
    Siostra: Cindy Queen. Ruchliwa pięciolatka. Uwielbia tańczyć. Ma blond kręcone włosy i wieeeelkie niebieskie oczy. Jak cała rodzina, jest czarodziejką. Marzy o dostaniu się do Gryffindoru.
    2. Pokrewieństwo: A kto wie?
    3. Status majątkowy: Biedny

    C. Kariera

    1. Ukończona szkoła: Hogwart, Ravenclaw
    2. Referencje zawodowe: Mam pojemny mózg idealny do obliczeń. Uwielbiam podróżować i czytać. Mam bardzo wytrwały organizm. Ponadto dobrze obchodzę się ze zwierzętami.
    3. Wykonywany zawód:
    4. Zarobki:

    C1. Studia

    1. Wyniki owutemów: Zaklęcia: Troll, Obrona Przed Czarną Magią: Wybitny, Transmutacja: Zadowalający, Eliksiry: Nędzny, Astronomia: Troll,Zielarstwo: Wybitny, Historia Magii: Troll, Opieka nad magicznymi stworzeniami: Zadawalający, Mugoloznastwo: Powyżej oczekiwań, Numerologia:Powyżej oczekiwań, Starożytne runy: Nędzny, Wróżbiarstwo: Wybitny
    2. Kierunek studiów: Antropologia Kultury Magicznej
    3. Rok studiów: 1

    D. Wygląd

    1. Podstawowe informacje


    • Wzrost:180 cm
    • Budowa ciała: Szczupły.
    • Kolor oczu: Szare
    • Kolor włosów:Wypłowiałe miodowe.
    • Cechy charakterystyczne: Kilka piegów.

    2. Opis szczegółowy: Ubieram się w lniane koszule i jasne jeansy. Raczej dbam o ubranie. Moje buty są wypastowane. Wprawdzie tanią pastą ale błyszczą z daleka. Chcecie mnie poznać w moim żywiole? Przyjdźcie do mojego mieszkanka. Wystają mi żebra. Jestem opalony, z wieloma bliznami na całym ciele. Mam długie nogi, czego strasznie się wstydzę. Dosyć często moja twarz ma poważny wyraz ale potrafię czarująco się uśmiechnąć. Ludzie patrzą się na mnie dosyć krzywo.  Włosy lubię mieć rozczochrane. Moje palce są dosyć poobijane. Oczy mam zagubione w jakimś tworzonym przeze mnie świecie.

    E. Charakter

    1. Opis charakteru:
    Według wielu jestem sztywnym, niewyróżniającym się z tłumu chłopakiem. Według nich jestem też poukładany z wyboru. Tak nie jest. Na serio uwielbiam wyglądać jak urwany z choinki. Sprawiam wrażenie sztywnego z powodu stroju. W rzeczywistości często wybucham śmiechem, tak nagle, w środku lekcji.
    Jeśli myślicie że w mojej głowie wszystkie myśli są poukładane niby książki w bibliotece, to się mylicie. Moje wymysły krążą w wyobrażonym wirze. Książki stworzyły mi kryjówkę. Z daleka od szyderstw i szarego, nędznego świata. Moja samoocena jest raczej niska. Mam jednak honor.
    Życie dało mi kopa w twarz. Duża rodzina, wymagające rodzeństwo i mało pieniędzy. Teraz utrzymuje się sam. Moje mieszkanko w Londynie jest małe i ciasne. Kosztuje mnie jednak dużo. Chciałbym mieć wolny czas, żeby poczytać czy spotkać się z kimś miłym. Kiedy widzę roześmiane pary na ulicach staję się zazdrosny. Czasami chcę stanąć na szczycie wieży i rzucić się w dół. Poczuć się jak ptak.
    Chciałbym poznać kogoś kto mnie rozumie. Kogoś z kim będę mógł się ukryć. Kogoś z kim będe mógł wyrzucać z siebie żal i ból. Nie wierzę jednak, że jest ktoś taki. Wszyscy są roześmiani i szczęśliwi. Bogaci mnie zawstydzają. Nienawidzę ich wyniosłych spojrzeń i irytujących uśmieszków.
    Moje marzenia mnie przerastają. Żadne się nie spełniło. Jednak to one są moim podparciem w mroku. Są światłem. Widzę wszystko przez pryzmat wyobraźni. Ja jestem w stanie zobaczyć siebie osiągającego sukces. Moja wiara w moje pomysły zawładnęła mną.
    Jestem trudny w odbiorze. Moje wypowiedzi są refleksyjne i zadumane. Wplatam w nie marzenia. Rozumiesz mnie? Zapraszam na herbatkę.

    2. Ciekawostki:


    • Zainteresowania:Czytanie, liczenie, myślenie, marzenia
    • Ulubione:Książki, szycie, JOGA!
    • Inne:Kiedy był w Hogwarcie wpadła mu w oko pewna dziewczyna. Z tego co wie nazywa się Michelle Morison. Miłość przetrwała.

    F. Przeszłość  
    Nic wielkiego nie ma do pisania. Żyłem w dużej rodzinie, mama mnie uczyła w ramach przedszkola. W Hogwarcie żyłem w ciszy razem z książkami. Reszta to wyobraźnia.



    Ostatnio zmieniony przez Andrew Queen dnia Sro Sty 01, 2014 12:51 am, w całości zmieniany 3 razy

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 6:38 pm