Współczesny Hogwart

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


+14
Vincent Heggard
Annemarie Heywood
Donnie Heywood
Harriet Mitchell
Jules Marchand
Helena Curtis
Evan James
Kain Doughtery
Kaden Guildenstein
Evan Rosenheimer
Lysandra Travers
Edmund Liddell
Virgilia Rosenheimer
Leila Abberline
18 posters

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Leila Abberline
    Leila Abberline
    Administrator
    Królowa Śniegu


    Liczba postów : 830
    Płeć : Female

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Leila Abberline Pią Paź 30, 2009 10:17 pm

    Uwaga!


    Z racji tego, że coraz więcej na forum szarego i jasnoniebieskiego myślę, że miło byłoby mieć więcej określonych relacji. Leila może wydawać się bardzo zimna, ale w rzeczywistości to dość sympatyczna i wrażliwa dziewczyna, która po prostu jest zamknięta w sobie.
    Nie szukam wielkich przyjaźni czy ogromnych miłości. Tylko osób z którymi skrzyżowały się jej ścieżki.


    #1 Kolizje i zderzenia.

    Nie każdy miał tyle chęci, by przebić się przez mur otaczający Leilę. Są więc osoby jej nieprzychylne, mające ją za wyniosłą arystokratkę, chłodną osobę bez uczuć. Może pojawić się też żal, pewna pretensja dla nieodwzajemnionej – pozornie – sympatii.

    Lysandra T.

    #2 Czerwone latarnie

    Nie dane nam decydować o naszych genach. Pierwiastek wili niejednokrotnie wiązał się z zaintrygowanymi spojrzeniami młodych mężczyzn i chłopców. Choć chowa swoje ciało za antycznymi strojami i nie ozdabia się zbędnymi malowidłami bądź świecidełkami, to nie zawsze odstrasza. Wychodzę więc z propozycją – może ktoś potrzebuje do rozwinięcia swojej postaci nieodwzajemnionego uczucia? Teraz bądź też w przeszłości?

    A może jakiś łamacz serc niewieścich chce zabawić się w niezwyciężonego rycerza i udowodnić druhom, że roztopi nawet lód Heywood?

    Jestem otwarta na wszystko, nie obiecuję jednak wzajemności uczucia.

    #3 Przystanki i przystanie

    Osoby bliskie bądź bliższe. Ich jest już w Leilowym życiu sporo, lista przyjaciół zapełniona. Nie pogardzę jednak znajomymi. Osobami, dla których warto przystanąć w biegu dnia i spytać „jak życie”. Leila jest również niezwykle dobrym słuchaczem, nadaje się więc na milczącą powierniczkę sekretów.


    Corneliusz C.
    Eireann T.
    Evan J.
    Theodore M.
    Virgillia R.
    Greta I.
    Wolfgang B.
    Kaden G.
    Jules M.


    #4 Duchy

    Czyli osoby, które zaistniały w życiu Leili, lecz z niego odeszły. Powody, powroty, wszystko do omówienia.

    Evan R.
    Konrad C.
    Ryan G.


    #4 Ogół
    Czyli inne propozycje. Ktoś chce ją nękać, oskarżać o zło całego świata, bać się, uciekać, porywać, obserwować z daleka, doceniać kunszt aktorski – wszystko.

    Jeśli o kimś zapomniałam, bardzo przepraszam! I proszę o przypomnienie!


    Harriet M.
    Edmund L.
    Aaron W.
    Leroy P.
    Riley B.
    Charlie C.


    #5.
    Christian A.



