Współczesny Hogwart

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


+14
Gina Pressley
Nora Scott
Jack Caulfield
Irene Willoughby
Nicole Kendith
Ainsley Crowley
Pandora Price
Leonard Ryan
Evan Rosenheimer
James Hillenburg
Harley-Jane Boucher
Annemarie Heywood
Aileen Dering
Donnie Heywood
18 posters

    wygnaniec kształtów oczywistych

    Donnie Heywood
    Donnie Heywood
    Administrator
    Cherubin


    Liczba postów : 243
    Płeć : Male

    wygnaniec kształtów oczywistych - Page 2 Empty wygnaniec kształtów oczywistych

    Pisanie by Donnie Heywood Sob Sie 25, 2012 8:24 pm

    First topic message reminder :

    • Annemarie Kurtz – wystarczyła chwila i już wiedziałem, że będzie najmilszym kłopotem, w jaki wpakuję się w swoim życiu.

    • Margit Geelens – jestem częstym gościem w jej mieszkaniu. Lubimy sobie posiedzieć w kuchni wspólnie pichcąc, a wieczorami chodzimy do kameralnych kawiarenek literackich, gdzie szydzimy z artystycznej młodzieży. Można nas przyłapać na targach staroci i w second-handach.

    • Mortimer Burton siedem lat w jednej ławce, niech żyje Ślizgońsko-Puchońska przyjaźń. Raczej nie jesteśmy z tych, którzy namiętnie rozkwaszają sobie nawzajem nosy, ale z zapałem pojedynkujemy się na sarkazm i ironię.

    • Brian Rosenheimer kolejny ironiczny Ślizgon do kolekcji, ale podobno u Rosenheimerów to już tradycja rodzinna, że zadają się z Puchonami. Pijemy dużo piwa i innych trunków, grając w "kto-kogo-będzie-wynosił-z-baru".

    • Leroy Pressley z dumą tytuuję się największym krytykiem jego obrazów, chociaż do fachowości w tej dziedzinie brakuje mi aż za wiele. Od czasu do czasu prowadzimy sobie męskie rozmowy natury egzystencjalnej przy piwie.

    • Leila Heywood jeszcze się nie znamy za dobrze, ale sam fakt, że to córka Ministra, wzbudza u mnie wewnętrzny niepokój. A do tego ma tak posępnego chłopaka…

    • Lucifer Madrox w przyszłości zaczniemy ze sobą rozmawiać o tym, jak bardzo gardzimy tym lepszym światem.

    • Raisa Gavoille kiedyś się spotkamy.

    • James Hillenburg w ramach niezadowolenia łamiemy konwenanse, czasem pogramy razem w kosza, a poza tym propagujemy polo na miotłach.

    • Leonard Ryan coś nas poróżniło, zadziwiające!

    • Pandora Price lubi patrzeć jak tańczę.

    • Nicole Kendith nowa w mieście, a ja jak zwykle służę pomocą!

    • Irene Willoughby kiedyś trzymaliśmy się za ręce, ale wyszarpała swoją dłoń z mojego uścisku.

    • Nora Scott muszę uważać, bo czasem śpi w łóżku mojej dziewczyny.

    • Gina Pressley też tańczy.

    • Nils Falk kawiarnia jego wuja to moje nowe, ulubione miejsce w Londynie!

    • Christian Abberline zawsze mi mówi, którym mam jeść widelcem - kto by pomyślał, że człowiek nazywany wampirem może okazać się tak uprzejmy!

    • Bianca Rosenheimer jeszcze nie wiemy, co nam zgotuje przyszłość.



    Relacji szukam wszelakich, od znajomości ze szkoły, poprzez byłe dziewczyny, stałych bywalców Opery Królewskiej w Londynie, pasjonatów baletu, na zupełnie pokręconych relacjach skończywszy.

    Ps. Gram na ukulele.


    Ostatnio zmieniony przez Donnie Heywood dnia Pon Kwi 29, 2013 5:22 pm, w całości zmieniany 4 razy
    Donnie Heywood
    Donnie Heywood
    Administrator
    Cherubin


    Liczba postów : 243
    Płeć : Male

    wygnaniec kształtów oczywistych - Page 2 Empty Re: wygnaniec kształtów oczywistych

    Pisanie by Donnie Heywood Czw Lip 18, 2013 6:00 pm

    W istocie
    Holly Guildenstein
    Holly Guildenstein
    Administrator
    Pogromca Murrayowania


    Liczba postów : 1231
    Płeć : Female

    wygnaniec kształtów oczywistych - Page 2 Empty Re: wygnaniec kształtów oczywistych

    Pisanie by Holly Guildenstein Pią Lip 19, 2013 12:31 am

    DONNIE SIĘ RYMUJE TYLKO Z ANNEMARIE

    Sponsored content


    wygnaniec kształtów oczywistych - Page 2 Empty Re: wygnaniec kształtów oczywistych

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 4:08 pm