Współczesny Hogwart

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


+13
Katerina Petrova
Leroy Pressley
Luna Gladeroot
Judith Hackett
Black Hayate
Alexander Harvin
Cassandra Roslin
Annabel Davis
Georgia Abrams
Magiczne Media
Ashley Mitchell
Meryl Volter
Ivy Woodrich
17 posters

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    avatar
    Ivy Woodrich


    Liczba postów : 295
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie - Page 2 Empty mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Ivy Woodrich Czw Sie 25, 2011 2:20 pm

    First topic message reminder :

    1. Przede wszystkim chodzi mi o przeszłość. Pusta kartka nie jest zbyt obiecująca, chcę ją jak najszybciej wypełnić. Szukam więc osób, które miały z Ivy jakieś przejścia, coś ich łączyło (lub łączy nadal, jednak swój początek miało jeszcze w hogwarcie). Wszelkiego rodzaju afekty, zbrodnie, zdrady, intrygi, włamania, romanse, sekretne stowarzyszenia lub rywalizacje. Przede wszystkim chodzi mi o ludzi, którzy ją wykorzystali, zdradzili, okłamali lub w inny sposób zniszczyli resztki wiary w ludzi – zarówno faceta, z którym mogła przez chwilę się zadawać, jak również zwykłych śmiertelników (powiedzmy, że Iv była tak bardzo zaślepiona dążeniem do władzy, iż nie domyśliła się ich prawdziwych motywów – wszystko to ma się zamykać w przeszłości i powodować u niej niechęć do danych osób).

    2. Głupotą byłoby jednak skupiać się tylko na tym, co było. Interesuje mnie również teraźniejszość i związana z nią przyszłość. Szukam tego, czego szuka każdy, nie ma sensu rozpisywać się nad tym szczegółowo.

    Powiem tylko, że nie szukam zwykłych znajomych, którzy znają się bo się znają. Niech będzie w tym coś więcej.


    Jak na razie:
    Przyjaciółka - Victoria
    Rodzina - Luna
    Coś skomplikowanego, chociaż w Hogwarcie trzymały się razem - Eireann
    Współlokatorzy - Skandar & Garry
    Romans - Skandar
    Iv nie przepada za - Lysandrą i Leilą, jest do nich uprzedzona
    Kiedyśtam ze sobą gawędzili, niekoniecznie szczerze - Evan R, Iris, Selcenta
    Stowarzyszenie żelaznych jabłoni - Meryl, Annabel, Eireann, Cassandra
    Czasem grywają sobie w pokera i zakładają się o głupie rzeczy - Alexander H.
    Kiedyś bardzo go nie lubiła. Po tym, jak skompromitował się przed nią, darzy go jakąś tam delikatną sympatią i czasem próbuje swatać, co ma bardzo śmieszne skutki - Black Eksperyment dotyczący ludzkiej moralności - Amanda
    BYWAMY na salonach - Katerina
    Przyszły mąż - Leroy
    WSPÓLNICZKA - Judith
    Uraz z przeszłości - Danny




    Reszty nie pamiętam


    POLECAM SIĘ


    Ostatnio zmieniony przez Ivy Woodrich dnia Sro Lut 22, 2012 1:39 am, w całości zmieniany 13 razy
    avatar
    Ivy Woodrich


    Liczba postów : 295
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie - Page 2 Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Ivy Woodrich Nie Sty 22, 2012 9:42 pm

    LUNA jestem zainteresowana tym kuzynostwem; z tego co wiem twoja rodzina to raczej czystokrwiści i moja też, więc to całkiem prawdopodobne. musimy tylko określić stosunki obu rodzin i stosunki nasze. ale racja, LUBMY SIĘ

    LEROY - i skromny, prawda? hahaha NADA
    avatar
    Luna Gladeroot


    Liczba postów : 255
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie - Page 2 Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Luna Gladeroot Nie Sty 22, 2012 10:16 pm

    Ich ojcowie mogą być braćmi, albo coś takiego (: Pisz na pw!
    Katerina Petrova
    Katerina Petrova


    Liczba postów : 270
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie - Page 2 Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Katerina Petrova Wto Lut 14, 2012 1:32 am

    Przypomnę o sobie i myślę, że dodatkowo Kat równie chętnie zagrałaby nie jedną partyjkę pokera z Ivy Wink
    Leroy Pressley
    Leroy Pressley
    Administrator


    Liczba postów : 805
    Płeć : Male

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie - Page 2 Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Leroy Pressley Wto Lut 14, 2012 7:18 pm

