Współczesny Hogwart

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


+13
Katerina Petrova
Leroy Pressley
Luna Gladeroot
Judith Hackett
Black Hayate
Alexander Harvin
Cassandra Roslin
Annabel Davis
Georgia Abrams
Magiczne Media
Ashley Mitchell
Meryl Volter
Ivy Woodrich
17 posters

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    avatar
    Ivy Woodrich


    Liczba postów : 295
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Ivy Woodrich Czw Sie 25, 2011 2:20 pm

    1. Przede wszystkim chodzi mi o przeszłość. Pusta kartka nie jest zbyt obiecująca, chcę ją jak najszybciej wypełnić. Szukam więc osób, które miały z Ivy jakieś przejścia, coś ich łączyło (lub łączy nadal, jednak swój początek miało jeszcze w hogwarcie). Wszelkiego rodzaju afekty, zbrodnie, zdrady, intrygi, włamania, romanse, sekretne stowarzyszenia lub rywalizacje. Przede wszystkim chodzi mi o ludzi, którzy ją wykorzystali, zdradzili, okłamali lub w inny sposób zniszczyli resztki wiary w ludzi – zarówno faceta, z którym mogła przez chwilę się zadawać, jak również zwykłych śmiertelników (powiedzmy, że Iv była tak bardzo zaślepiona dążeniem do władzy, iż nie domyśliła się ich prawdziwych motywów – wszystko to ma się zamykać w przeszłości i powodować u niej niechęć do danych osób).

    2. Głupotą byłoby jednak skupiać się tylko na tym, co było. Interesuje mnie również teraźniejszość i związana z nią przyszłość. Szukam tego, czego szuka każdy, nie ma sensu rozpisywać się nad tym szczegółowo.

    Powiem tylko, że nie szukam zwykłych znajomych, którzy znają się bo się znają. Niech będzie w tym coś więcej.


    Jak na razie:
    Przyjaciółka - Victoria
    Rodzina - Luna
    Coś skomplikowanego, chociaż w Hogwarcie trzymały się razem - Eireann
    Współlokatorzy - Skandar & Garry
    Romans - Skandar
    Iv nie przepada za - Lysandrą i Leilą, jest do nich uprzedzona
    Kiedyśtam ze sobą gawędzili, niekoniecznie szczerze - Evan R, Iris, Selcenta
    Stowarzyszenie żelaznych jabłoni - Meryl, Annabel, Eireann, Cassandra
    Czasem grywają sobie w pokera i zakładają się o głupie rzeczy - Alexander H.
    Kiedyś bardzo go nie lubiła. Po tym, jak skompromitował się przed nią, darzy go jakąś tam delikatną sympatią i czasem próbuje swatać, co ma bardzo śmieszne skutki - Black Eksperyment dotyczący ludzkiej moralności - Amanda
    BYWAMY na salonach - Katerina
    Przyszły mąż - Leroy
    WSPÓLNICZKA - Judith
    Uraz z przeszłości - Danny




    Reszty nie pamiętam


    POLECAM SIĘ


    Ostatnio zmieniony przez Ivy Woodrich dnia Sro Lut 22, 2012 1:39 am, w całości zmieniany 13 razy
    Meryl Volter
    Meryl Volter


    Liczba postów : 298
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Meryl Volter Pią Sie 26, 2011 12:47 pm

    Ej mam pomysł! Co ty na stowarzyszenie żelaznych jabłoni?
    To znaczy potrzebowały byśmy do tego jeszcze z dwie/trzy osoby.
    To było by związane z przeszłością, kiedy Ivy jeszcze była w Hogwarcie. Grupka dziewczyn, które się przyjaźniły, no i któregoś tam dnia nieźle pochlały. Stwierdziły, że założą księgę Stowarzyszenia żelaznych jabłoni. No i tam powpisywały, wszystkie, wiele niewiarygodnych, intrygujących, rzeczy ze swojego życia. Księga pewnego dnia zniknęła, a Meryl i Ivy podejrzewają siebie nawzajem. Podkopują pod siebie dołki, są ostrożne i teraz łączy je coś na zasadzie udawanej przyjaźni.
    W księdze znajduje się wiele kompromitujących rzeczy i obie są ostrożne, bo tak naprawdę nie wiedzą do czego posunie się tajemniczy szantażysta. W końcu w jego rękach jest księga.
    Co ty na to? ;D
    avatar
    Ivy Woodrich


