Współczesny Hogwart

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


+8
Faye Puttock
Irene Willoughby
Nicholas Guilmette
Sigfrid Borg
Vincent Heggard
Braiden Hegarty
Tessa Elliot
Dexter Blanchard
12 posters

    little blue riding hood

    Faye Puttock
    Faye Puttock


    Liczba postów : 65
    Płeć : Female

    little blue riding hood Empty little blue riding hood

    Pisanie by Faye Puttock Sob Kwi 20, 2013 4:24 pm

    Dobra, czas ruszyć z tym koksem i znaleźć wreszcie Faye jakieś towarzystwo.

    Kto oglada Once Upon a Time, to już niczego więcej nie musi wiedzieć, wystarczy, że spojrzy na tego cud urody avka. Kto nie ogląda (niech żaluje), a przy tym nie chce mu sie brnąć przez kilometry Faye karty, krótkie streszczenie: Faye się urodziła w Anglii, mieszkała na Węgrzech i w Łotwie, uczyła sie w Durmstrangu, jak wróciła do Anglii to dostała w leb i trafiła do psychiatryka z silną amnezją, a potem jak ją już wypuścili to szlajała się od knajpy do knajpy, zarobkowo, oczywiście.
    Szukamy wszystkiego: tych, co ją znają ze szkoły, tych, co pracują w szpitalu i tych, co znają ją teraz. Dla ułatwienia życia grupie ostatniej dodam jeszcze, że aktualnie pracuje w Małej Norwegii i mieszka w piwnicach zachodniego Londynu.





    SIGRID FALK
    za dnia pracują razem w Małej Norwegii, nocami rozbijają się po mniej zacnych przybytkach

    TESSA ELLIOT
    czasem jedyne, co człowiekowi w życiu pozostaje, to jego lekarz - dobrze, jeśli nie jest taki zły

    DANIEL BENNETT
    nocne pogaduszki, przypadkowe spotkania, daleko idące porady, takie tam bez imion i adresów

    BRAIDEN HEGARTY
    zawsze mówiłam, że prawdziwą władzę nad człowiekiem trzymają panie sprzątaczki i panie sekretarki - no, panowie sprzątacze też

    FRANK LEIGHTON
    jeszcze jeden z wielu regularnych klientów jeszcze jednego z wielu barów, które udało jej się w nowym życiu odwiedzić

    VINCENT HEGGARD
    tyci tyci puzelek w układance wspomnień

    DEXTER BLANCHARD
    tba

    BRIDGET MADROX
    pierwsza i pewnie nie ostatnia (ach, ta desperacja) wróżka naszej wróżki

    NILS FALK
    człowiek, który zatrudnia cię, żebyś piła kawę i plotkowała to zawsze ktoś warty wymienienia na liście, nie?

    AINSLEY CROWLEY
    tba

    NICHOLAS GUILMETTE
    po sąsiedzku dzieją się różne rzeczy (łącznie z pożyczaniem cukru, oczywiście)

    SIGFRID BORG
    tba

    IRENE WILLOUGHBY
    nigdy nikomu nie powinno się odmawiać ciastek

    JAMES HILLENBURG
    jak człowiek naprawdę nie ma nikogo, to wtedy dobrze kogoś jest mieć (choćby i przelotem)



    Ostatnio zmieniony przez Faye Puttock dnia Nie Kwi 28, 2013 2:44 am, w całości zmieniany 8 razy
    Dexter Blanchard
    Dexter Blanchard
    Dorian Gray


    Liczba postów : 89
    Płeć : Male

    little blue riding hood Empty Re: little blue riding hood

    Pisanie by Dexter Blanchard Sob Kwi 20, 2013 4:27 pm

    ja?
    Faye Puttock
    Faye Puttock


    Liczba postów : 65
    Płeć : Female

    little blue riding hood Empty Re: little blue riding hood

    Pisanie by Faye Puttock Sro Kwi 24, 2013 1:49 am

    Jako...? Faye jest z natury przyjazna i nie gryzie, ale przydałoby się wiedzieć, gdzie mógł ją poznać. Co nie powinno być trudne, bo jako postać z gruntu moja, kolekcjonuje ona mężczyzn (w swoim otoczeniu, bez jakichkolwiek podtekstów).
    Tessa Elliot
    Tessa Elliot