    Ostatnio zmieniony przez Leila Heywood dnia Czw Mar 15, 2012 2:12 am, w całości zmieniany 6 razy
    Leila Abberline
    Leila Abberline
    Administrator
    Królowa Śniegu


    Liczba postów : 830
    Płeć : Female

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Leila Abberline Nie Maj 16, 2010 11:54 pm

    ODŚWIEŻONE
    Virgilia Rosenheimer
    Virgilia Rosenheimer
    Dama Pik


    Liczba postów : 413
    Płeć : Female

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Virgilia Rosenheimer Nie Wrz 12, 2010 7:55 pm

    co powiesz na znajomość "przez rodzinę"? wiesz, obie są z wyższych sfer, państwo Heywood zapewne niejednokrotnie bywali na pompatycznych przyjęciach u Rosenheimerów (i vice versa?), nawet, jeśli ich poglądy polityczne na pewne kwestie się różnią, to wciąż arystokracja. zabierali Leilę ze sobą, bo "tam są dwie dziewczynki, mniej więcej w twoim wieku". mogły się znać od wczesnego dzieciństwa. relacje? może nie szalone przyjaciółki, ale mogą mieć wiele wspólnych wspomnień z dzieciństwa (kiedy Gill jeszcze odzywała się z siostrą) i czasem spotkać się, snując stare przygody, jak i konwersując o sprawach doczesnych (że też nie wpadłam na to wcześniej!).
    Leila Abberline
    Leila Abberline
    Administrator
    Królowa Śniegu


    Liczba postów : 830
    Płeć : Female

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Leila Abberline Nie Wrz 12, 2010 8:09 pm

    Sądzę, że to przedni pomysł! Aż dziwne byłoby, gdyby się nie znały. No i, co ważne, obydwie czynnie udzielają się w kółku teatralnym.
    Edmund Liddell
    Edmund Liddell
    #BrotherFromAnotherMother


    Liczba postów : 932
    Płeć : Male

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Edmund Liddell Czw Gru 16, 2010 8:51 pm

    ja myślę że edek mógłby odczuwać nieuzasadniony niczym lęk przed leilą. dobra, niczym to tak głupio, nie wiem, może ta bladość skóry? tak, myślę, że jasna karnacja u kobiet może napawać go przerażeniem!
    Leila Abberline
    Leila Abberline
    Administrator
    Królowa Śniegu


    Liczba postów : 830
    Płeć : Female

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Leila Abberline Sob Gru 18, 2010 5:00 pm

    Jestem na tak!
    Lysandra Travers
    Lysandra Travers
    Starosta
    weteranka hipsterstwa


    Liczba postów : 827
    Płeć : Female

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Lysandra Travers Sro Gru 29, 2010 8:44 pm

    chyba się nie polubimy :/ hahahah "nie polubię cię jak powiedzieć prościej, zbliżysz się o krok porachuję kości!"
    Leila Abberline
    Leila Abberline
    Administrator
    Królowa Śniegu


    Liczba postów : 830
    Płeć : Female

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Leila Abberline Sro Gru 29, 2010 9:24 pm

    Wzajemnie! ;/ Nie polubię Cię w Twej koszuli w pstrości,
    Zbliżysz się o krok... nie porachuję kości, ale zacznę krzyczeć
    Evan Rosenheimer
    Evan Rosenheimer
    Administrator
    baj-ironista


    Liczba postów : 1785
    Płeć : Male

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Evan Rosenheimer Wto Sty 18, 2011 5:18 pm

    Leila, 3. Dogadamy się.
    Kaden Guildenstein
    Kaden Guildenstein
    Mały Książę


    Liczba postów : 357
    Płeć : Male

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Kaden Guildenstein Nie Lis 20, 2011 10:56 pm

    Dlaczego jeszcze nie hołduję twojej urodzie?
    Leila Abberline
    Leila Abberline
    Administrator
    Królowa Śniegu


    Liczba postów : 830
    Płeć : Female

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Leila Abberline Nie Lis 20, 2011 11:14 pm

    Nigdy nie jest za późno.
    Kaden Guildenstein
    Kaden Guildenstein
    Mały Książę


    Liczba postów : 357
    Płeć : Male

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Kaden Guildenstein Nie Lis 20, 2011 11:19 pm

