Współczesny Hogwart

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


+12
Lindsey Dawson
Braiden Hegarty
Nora Scott
Jonathan Adler
Abbey Goldhold
Jack Caulfield
Leonard Ryan
Alexander Harvin
Keith Murray
Ethan Cavanaugh
Pandora Price
Harley-Jane Boucher
16 posters

    biały dodge challenger, rocznik 1970

    Harley-Jane Boucher
    Harley-Jane Boucher


    Liczba postów : 320
    Płeć : Female

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Harley-Jane Boucher Sob Wrz 15, 2012 2:08 pm







    NOT IN LOVE



    ✜ ✜ Lubię jeździć samochodem, mam longboard, niezależnie od okazji zawsze będę ubrana lepiej od Ciebie, chociaż w mieszkaniu zastaniesz mnie w bluzie i podartych dżinsach. Przeklinam, palę papierosy, cierpię na kleptomanię, nie znam tematów tabu i nigdy nie byłam zakochana. Znam wszystkie markowe zapachy, popijam drogie drinki i pracuję w Cafe Cogito. Nie zastanawiam się nad życiem, po prostu dzieje się.
    ✜ ✜ Mogę być dobrą kompanką do rozmów, bo posiadam trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość. Przemaluję ci pokój, ale pewnie tylko wtedy, kiedy mnie o to nie poprosisz. Na prywatce zostanę gwiazdą, o czym nie będę chciała pamiętać, dam ci temat do plotek. Zatracę się w chwili, albo odejdę, kiedy nie będzie trzeba zostać dłużej.
    ✜ ✜ Jak jesteś ładny, zaciągnę cię do łóżka – albo pozwolę ci myśleć, że dałam się zaciągnąć tobie. Wbrew pozorom dobra ze mnie koleżanka.

    ♡ ♢ ♤ ♧



    ♡ Lulu Fitzgerald

    ♡ Annemarie Kurtz

    ♡ Tristan Boucher

    ♡ Lindsey Dawson

    ♤ ♢ Brian Rosenheimer

    ♢ Margit Geelens

    ♢ Donnie Heywood

    ♢ Pandora Price

    ♢ Thomas Thick

    ♢ Leonard Ryan

    ♤ Jack Caufield

    ♢ Leroy Pressley

    ♤ Keith Murray

    ♤ Jules Marchand

    ♤ Braiden Hegarty

    ♤ ♢ Anthony Morland

    ♤ ♢ Jonathan Adler

    ♧ Lucifer Madrox

    ♢ Frederick Dawson

    ♢ Nora Scott

    ♧ Ainsley Crowley

    ♢ Humphrey Blaine






    Ostatnio zmieniony przez Harley-Jane Boucher dnia Wto Lut 05, 2013 2:29 am, w całości zmieniany 5 razy
    Pandora Price
    Pandora Price


    Liczba postów : 99
    Płeć : Female

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Pandora Price Sob Wrz 15, 2012 5:33 pm

    Na plus chyba? Chodzimy razem na zakupy i robimy sobie nawzajem drogie prezenty, prześcigając się, która będzie w tym lepsza.
    Harley-Jane Boucher
    Harley-Jane Boucher


    Liczba postów : 320
    Płeć : Female

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Harley-Jane Boucher Sob Wrz 15, 2012 5:55 pm

    NIE MAM PIENIĘDZY, ale nie lubię dawać tanich prezentów, nawet, jeśli to srogo kosztuje mój portfel, więc pewnie tak!
    Poza tym zawsze mam brata, którego mogę trochę okraść ♥
    Pandora Price
    Pandora Price


    Liczba postów : 99
    Płeć : Female

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Pandora Price Sob Wrz 15, 2012 6:33 pm

    Mogę Cię czasami zabierać na sesje, żebyś mogła sobie podkraść jakieś ubrania. I tak później lądują nieużywane w magazynie :>
    Harley-Jane Boucher
    Harley-Jane Boucher


    Liczba postów : 320
    Płeć : Female

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Harley-Jane Boucher Nie Wrz 16, 2012 12:53 am

    Uwielbiam mieć takich znajomych ♥
    avatar
    Ethan Cavanaugh


    Liczba postów : 16
    Płeć : Male

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Ethan Cavanaugh Nie Wrz 16, 2012 12:55 am

    Mam się obawiać granic wiekowych?


    Ostatnio zmieniony przez Ethan Cavanaugh dnia Czw Wrz 20, 2012 2:36 pm, w całości zmieniany 4 razy
    Harley-Jane Boucher
    Harley-Jane Boucher


    Liczba postów : 320
    Płeć : Female

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Harley-Jane Boucher Nie Wrz 16, 2012 12:58 am

    Nie czuję się staro!
    avatar
    Ethan Cavanaugh


    Liczba postów : 16
    Płeć : Male

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Ethan Cavanaugh Nie Wrz 16, 2012 1:05 am

    W takim razie mogę pokazać Ci moją sypialnie i jej niektóre sekrety pochowane na półkach z biografiami, udowodnić że chowam skrzynkę dobrego wina pod łóżkiem, nie pamiętać ile jest ich rodzajów i pozwolić Ci zabrać kilka butelek ze sobą, a także mogę Cię bez uprzedzenia porywać na przejażdżki zdobytym w tajemniczych okolicznościach samochodem i rozmawiać do białego rana i soczyście przeklinać, jeżeli zajdzie taka potrzeba.
    Mogę wiele.