    Liczba postów : 295
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Ivy Woodrich Pią Sie 26, 2011 1:34 pm

    Podoba mi się ten pomysł, jestem całkowicie za (:. Trzeba tylko zorganizować jeszcze te dwie/trzy osoby.
    Meryl Volter
    Meryl Volter


    Liczba postów : 298
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Meryl Volter Pią Sie 26, 2011 1:41 pm

    No i jeszcze jakiegoś szantażystę zorganizować. ;D Spoko, lud się zapewne znajdzie.
    Ashley Mitchell
    Ashley Mitchell


    Liczba postów : 154
    Płeć : Male

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Ashley Mitchell Pią Sie 26, 2011 1:56 pm

    Haha, Ash może zostać szantażystą. Powiedzmy, że kiedyś rozmawiał z Meryl w bibliotece, czy tam gdziekolwiek. I ona by zgubiła ten dziennik czy coś, a teraz Ash go przetrzymuje pod obluzowaną deską pod łóżkiem w dormitorium i podsyła Meryl liściki z urywkami notatek z dziennika XD
    avatar
    Ivy Woodrich


    Liczba postów : 295
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Ivy Woodrich Pią Sie 26, 2011 2:31 pm

    ale szantaż musiałby dotyczyć wszystkich autorek tejże księgi, jeśli dobrze zrozumiałam.
    Meryl Volter
    Meryl Volter


    Liczba postów : 298
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Meryl Volter Pią Sie 26, 2011 2:59 pm

    No tak, ale szantażysta musi mieć w tym cel, takoż też czekam na PW od Ash'a ;D. A tak wszystkie będą prześladowane i nawet niektóre urywki z księgi trafią do Plotkary. A i żeby nie było żadna z dziewczyn nie wie kim jest szantażysta ;d
    Magiczne Media
    Magiczne Media


    Liczba postów : 34

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Magiczne Media Pią Sie 26, 2011 3:05 pm

    Jestem jak najbardziej za, kochani ;*

    ~Plotkara
    Georgia Abrams
    Georgia Abrams
    Administrator


    Liczba postów : 664
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Georgia Abrams Pią Sie 26, 2011 6:50 pm

    hm, to może Erin? w szkole była mroczna-mroczna i przyjaźniła się z Ivy, pewnie paliła koty itp
    Ashley Mitchell
    Ashley Mitchell


    Liczba postów : 154
    Płeć : Male

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Ashley Mitchell Pią Sie 26, 2011 10:04 pm

    Z mojej strony sprawa wygląda tak. Ash i Meryl kiedyś by się kumplowali, dość blisko, ale spotykaliby się w ukryciu, a w towarzystwie nie zwracaliby na siebie uwagi. Kiedyś tam Meryl z koleżankami publicznie go ośmieszyła, zwyzywała i wyśmiała, co nieźle by go zdenerwowało. Kiedy wszedłby w posiadanie tajemniczego dziennika wypełnionego sekretami owych dziewczyn - chciałby siezemścić. Podsyłałby urywki Plotkarze, prowokowałby Meryl, Ivy i tym innym dziewczynom tajemnicze liściki z urywkami z ich sekretami i takie tam. Pasuje?
    avatar
    Annabel Davis


    Liczba postów : 550
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Annabel Davis Pią Sie 26, 2011 10:09 pm

    Ej, Annabel też się na to pisze! Bo jej życie ostatnimi czasy wydaje mi się strasznie nudne.
    avatar
    Ivy Woodrich


    Liczba postów : 295
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Ivy Woodrich Pią Sie 26, 2011 10:27 pm

