Candice Wordsworth

  Share
  avatar
  Candice Wordsworth

  Liczba postów : 23
  Płeć : Female

  Candice Wordsworth

  Pisanie by Candice Wordsworth on Sro Cze 05, 2013 5:57 pm

  Candice Wordsworth

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Candice Isadore
  2. Nazwisko: Wordsworth
  3. Data urodzenia: 4 lipca 1995
  4. Miejsce urodzenia: Northbourne, hrabstwo Kent, Wielka Brytania
  5. Miejsce zamieszkania: Northbourne, hrabstwo Kent, Wielka Brytania
  6. Czystość krwi: W trzech czwartych czysta.
  7. Teleportacja: Tak

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Jak wspomniano, każda rodzina czystokrwistych czarodziei, jest niejako ze sobą połączona. Babcia bardzo wierzy w ten fakt, że jej rodzina pochodzi w linii prostej z jakiegoś znamienitego rodu, stąd wynika jej maniakalne utrzymanie czystości krwi. Nie udało się to, gdyż matka Candice wyszła za mąż, za czarodzieja półkrwi. Starsza kobieta pocieszała się faktem, że przynajmniej nie jest mugolem. Ojciec Candice był aurorem. Dlaczego używam czasu przeszłego? Zmarł podczas drugiej bitwy o Hogwart, podczas której zabił siedmiu śmierciożerców. Był dobrym i odważnym człowiekiem, w przeszłości należał do Gryffindoru, a w Hogwarcie poznał matkę Candice - Isadorę, która została przydzielona do Ravenclawu (wówczas gdy większość jej rodziny należała do Slytherinu). Po ukończeniu szkoły została autorką książek, jednak póki co nie odniosła większych sukcesów. Jednocześnie zajmuje się domem.
  2. Pokrewieństwo:
  3. Status majątkowy: Bardzo biedny

  C. Szkoła

  1. Rok nauki: Szósty
  2. Dom: Slytherin
  3. Przedmioty: Zaklęcia, Obrona Przed Czarną Magią, Eliksiry, Zielarstwo, Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami, Starożytne Runy, Historia Magii, Transmutacja

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 170
  • Budowa ciała: Szczupła
  • Kolor oczu: Niebieskie
  • Kolor włosów: Brązowe
  • Cechy charakterystyczne:

  2. Opis szczegółowy: Candice nie miała żadnych wątpliwości co do swojej aparycji, nie chciała zmieniać jej, za żadne skarby tego świata. Wiedziała równocześnie, że była bardzo podobna do swojej matki, przy czym jednak kolor oczu odziedziczyła po swoim ojcu. Jest dość wysoka i szczupła, posiada krągłości w odpowiednich miejscach i właściwie nie ma żadnych powodów do narzekań. Niestety jest to również jedna z przyczyn jej zarozumiałości, ale to przecież normalne, że istnieją ludzie lepsi i gorsi, ładniejsi i brzydsi. Co do swojego ubioru, stara się przywiązywać dużą wagę do schludności i czystości, bowiem zawsze powtarzane było "reprezentujesz naszą rodzinę", albo "jak Cię widzą, tak Cię piszą". Uwielbia nosić szkolne mundurki, jednak póki co, bardzo brakuje jej jednego elementu - odznaki Prefekta, na którą liczy już od dłuższego czasu. Może w przyszłym roku? Cierpliwość to ważna cecha.
  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Charakter dziedziczy się po rodzinie, teoretycznie powinna być wypadkową cech swoich rodziców, ale oczywiście jedna z tych stron przeważa. Mowa tu o rodzinie matki oczywiście i niestety są to cechy ogólnie postrzegane jako negatywne, więc może właśnie od nich zacznę. Po pierwsze, zawsze zobaczysz ją idącą z głową do góry - duma, a co wiąże się z tym - brak pokory. Jednak zasady dobrego wychowania sprawiały, że nie krzyczała na zajęciach, a nawet (zwłaszcza na jej ulubionych zajęciach z eliksirów), potrafiła być pilną i wybitną uczennicą. Co do ocen - uczyła się dobrze, rodzice nigdy nie narzekali na jej oceny, po SUMach wybrała jedynie te przedmioty, które przydadzą jej się w przyszłej karierze. Ciągle zastanawia się między pracą w Ministerstwie Magii, a byciem lekarzem w św. Mungu. Pojawia się tutaj również pozytywna cecha - ambicja, jednak w jej przypadku to często oznacza dążenie do celu po trupach. Wykorzystuje pomoc innych, ale od siebie nic nie daje, dlatego też nie ma wielu przyjaciół, chyba że są to osoby jej pokroju. Dla ludzi bywa niesympatyczna i często zachowuje się jakby była Prefektem (póki co nim nie jest, ale na pewno ambicja i spryt, pomoże jej w zdobyciu upragnionej odznaki). Jedyną rzeczą, której się wstydzi jest fakt, że nie jest w rzeczywistości czarownicą, pochodzącą w linii prostej z jakiegoś znamienitego rodu. Wmawia również wszystkim, że jest czystej krwi, jednocześnie źle mówiąc o mugolakach (często nazywając ich w majfoyowskim stylu - szlamami).

  2. Ciekawostki:

  • Zainteresowania: Pomiatanie innymi, krytykowanie świata, książki.
  • Ulubione: Zielona herbata, Quidditch
  • Inne:

  F. Przeszłość

  Urodziła się w Northbourne w lipcowy słoneczny poranek i właściwie nic ciekawego nie działo się w jej życiu. Nie pamięta jak wyglądał jej ojciec, uważa swoją matkę za wariatkę i pragnie wzbić się na szczyty społecznej piramidy. Jej magiczne zdolności zaczęły ujawniać się już w wieku czterech lat, a jeszcze przed pójściem do Hogwartu nauczyła się latać (co prawda mizernie) na miotle. Obecnie kończy szóstą klasę.   Obecny czas to Sob Maj 26, 2018 12:52 pm