    Ostatnio zmieniony przez Ethan Cavanaugh dnia Czw Wrz 20, 2012 2:36 pm, w całości zmieniany 4 razy
    Harley-Jane Boucher
    Harley-Jane Boucher


    Liczba postów : 320
    Płeć : Female

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Harley-Jane Boucher Nie Wrz 16, 2012 1:31 am

    Skorzystam.
    Keith Murray
    Keith Murray
    #BrotherFromAnotherMother


    Liczba postów : 1893
    Płeć : Male

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Keith Murray Nie Wrz 16, 2012 2:11 am

    chodź się pojebać
    Harley-Jane Boucher
    Harley-Jane Boucher


    Liczba postów : 320
    Płeć : Female

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Harley-Jane Boucher Nie Wrz 16, 2012 2:39 am

    Wulgarny podryw zawsze spoko.
    Alexander Harvin
    Alexander Harvin


    Liczba postów : 671
    Płeć : Male

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Alexander Harvin Nie Wrz 16, 2012 3:13 pm

    Lex kończy szkołe, jest bogaty, jest przystojny, napakowany i chce być następcą Kejta Muraja, więc chce tu być!
    Leonard Ryan
    Leonard Ryan


    Liczba postów : 204
    Płeć : Male

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Leonard Ryan Nie Wrz 16, 2012 3:16 pm

    Na pewno znamy się przez Lulu i powinniśmy się lubić!
    Harley-Jane Boucher
    Harley-Jane Boucher


    Liczba postów : 320
    Płeć : Female

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Harley-Jane Boucher Nie Wrz 16, 2012 3:27 pm

    Alex, jesteś słodziakiem i naprawdę życzę ci wszystkiego dobrego podczas podążania ścieżką Keitha Murraya, ale nadal pozostajesz siedemnastoletnim podlotkiem [*].
    Leosiu, na pewno się lubimy!
    Jack Caulfield
    Jack Caulfield


    Liczba postów : 208
    Płeć : Male

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Jack Caulfield Nie Paź 07, 2012 6:02 pm

    Ja chcę ja chcę ;D Można mieć niezobowiązujące rozmowy w łóżku
    Harley-Jane Boucher
    Harley-Jane Boucher


    Liczba postów : 320
    Płeć : Female

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Harley-Jane Boucher Nie Lis 04, 2012 5:39 pm

    No spoko.
    avatar
    Abbey Goldhold


    Liczba postów : 14
    Płeć : Female

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Abbey Goldhold Czw Sty 03, 2013 11:37 pm

    One powinny być chyba przyjaciółkami. Mimo różnicy wieku obydwie mają podobny charakter. Co ty o tym myślisz? Smile
    Harley-Jane Boucher
    Harley-Jane Boucher


    Liczba postów : 320
    Płeć : Female

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Harley-Jane Boucher Nie Sty 06, 2013 2:11 am

    Nie mam pewności, to jednak pięć lat różnicy, poza tym dorastałam z Annemarie i Lulu, więcej przyjaciółek mi nie trzeba. Ale możemy się znać, skoro obie jesteśmy z Londynu i mogę być twoim paszportem na imprezy ze starszakami, jeśli bardzo chcesz.
    avatar
    Abbey Goldhold


    Liczba postów : 14
    Płeć : Female

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Abbey Goldhold Nie Sty 06, 2013 10:47 am

    Ok Very Happy
    Jonathan Adler
    Jonathan Adler


    Liczba postów : 15
    Płeć : Male

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Jonathan Adler Sob Sty 19, 2013 2:35 am

    Też coś chcę ładnie, ale nie wiem co!
    Harley-Jane Boucher
    Harley-Jane Boucher


    Liczba postów : 320
    Płeć : Female

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Harley-Jane Boucher Sob Sty 19, 2013 2:46 am

    Mnie nie musisz czarować i zdobywać, sama wyskakuję z ciuchów, więc chyba nadaję się tylko na chwilę, chyba, że chcesz mieć fwb - pod warunkiem, że któraś z moich dwóch przyjaciółek już nie zaklepała, jedyna rzecz, jakiej nigdy im nie ukradnę, to chłopak z łóżka, a kradnę dużo.
    A jak nie, to możemy się niszczyć BEZ OPAMIĘTANIA. Takie znajomości też są w cenie.
    Nora Scott
    Nora Scott


    Liczba postów : 84
    Płeć : Female

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Nora Scott Sob Sty 19, 2013 4:06 pm

    Na pewno chcę cię znać, możesz ze mną tańczyć.
    Jonathan Adler
    Jonathan Adler


    Liczba postów : 15
    Płeć : Male

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Jonathan Adler Sob Sty 19, 2013 8:43 pm

    Friends with benefits – spoko, przy okazji można też trochę się poniszczyć.
    Lindsey Dawson
    Lindsey Dawson


    Liczba postów : 161
    Płeć : Female

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Lindsey Dawson Sob Lut 02, 2013 10:07 pm

    Cześć, kuzynko!
    Braiden Hegarty
    Braiden Hegarty


    Liczba postów : 880
    Płeć : Male

    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Braiden Hegarty Sob Lut 02, 2013 10:36 pm

    ALE SPAMUJESZ

    Sponsored content


    biały dodge challenger, rocznik 1970 Empty Re: biały dodge challenger, rocznik 1970

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Kwi 29, 2024 5:50 am