    Ok w takim razie jesteśmy w tym ja, Meryl, Eireann, Annabel i jeszcze ktoś z VII klasy by sie przydał haha
    avatar
    Cassandra Roslin
    read between the lines


    Liczba postów : 135
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Cassandra Roslin Pią Sie 26, 2011 11:40 pm

    Ja się moge dopisać jeśli VI klasa i Raven tak nie przeszkadza
    Alexander Harvin
    Alexander Harvin


    Liczba postów : 671
    Płeć : Male

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Alexander Harvin Sob Sie 27, 2011 3:33 pm

    Kim chcesz, żeby Lex był dla Ivy? ;>
    avatar
    Ivy Woodrich


    Liczba postów : 295
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Ivy Woodrich Sob Sie 27, 2011 10:35 pm

    Powiedzmy, że Ivy ma słabość do hazardu i dużych sum pieniężnych (pomimo faktu, iż wywodzi się z całkiem zamożnej familii). Alex może być osobą, z którą Iv grywa w karty, organizuje różne zakłady i tak dalej. To jeden z pomysłów. Jeśli ci nie odpowiada to mam jeszcze coś w zanadrzu ;dd.
    Alexander Harvin
    Alexander Harvin


    Liczba postów : 671
    Płeć : Male

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Alexander Harvin Sob Sie 27, 2011 11:25 pm

    Ej to jest dobre! I ja już mam jeden plan, tylko niech Ivy zejdzie do Skandar'a na imprezę ;D
    Black Hayate
    Black Hayate


    Liczba postów : 2564
    Płeć : Male

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Black Hayate Nie Sie 28, 2011 12:54 am

    Aj łant gdzieś! Black to kuzyn Skandara przecie ale jaką ma mieć relacje z Ivy to nie wiem :p
    avatar
    Ivy Woodrich


    Liczba postów : 295
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Ivy Woodrich Sro Sie 31, 2011 5:21 pm

    nooo, zgłaszajcie się < 3
    Meryl Volter
    Meryl Volter


    Liczba postów : 298
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Meryl Volter Pon Paź 03, 2011 8:33 pm

    Ej jak Ann odchodzi z forum, to jedna osoba nam od stowarzyszenia odpada. Zastąpimy jej miejsce kimś innym? W ogóle muszę w końcu coś wymyślić w związku z tym ;D
    Judith Hackett
    Judith Hackett
    Administrator
    Geniusz Zła


    Liczba postów : 840
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Judith Hackett Wto Lis 15, 2011 5:50 pm

    sojusz przeciwko gauthierom! zniszczmy tę śmierdzącą plagę!
    ostatecznie iwi może też otrzymać chwalebną rolę damy dworu w przyszłości. ahahaha.
    avatar
    Ivy Woodrich


    Liczba postów : 295
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Ivy Woodrich Wto Lis 15, 2011 10:47 pm

    OK pierwsze mi sie podoba ale o drugim ZAPOMNIJ :///////////
    Judith Hackett
    Judith Hackett
    Administrator
    Geniusz Zła


    Liczba postów : 840
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Judith Hackett Wto Lis 15, 2011 11:31 pm

    za późno. masz już załatwione miejsce w świcie.
    avatar
    Ivy Woodrich


    Liczba postów : 295
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Ivy Woodrich Nie Lis 27, 2011 11:46 pm

    UWAGA szukam chłopca nie musi być fajny/mądry byleby był ładny
    avatar
    Luna Gladeroot


    Liczba postów : 255
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Luna Gladeroot Nie Sty 22, 2012 7:38 pm

    Ej, może bądźmy jakimiś dalekimi kuzynkami, nie wiem, lubmy się i w ogóle, albo nie bądźmy kuzynkami, ale i tak się lubmy!
    Leroy Pressley
    Leroy Pressley
    Administrator


    Liczba postów : 805
    Płeć : Male

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Leroy Pressley Nie Sty 22, 2012 7:44 pm

    Leroy jest fajny, madry i ładny, nada się? <3

    Sponsored content


    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 11:20 pm