    Ivy Woodrich napisał:Przyszły mąż - Leroy

    I love you I love you I love you
    Danny Ortin
    Danny Ortin


    Liczba postów : 137
    Płeć : Male

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie - Page 2 Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Danny Ortin Sob Lut 18, 2012 12:06 am

    Co by tak ładnie nie było, Daniel zgłasza się do punktu przeszłość. Najbardziej spodobały mi się słowa dotyczące zdrad, oszustw i wykorzystywań, jednak to nijak pasuje do prowadzonej przeze mnie postaci. Jednakże w życiu nie ma łatwo i trzeba sobie radzić. Moja propozycja: Daniel i Ivy znali się od jakieś III (Ivy) - V (Danny) klasy. Rok później objawiała się w nim żywe zainteresowanie płcią przeciwną, zapragnął przybliżyć więzi z dziewczęciem i powoli coś się udawało. Traf chciał, że jak każdy nastolatek Ortin również chciał posmakować szaleństwa i kilka razy się upił, dopuszczając się jednej czy dwóch zdrad. Może i by otrzymał wybaczenie, jednak zaczął uderzać do tej drugiej, powoli przestając traktować Ivy jako dziewczynę, a widząc w nią kumpla.
    Dopiero po ukończeniu szkoły zdał sobie sprawę z tego jaki błąd popełnił i próbuje (udanie/nieudanie - niepotrzebne skreślić) naprawić relacje. Co Ty na to?
    avatar
    Ivy Woodrich


    Liczba postów : 295
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie - Page 2 Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Ivy Woodrich Sob Lut 18, 2012 12:29 am

    hmm brzmi naprawdę dobrze! ciesze sie, że wybrana została ta a nie inna opcja. czyli - jak rozumiem - do tej pory ivy odczuwa do danny'ego niechęć, tak? musimy więc dodać jakiś element łącznikowy - czemu ich drogi ponownie się krzyżują, skoro teoretycznie nei powinni mieć z sobą nic wspólnego (stara, wygasła znajomość bla bla bla, której w dodatku co najmniej jedna strona nie chce kontynuować). łapiemy się wspólnych znajomych, czy coś w tym stylu? może przez katerinę??
    Danny Ortin
    Danny Ortin


    Liczba postów : 137
    Płeć : Male

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie - Page 2 Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Danny Ortin Sob Lut 18, 2012 11:48 am

    Z tego co zauważyłem, masz Lunę w swojej rodzinie - a Danny jest jej przyjacielem. W ten sposób dążyłby do rzekomo przypadkowych spotkań, próbując naprostować swój wcześniejszy błąd. Wolałbym nie mieszać do tego Kateriny, przynajmniej na początku, aby dziewczyna się nie wystraszyła że on kłamliwy zdrajca jest.
    avatar
    Ivy Woodrich


    Liczba postów : 295
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie - Page 2 Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Ivy Woodrich Sob Lut 18, 2012 12:05 pm

    ok, a więc ustalone ;d
    avatar
    Ivy Woodrich


    Liczba postów : 295
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie - Page 2 Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Ivy Woodrich Pon Lut 20, 2012 11:38 pm

    UWAGA
    POTRZEBUJE POMOCNIKA ALE TAKIEGO BLISKIEGO KTÓRY POMOŻE MI PRZEJĄĆ WŁADZĘ WSZĘDZIE I NIE BĘDZIE SPISKOWAŁ ZA MOIMI PLECAMI
    Judith Hackett
    Judith Hackett
    Administrator
    Geniusz Zła


    Liczba postów : 840
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie - Page 2 Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Judith Hackett Pią Lut 24, 2012 2:42 am

    TO JUDIE!!!
    Jules Marchand
    Jules Marchand


    Liczba postów : 191
    Płeć : Male

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie - Page 2 Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Jules Marchand Nie Mar 04, 2012 12:02 pm

    Jules mógł Ivy wykorzystać, zdradzić i okłamać.
    Crispin Gauthier
    Crispin Gauthier


    Liczba postów : 357
    Płeć : Male

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie - Page 2 Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Crispin Gauthier Pon Mar 26, 2012 4:44 pm

    Mogłaś mnie kochać!
    Lisabeth Randall
    Lisabeth Randall
    bittersweet spell


    Liczba postów : 741
    Płeć : Female

    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie - Page 2 Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Lisabeth Randall Pon Mar 26, 2012 10:05 pm

    Ja się chętnię wpiszę do tych podłych istot, które namieszały Ci w życiorysie. Jeszcze nie wiem jak ale coś wymyślę!

    Sponsored content


    mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie - Page 2 Empty Re: mozna zmieniac nazwe tematu hehe ale fajnie

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Wto Maj 21, 2024 12:13 am