    Można wpleść w to znajomość, aczkolwiek (wstyd się przyznać) w chwili obecnej nie mam żadnego pomysłu.
    Leila Abberline
    Leila Abberline
    Administrator
    Królowa Śniegu


    Liczba postów : 830
    Płeć : Female

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Leila Abberline Nie Lis 20, 2011 11:38 pm

    Przemyśliwszy dochodzę do wniosku, że też sama nie wiem jaki rodzaj znajomości można wpleść między tę dwójkę. To wszystko zależy od jej charakteru.
    Wiek, przynajmniej dla mnie, nie ma tutaj żadnego znaczenia.
    Kaden może być na dzień dzisiejszy obsewatorem z daleka. Po którymś z kółkowych spektakli mógłby zostawić Leili ładny, pasujący do jej typu urody kwiat (tylko nie róże, one są banalne) co zapoczątkowało by bliższą znajomość, która przerodzić się może w długie godziny spędzone na rozmowach o teatrze i literaturze w asyście kubka parującej herbaty. Bądź możemy być już na tym etapie i iść w kolejnym, nieznanym kierunku.
    Kaden Guildenstein
    Kaden Guildenstein
    Mały Książę


    Liczba postów : 357
    Płeć : Male

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Kaden Guildenstein Wto Lis 22, 2011 3:24 pm

    Po głębszym zastanowieniu dochodzę do wniosku, że wolę Leilę jako dobrą znajomą, którą, od czasu do czasu, kied stoi na scenie, można uchwycić w obiektywie.
    Kain Doughtery
    Kain Doughtery


    Liczba postów : 1113
    Płeć : Male

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Kain Doughtery Wto Lis 22, 2011 9:35 pm

    to ty nie kochasz ewana??????????????????!?!?!?!?!??!?!??!?!?!


    SZOK
    Leila Abberline
    Leila Abberline
    Administrator
    Królowa Śniegu


    Liczba postów : 830
    Płeć : Female

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Leila Abberline Sro Lis 23, 2011 12:12 am

    Którego? ^^
    Evan James
    Evan James
    boska komedia


    Liczba postów : 1141
    Płeć : Male

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Evan James Czw Lis 24, 2011 3:48 pm

    no evana joty ;/
    Leila Abberline
    Leila Abberline
    Administrator
    Królowa Śniegu


    Liczba postów : 830
    Płeć : Female

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Leila Abberline Sob Lis 26, 2011 3:05 am

    Oczywiście, że kocham, choć to trudna miłość.
    avatar
    Helena Curtis


    Liczba postów : 66
    Płeć : Female

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Helena Curtis Wto Sty 03, 2012 8:58 pm

    Pewnie o tym nie wiesz, ale chętnie spoglądam na ciebie, kiedy stąpasz po deskach teatru. Nic nie mówię, ale indywidualnie interpretuję każdą łzę i każdy uśmiech.
    Leila Abberline
    Leila Abberline
    Administrator
    Królowa Śniegu


    Liczba postów : 830
    Płeć : Female

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Leila Abberline Wto Sty 03, 2012 10:04 pm

    Możesz czasem powiedzieć słowo, odpowiem.
    Jules Marchand
    Jules Marchand


    Liczba postów : 191
    Płeć : Male

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Jules Marchand Nie Mar 04, 2012 12:19 pm

    Jules z pewnością wyraża zainteresowanie urodą Leili. Może nawet jeszcze z okresu szkolnego?
    I lubi ją. Tak mi się wydaje.
    Mógł też targnąć na jej uczucia, zupełnie nieświadomie.
    Harriet Mitchell
    Harriet Mitchell


    Liczba postów : 180
    Płeć : Female

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Harriet Mitchell Nie Mar 04, 2012 5:14 pm

    Ponieważ Heleny nie ma, a Ettie jest do niej nieco podobna, chcę, by to ona była całkiem jawnie zafascynowana Leilą, podczas gdy przechadza się po deskach teatru. Będzie ukradkiem zerkać do auli, uważając, by przypadkiem nie wytrącić jej z roli, w którą się wciela. A na występach siądzie w pierwszym rzędzie, bacznie obserwując każdy gest i wychwytując każdą nutę głosu panny Heywood.
    Leila Abberline
    Leila Abberline
    Administrator
    Królowa Śniegu


    Liczba postów : 830
    Płeć : Female

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Leila Abberline Sro Mar 14, 2012 8:52 pm

    Uwaga!