    Liczba postów : 107
    Płeć : Female

    little blue riding hood Empty Re: little blue riding hood

    Pisanie by Tessa Elliot Sro Kwi 24, 2013 2:17 am

    Dopisz może jeszcze Ainsley?
    Braiden Hegarty
    Braiden Hegarty


    Liczba postów : 880
    Płeć : Male

    little blue riding hood Empty Re: little blue riding hood

    Pisanie by Braiden Hegarty Sro Kwi 24, 2013 9:50 am

    Ja już o tym pisałam na CB, ale Braiden się pewnie często plątał po twojej sali, udając, że sprząta (chociaż mu pewnie zabraniali wchodzić) i gadał o głupotach, a później, jak już było trochę lepiej, to nawet chodził z tobą na długie spacery po szpitalu (bo to trochę nieogarnięty człowiek, ale generalnie dobra dusza, Ancymarysi pączki nosi, a Hillenburgowi podrzuca do szafki piwo, żeby się chłopak tak nie spinał, ze wszystkimi w szpitalu dobrze żyje!). No i myślę, bo on sobie mieszka trochę nielegalnie na East End i ogólnie zawsze ma dużo randomowych sublokatorów, że Faye, jak wyszła ze szpitala, mogła mieszkać u niego przez chwilę, jeśli Ci pasuje, hoho, tylko mniej więcej mi przybliż czas.

    Jest jeszcze do dyspozycji smutny, posępny chuj Vincent H., który ma swój podupadły na fundamentach budynku i moralności hotel, można go wykorzystać jako kogoś z przeszłości, tylko za bardzo nie wiem jak jeszcze.
    Vincent Heggard
    Vincent Heggard
    Le Misérable


    Liczba postów : 66
    Płeć : Male

    little blue riding hood Empty Re: little blue riding hood

    Pisanie by Vincent Heggard Sro Kwi 24, 2013 10:19 am

    A, co do Vincenta z przeszłości - on dużo podróżował do Europy Wschodniej, może da się to jakoś wykorzystać?
    Faye Puttock
    Faye Puttock


    Liczba postów : 65
    Płeć : Female

    little blue riding hood Empty Re: little blue riding hood

    Pisanie by Faye Puttock Sro Kwi 24, 2013 6:01 pm

    Pysie! Już Was zaraz dopisuję, tylko muszę sobie skołować jakąś fajną tabelkę, to jest - muszę coś zjeść i skołować sobie ładną tabelkę Smile

    Ainsley dopiszę, jak nam odpiszesz! Nie ma mowy. Będzie strajk niedopisujący, bo głodowy jest trochę jednak dla mnie za trudny.
    Braiden też się nada, bo Faye, oczywiście, jest straszną paplą. Podejrzewam też, że jako człowiek bez pamięci, chłonęła wszystkie wiadomości o świecie jak taka różowiutka gąbeczka i może nawet powtarza jego niektóre poglądy. No i mieszkanie! Miło wiedzieć, że przez moment miała po ludzku podłogę, a nie, kurczak, piwnicę (co ja jej zrobiłam).
    Za to Vincent to pomysł genialny! Bo Faye chyba przydałoby się w którymś momencie uświadomić, kim kiedyś była. Najlepiej, żeby wiedział o niej jakąś pierdółkę, jeden malutki fakcik, bo wtedy wyjdzie jej z tego genialna obsesyjka. Ach. Tylko muszę wymyślić jej prawdziwe imię, kurczak.
    Vincent Heggard
    Vincent Heggard
    Le Misérable


    Liczba postów : 66
    Płeć : Male

    little blue riding hood Empty Re: little blue riding hood

    Pisanie by Vincent Heggard Sro Kwi 24, 2013 6:56 pm

    Wiesz, Braiden mieszka w rozlatującej się fabryce, która nie zawala się tylko dzięki magii, a 3/4 mebli stanowią rzeczy przyniesione ze śmietnika, zamiast kuchni są słoiki od babci i jakaś grzałka, więc co do tych ludzkich warunków to MAM WĄTPLIWOŚCI. Ale zawsze każdego chętnie przygarnia pod swój dach!
    Ten malutki fakcik pozostawiam do wyboru Tobie i czekam na sowę jak coś albo gadu (ta druga Kit, jeśli jeszcze masz numer).
    Faye Puttock
    Faye Puttock


    Liczba postów : 65
    Płeć : Female

    little blue riding hood Empty Re: little blue riding hood

    Pisanie by Faye Puttock Sro Kwi 24, 2013 7:13 pm

    Lepsza zawalona fabryka niż piwnica i staruszka z miotłą nad głową. Tak mi się wydaje. Mam uraz do piwnic, bo tutaj wszystko jest w piwnicach i człowiek jak szczur się turla z jednego podziemia do drugiego!
    Wycwanię, jak miała na imię (serio, jedno imię już zajmuje tyle wycwaniania, a co dopiero drugie!) i dam Ci znać, numer gdzieś jeszcze jest (i to jako Kita, ha, ja to Was umiem rozróżnić).
    Sigfrid Borg
    Sigfrid Borg


