Współczesny Hogwart

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


5 posters

    oliwki, dużo oliwek

    Olivia Cavendish
    Olivia Cavendish


    Liczba postów : 40
    Płeć : Female

    oliwki, dużo oliwek Empty oliwki, dużo oliwek

    Pisanie by Olivia Cavendish Pią Lip 05, 2013 2:42 pm

    OLIVIA - zapraszam do zapoznania się z Kartą, choć nie ma tam wszystkiego. W dużym skrócie: leci na złych chłopców w szerokim tego słowa znaczeniu, ciężko ją zawstydzić. Średnio dogaduje się z dziewczynami, chyba, że są podobne charakterem. Odrzucają ją ludzie mówiący zbyt głośno, głupota, rozchichotane dziewczątka, a u facetów - ciapowatość i nadmierne próby kontroli. Poza tym, jest bardzo towarzyska. Działa impulsywnie, nie odmawia używek, czasem przegina, jeśli zaoferujesz - chętnie wyskoczy na fajkę. Poniekąd pozorantka, nie lubi się zbliżać, więc przyjaźń nie jest prosta, nie obgada z Tobą każdego aspektu swojego życia. Zdarza jej się bywać w związkach. Taki trochę borderline, ale tylko trochę.


    KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE,
    czyli:
    poszukuję!

    kogo? wszystkich, byłych, przyszłych i niedoszłych, przyjaznych i nieprzyjaznych, kogokolwiek, żadna różnica wieku mi nie straszna.
    w szczególności: braci - dwóch jest przyrodnich, więc nazwiska mogą być różne, nie zależy mi na domie czy imionach, byleby nie był komplecik szczęśliwych rodziców, oczywiście. kuzynostwo też się zda.
    dwóch czy góra trzech przyjaciół płci brzydkiej, bo ewentualną płeć piękną już mam i osoby na poranne rozmowy, jako że zdarza jej się wstawać w okolicach 6/7 i nie ma co robić. Standardu imprezowego, zabawowego, dobrych i dalszych znajomych, wzajemnej niechęci etc.

    dużo, dużo relek chcę, im ciekawsze - tym lepsze.



    Holly G.- była przyjaźń, strata, wrogość
    Frida E. - na wzór przyjaźni
    Ian M. - wspólne noce, przyczyna
    Alistar C. - pociągający, kolega starszego brata
    Jamie T.  - wybryk, odskocznia 
    Abel D. - mikstury, niby Jezus, a jednak nie
    Blake B. - swoboda, bliskość
    Laura B. - dobra koleżanka]
    Ashley M.- uczeń, talent
    Misza M. - używki, zabijanie czasu, latanie
    Rosemary B. - dormitorium, zadania, imprezy
    Edek L. - fajny, propsy za Holly G.
    Gaspard M. - ten sam rocznik, współlokator
    Annie M. - znajoma twarz z imprez
    Sabriel T. - ta ZA głośna
    Keith M. - lekka pogarda


    Ostatnio zmieniony przez Olivia Cavendish dnia Sro Lip 10, 2013 12:08 pm, w całości zmieniany 3 razy
    Sabriel Terodi
    Sabriel Terodi


    Liczba postów : 850
    Płeć : Female

    oliwki, dużo oliwek Empty Re: oliwki, dużo oliwek

    Pisanie by Sabriel Terodi Pią Lip 05, 2013 4:09 pm

    O, kolejna osoba z którą Sabi może się nie lubić Very Happy 
    Sabriel, po pierwsze, z zasady nie przepada za Ślizgonami, po drugie: nie lubi osób stwarzających pozory (świadomie, oczywiście); poza tym jest istotą dość gadatliwą, głośną i uwielbiającą gestykulacje, co pewnie może zrazić Olivię! Sabi jest też wredną istotą, jak ktoś jej nie przypadnie do gustu używa, w kontakcie z nim, ironii, szydery. Choć, potrafi się od tego powstrzymać.
    Co ty na to? nie dogadają się pewnie xd
    Pandora Price
    Pandora Price


    Liczba postów : 99
    Płeć : Female

    oliwki, dużo oliwek Empty Re: oliwki, dużo oliwek

    Pisanie by Pandora Price Pią Lip 05, 2013 4:28 pm

    ja bym tu widziała coś z moją Miszą. tu jest karta, która jest jak najbardziej aktualna i może imprezy, rozmowy o wszystkim i niczym itd. chyba, że masz inną propozycję Wink
    Olivia Cavendish
    Olivia Cavendish


    Liczba postów : 40
    Płeć : Female

    oliwki, dużo oliwek Empty Re: oliwki, dużo oliwek

    Pisanie by Olivia Cavendish Sob Lip 06, 2013 12:47 pm

    Sabriel - jak najbardziej, po przeczytaniu karty, stwierdzam, że mogłaby być jedną z osóbb najbardziej działających na nerwy!
    Misza - myślę, że się dogadają, rozmowy bardziej o niczym, bez jakichkolwiek ważnych spraw, bo to nie w ich naturze, dużo alkoholu, trochę papierosów i mogą razem latać raz na jakiś czas


    Ostatnio zmieniony przez Olivia Cavendish dnia Sob Lip 06, 2013 2:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
    Jack Caulfield
    Jack Caulfield


    Liczba postów : 208
    Płeć : Male

    oliwki, dużo oliwek Empty Re: oliwki, dużo oliwek

    Pisanie by Jack Caulfield Sob Lip 06, 2013 2:07 pm

    Cieszę się zatem! Very Happy
    Edmund Liddell
    Edmund Liddell
    #BrotherFromAnotherMother


    Liczba postów : 932
    Płeć : Male

    oliwki, dużo oliwek Empty Re: oliwki, dużo oliwek

    Pisanie by Edmund Liddell Sro Lip 10, 2013 10:23 am

    JA ZNAM WSZYSTKICH I WSZYSCY ZNAJO MNIE
    zwłaszcza jeśli pojawiasz sie u Gotjera hehehehe i jak jesteś byłą bff Holly to masz u mnie propsy, pewnie cię chwalę, że zdołałaś wymknąć się ze szponów tego kalafiorowego potwora
    Olivia Cavendish
    Olivia Cavendish


    Liczba postów : 40
    Płeć : Female

    oliwki, dużo oliwek Empty Re: oliwki, dużo oliwek

    Pisanie by Olivia Cavendish Sro Lip 10, 2013 11:49 am

    lubię Cię, Edek, myślę, że jesteś fajny!

    Sponsored content


    oliwki, dużo oliwek Empty Re: oliwki, dużo oliwek

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 10:22 am