    Z racji tego, że coraz więcej na forum szarego i jasnoniebieskiego myślę, że miło byłoby mieć więcej określonych relacji. Leila może wydawać się bardzo zimna, ale w rzeczywistości to dość sympatyczna i wrażliwa dziewczyna, która po prostu jest zamknięta w sobie.
    Nie szukam wielkich przyjaźni czy ogromnych miłości. Tylko osób z którymi skrzyżowały się jej ścieżki.


    #1 Kolizje i zderzenia.

    Nie każdy miał tyle chęci, by przebić się przez mur otaczający Leilę. Są więc osoby jej nieprzychylne, mające ją za wyniosłą arystokratkę, chłodną osobę bez uczuć. Może pojawić się też żal, pewna pretensja dla nieodwzajemnionej – pozornie – sympatii.

    Lysandra T.

    #2 Czerwone latarnie

    Nie dane nam decydować o naszych genach. Pierwiastek wili niejednokrotnie wiązał się z zaintrygowanymi spojrzeniami młodych mężczyzn i chłopców. Choć chowa swoje ciało za antycznymi strojami i nie ozdabia się zbędnymi malowidłami bądź świecidełkami, to nie zawsze odstrasza. Wychodzę więc z propozycją – może ktoś potrzebuje do rozwinięcia swojej postaci nieodwzajemnionego uczucia? Teraz bądź też w przeszłości?

    A może jakiś łamacz serc niewieścich chce zabawić się w niezwyciężonego rycerza i udowodnić druhom, że roztopi nawet lód Heywood?

    Jestem otwarta na wszystko, nie obiecuję jednak wzajemności uczucia.

    #3 Przystanki i przystanie

    Osoby bliskie bądź bliższe. Ich jest już w Leilowym życiu sporo, lista przyjaciół zapełniona. Nie pogardzę jednak znajomymi. Osobami, dla których warto przystanąć w biegu dnia i spytać „jak życie”. Leila jest również niezwykle dobrym słuchaczem, nadaje się więc na milczącą powierniczkę sekretów.


    Corneliusz C.
    Eireann T.
    Evan J.
    Theodore M.
    Virgillia R.
    Greta I.
    Wolfgang B.
    Kaden G.
    Jules M.


    #4 Duchy

    Czyli osoby, które zaistniały w życiu Leili, lecz z niego odeszły. Powody, powroty, wszystko do omówienia.

    Evan R.
    Konrad C.
    Ryan G.


    #4 Ogół
    Czyli inne propozycje. Ktoś chce ją nękać, oskarżać o zło całego świata, bać się, uciekać, porywać, obserwować z daleka, doceniać kunszt aktorski – wszystko.

    Jeśli o kimś zapomniałam, bardzo przepraszam! I proszę o przypomnienie!


    Harriet M.
    Edmund L.


    #5.
    Christian A.

    Donnie Heywood
    Donnie Heywood
    Administrator
    Cherubin


    Liczba postów : 243
    Płeć : Male

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Donnie Heywood Nie Sie 12, 2012 5:01 pm

    Wiedz, że coś się dzieje.
    Annemarie Heywood
    Annemarie Heywood
    Administrator
    Drama Queen


    Liczba postów : 552
    Płeć : Female

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Annemarie Heywood Czw Sie 16, 2012 7:14 pm

    Leilą drżę ze strachu, ale tutaj pościki są mi bardziej potrzebne!

    Sponsored content


    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 5:44 pm