    Liczba postów : 98
    Płeć : Male

    little blue riding hood Empty Re: little blue riding hood

    Pisanie by Sigfrid Borg Czw Kwi 25, 2013 7:24 pm

    myślę, że cię lubię, mimo że jesteś dziwna.
    Nicholas Guilmette
    Nicholas Guilmette


    Liczba postów : 258
    Płeć : Male

    little blue riding hood Empty Re: little blue riding hood

    Pisanie by Nicholas Guilmette Czw Kwi 25, 2013 8:27 pm

    nicholas, annie, gina i gabryś mieszkają trzy kroki od norwegii, tak więc zapraszają wszystkich trzech norwegów na imprezki <3
    Faye Puttock
    Faye Puttock


    Liczba postów : 65
    Płeć : Female

    little blue riding hood Empty Re: little blue riding hood

    Pisanie by Faye Puttock Pią Kwi 26, 2013 1:00 am

    JAK TO DZIWNA? faye jest tak niesamowicie normalna, jak na moje postaci, to jest aż niewiarygodne. wypchaj się. żadne dziwna!

    a imprezki to coś, czemu nigdy nie odmawiamy, ech, tworzę samych pogromców moralności.
    Irene Willoughby
    Irene Willoughby


    Liczba postów : 346
    Płeć : Female

    little blue riding hood Empty Re: little blue riding hood

    Pisanie by Irene Willoughby Pią Kwi 26, 2013 7:37 pm

    jak jeszcze leżałaś w szpitalu, to mogłam ci po kryjomu przynosić ciasteczka. w końcu szpitalne żarcie jest takie niedobre!
    Sigfrid Borg
    Sigfrid Borg


    Liczba postów : 98
    Płeć : Male

    little blue riding hood Empty Re: little blue riding hood

    Pisanie by Sigfrid Borg Sob Kwi 27, 2013 1:49 pm

    jak nie dziwna, skoro dziwna!
    James Hillenburg
    James Hillenburg


    Liczba postów : 629
    Płeć : Male

    little blue riding hood Empty Re: little blue riding hood

    Pisanie by James Hillenburg Sob Kwi 27, 2013 2:33 pm

    Jay zazwyczaj zajmuje się dziećmi, ale... hm.. mógł czasem odwiedzać Faye, bo z niego dobra duszyczka i czasem, jak ma wolne, odwiedza tych ludzi, dla których szpital stał się drugim domem. Starał się ich rozbawić i pocieszyć, jak byli smutni, więc wiesz... ^^ O ile ci oczywiście pasuje.
    A teraz jakoś mogliby się kiedyś przez przypadek spotkać i by się strasznie chłopak ucieszył, że Faye ma się dobrze
    Faye Puttock
    Faye Puttock


    Liczba postów : 65
    Płeć : Female

    little blue riding hood Empty Re: little blue riding hood

    Pisanie by Faye Puttock Nie Kwi 28, 2013 2:26 am

    pasuje, pasuje. tyle że ja jeszcze się strasznie gubię, bo KICIA MI W OGÓLE NICZEGO NIE TŁUMACZY, więc zadam bardzo kretyńskie pytanie: jay czyli kto? james? czy jakiś naprawdę jay?
    (mówiłam. blondynka.)

    I FAYE WCALE NIE JEST DZIWNA. jest normalna. tylko z eee traumą.
    James Hillenburg
    James Hillenburg


    Liczba postów : 629
    Płeć : Male

    little blue riding hood Empty Re: little blue riding hood

    Pisanie by James Hillenburg Nie Kwi 28, 2013 2:40 am

    Yep, James ;p
    Oscar Ward
    Oscar Ward


    Liczba postów : 72
    Płeć : Male

    little blue riding hood Empty Re: little blue riding hood

    Pisanie by Oscar Ward Sro Maj 01, 2013 12:27 am

    Mogą się poznać w jakichś dziwnych okolicznościach i nawet mogą się zaprzyjaźnić.
    Fanny Chávez Herrera
    Fanny Chávez Herrera


    Liczba postów : 96
    Płeć : Female

    little blue riding hood Empty Re: little blue riding hood

    Pisanie by Fanny Chávez Herrera Sob Maj 04, 2013 12:56 pm

    nadal chcesz bawić się w opiekunkę?
    Caris Rutherford
    Caris Rutherford


    Liczba postów : 97
    Płeć : Female

    little blue riding hood Empty Re: little blue riding hood

    Pisanie by Caris Rutherford Sob Maj 04, 2013 1:14 pm

    Obie pracują w Małej Norwegii, więc z pewnością się znają ;D

    Sponsored content


    little blue riding hood Empty Re: little blue riding hood

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Kwi 29, 2024 7:28 am