Współczesny Hogwart

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


+14
Vincent Heggard
Annemarie Heywood
Donnie Heywood
Harriet Mitchell
Jules Marchand
Helena Curtis
Evan James
Kain Doughtery
Kaden Guildenstein
Evan Rosenheimer
Lysandra Travers
Edmund Liddell
Virgilia Rosenheimer
Leila Abberline
18 posters

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Leila Abberline
    Leila Abberline
    Administrator
    Królowa Śniegu


    Liczba postów : 830
    Płeć : Female

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! - Page 2 Empty Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Leila Abberline Pią Paź 30, 2009 10:17 pm

    First topic message reminder :

    Uwaga!


    Z racji tego, że coraz więcej na forum szarego i jasnoniebieskiego myślę, że miło byłoby mieć więcej określonych relacji. Leila może wydawać się bardzo zimna, ale w rzeczywistości to dość sympatyczna i wrażliwa dziewczyna, która po prostu jest zamknięta w sobie.
    Nie szukam wielkich przyjaźni czy ogromnych miłości. Tylko osób z którymi skrzyżowały się jej ścieżki.


    #1 Kolizje i zderzenia.

    Nie każdy miał tyle chęci, by przebić się przez mur otaczający Leilę. Są więc osoby jej nieprzychylne, mające ją za wyniosłą arystokratkę, chłodną osobę bez uczuć. Może pojawić się też żal, pewna pretensja dla nieodwzajemnionej – pozornie – sympatii.

    Lysandra T.

    #2 Czerwone latarnie

    Nie dane nam decydować o naszych genach. Pierwiastek wili niejednokrotnie wiązał się z zaintrygowanymi spojrzeniami młodych mężczyzn i chłopców. Choć chowa swoje ciało za antycznymi strojami i nie ozdabia się zbędnymi malowidłami bądź świecidełkami, to nie zawsze odstrasza. Wychodzę więc z propozycją – może ktoś potrzebuje do rozwinięcia swojej postaci nieodwzajemnionego uczucia? Teraz bądź też w przeszłości?

    A może jakiś łamacz serc niewieścich chce zabawić się w niezwyciężonego rycerza i udowodnić druhom, że roztopi nawet lód Heywood?

    Jestem otwarta na wszystko, nie obiecuję jednak wzajemności uczucia.

    #3 Przystanki i przystanie

    Osoby bliskie bądź bliższe. Ich jest już w Leilowym życiu sporo, lista przyjaciół zapełniona. Nie pogardzę jednak znajomymi. Osobami, dla których warto przystanąć w biegu dnia i spytać „jak życie”. Leila jest również niezwykle dobrym słuchaczem, nadaje się więc na milczącą powierniczkę sekretów.


    Corneliusz C.
    Eireann T.
    Evan J.
    Theodore M.
    Virgillia R.
    Greta I.
    Wolfgang B.
    Kaden G.
    Jules M.


    #4 Duchy

    Czyli osoby, które zaistniały w życiu Leili, lecz z niego odeszły. Powody, powroty, wszystko do omówienia.

    Evan R.
    Konrad C.
    Ryan G.


    #4 Ogół
    Czyli inne propozycje. Ktoś chce ją nękać, oskarżać o zło całego świata, bać się, uciekać, porywać, obserwować z daleka, doceniać kunszt aktorski – wszystko.

    Jeśli o kimś zapomniałam, bardzo przepraszam! I proszę o przypomnienie!


    Harriet M.
    Edmund L.
    Aaron W.
    Leroy P.
    Riley B.
    Charlie C.


    #5.
    Christian A.



    Ostatnio zmieniony przez Leila Heywood dnia Czw Mar 15, 2012 2:12 am, w całości zmieniany 6 razy
    Vincent Heggard
    Vincent Heggard
    Le Misérable


    Liczba postów : 66
    Płeć : Male

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! - Page 2 Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Vincent Heggard Nie Mar 24, 2013 9:39 pm

    Co tato na to, że biegasz do Savoye?
    Vincent Mullighan
    Vincent Mullighan


    Liczba postów : 65
    Płeć : Male

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! - Page 2 Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Vincent Mullighan Nie Mar 24, 2013 11:26 pm

    znasz i lubisz Theo, a Vincent jest taki odwrotny - za to zauroczony prezencją (jak każdy), więc gdybyś przystała na wyższą Vincentową (H.) propozycję, to Vincent M może Cię przerażać, kiedy przychodzi i patrzy bez ustanku.
    Grace Gauthier
    Grace Gauthier


    Liczba postów : 126
    Płeć : Female

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! - Page 2 Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Grace Gauthier Pon Maj 06, 2013 1:29 am

    Mogłyby się czasem spotkać u Grace i zrobić babski wieczór, ale nic takiego 'poważniejszego'
    Marcus Svensson
    Marcus Svensson


    Liczba postów : 109
    Płeć : Male

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! - Page 2 Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Marcus Svensson Pon Maj 06, 2013 5:02 pm

    Mimo dużej różnicy wieku mogliby się znać - poznać. Gdzieś w Londynie, przypadkiem, jakoś w niedalekim czasie.
    Gabrielle Fitzroy
    Gabrielle Fitzroy


    Liczba postów : 21
    Płeć : Female

    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! - Page 2 Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Gabrielle Fitzroy Pią Cze 14, 2013 9:37 pm

    Byłyśmy koleżankami z klasy i możliwe, że z dormitorium. zawsze ci trochę zazdrościłam, bo byłaś taaaaak piękna :C

    Sponsored content


    Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę! - Page 2 Empty Re: Pośród szeptów, sprzężeń, szumu maszyn chcę!

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 7:23 pm