Współczesny Hogwart

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


+13
Annie Mullighan
Sabriel Terodi
Penelope Williams
Rosalie Greese
Magdalen A'court
Bunny Breckenridge
Naomi Kasamatsu
Bree Agrone
Lucy Grey
Cassandra Roslin
Brooke Schwartz
Evangeline Beasley
Nate Weather
17 posters

    To zaraźliwe.

    Nate Weather
    Nate Weather


    Liczba postów : 247
    Płeć : Male

    To zaraźliwe. - Page 3 Empty To zaraźliwe.

    Pisanie by Nate Weather Sob Gru 24, 2011 2:28 pm

    First topic message reminder :

    CZEŚĆ, MARMURKI.

    Dawno mnie nie było, więc skasowałam wszystkie relacje. Jakby ktoś nadal chciał znać Nejta, niech pisze pod spodem. Szukam wszystkiego!
    Relacja = gra <3

    Bree Agrone - my sweet little sister
    • Moja młodsza siostra - bliźniaczka, cały ja! Pije, pali i jest wredna! Jak ja! Taka miniaturowa, żeńska wersja mnie, HA! Poza tym, jak nie ma Michaela, to idę i jej wszystko mówię, ale nikt o tym nie wie. Ciii.


    Penelope Williams - crazy shake
    • Moja kochana przyjaciółka, z którą normalnie można konie kraść! Razem ostro melanżujemy, zwierzamy się sobie, odrabiamy szlabany... i w ogóle! Generalnie to tylko spróbuj skrzywdzić Penny, a popamiętasz wielki Pluszowy Bankomat. Znaczy mnie.


    Evangeline Beasley - punishment is sweet with you
    • Uwielbiam ją! Lansujemy się razem po szkole, śmiejemy z byle czego, straszymy pierwszaków, chodzimy sobie na kremowe, często robimy różne głupie rzeczy, przez które zarabiamy kolejny szlaban... ale liczy się zabawa! Z Evcią, of course.


    Rosalie Greese - colleague
    • Znamy się przez Bree, bo Rose i Bree są całkiem dobrymi koleżankami. Czasem wspólnie gdzieś w trójkę wyskoczymy, pożartujemy, pośmiejemy się, pójdziemy do Zakazanego Lasu... napisałem to publicznie? UPS!


    Sabriel Terodi - come on, sis
    • Ja i Sabi traktujemy się jak rodzeństwo. Takie prawdziwe rodzeństwo. To znaczy dokuczamy sobie, przekomarzamy się, podstawiamy sobie nogi na każdym kroku, wkręcamy się wzajemnie w różne rzeczy... A jak przychodzi co do czego, to bronimy się nawzajem ze słowami "Tylko ja mogę tak do niej/niego mówić!". Jak rodzeństwo.


    Annie Mullighan - i'm sorry, i didn't!
    • Pierwszy raz odezwałem się do niej, kiedy ją przewróciłem na śniegu. No i ja przeprosiłem, chamem nie jestem. Potem śmieliśmy się razem, bo to takie śmieszne było, ale po chwili Annie zaczęła obrzucać mnie śniegiem i ganialiśmy się po całym Hogwarcie... I niechcący zrobiliśmy bałagan w zamku, przez co dostaliśmy szlaban. No i poznaliśmy się troszkę bliżej, kiedy czyściliśmy podłogę na korytarzu. Generalnie bardzo Annie lubię!



    Ostatnio zmieniony przez Nate Weather dnia Sob Kwi 06, 2013 5:42 pm, w całości zmieniany 16 razy
    Rosemary Brightvalley
    Rosemary Brightvalley


    Liczba postów : 499
    Płeć : Female

    To zaraźliwe. - Page 3 Empty Re: To zaraźliwe.

    Pisanie by Rosemary Brightvalley Czw Kwi 04, 2013 8:20 pm

    tak, dokładnie to!
    No to ze strony Evki też Wink
    Nate Weather
    Nate Weather


    Liczba postów : 247
    Płeć : Male

    To zaraźliwe. - Page 3 Empty Re: To zaraźliwe.

    Pisanie by Nate Weather Czw Kwi 04, 2013 8:22 pm

    okej, wpiszę potem <3
    Annie Mullighan
    Annie Mullighan


    Liczba postów : 219
    Płeć : Female

    To zaraźliwe. - Page 3 Empty Re: To zaraźliwe.

    Pisanie by Annie Mullighan Czw Kwi 04, 2013 9:24 pm

    NEJT, supcio. Jestem za. Annie jako dziecko promyczek pewnie śmiałaby się z nim, i generalnie POZYTYWNA REAKCJA, a jakiej reakcji byś chciała? :>
    Nate Weather
    Nate Weather


    Liczba postów : 247
    Płeć : Male

    To zaraźliwe. - Page 3 Empty Re: To zaraźliwe.

    Pisanie by Nate Weather Czw Kwi 04, 2013 10:22 pm

    Annie mogłaby zacząć się śmiać, mówiłaby, że nic się nie stało, a potem, że ewidentnie żąda jakiejś rekompensaty? Albo zaczęłaby obrzucać Nejta śniegiem i ganialiby się po całym Hogwarcie, czy coś w ten deseń? I niechcący zrobiliby bałagan w zamku, przez co dostaliby szlaban (ach, te szlabany <3), a potem musieliby go razem odpracować, no i wtedy mogli się bliżej poznać, czy coś? dodasz coś do tego? ;D
    James Hillenburg
    James Hillenburg


    Liczba postów : 629
    Płeć : Male

    To zaraźliwe. - Page 3 Empty Re: To zaraźliwe.

    Pisanie by James Hillenburg Czw Kwi 04, 2013 10:40 pm

    Nate też fajne imię xD A że chłopak wydaje się całkiem miły, na dodatek Sabriel raczej lubi wszystkich Gryfonów, to myślę, że mogłoby być pozytywnie. Sabi, ze względu na swoją chochliczą naturę, mogłaby się z nim drażnić, trochę z niego ironizować. Ale tak przyjaźnie, jak to się mówi "z miłości". Choć miłości absolutnie żadnej tam nie będzie xd chyba że jak do brata xd To jak sądzisz?
    Annie Mullighan
    Annie Mullighan


    Liczba postów : 219
    Płeć : Female

    To zaraźliwe. - Page 3 Empty Re: To zaraźliwe.

    Pisanie by Annie Mullighan Czw Kwi 04, 2013 10:43 pm

    Spoko Nejt. Bardzo mi się podoba. Tedek się wścieknie xD
    OJ DODAM. ^^"
    Nate Weather
    Nate Weather


    Liczba postów : 247
    Płeć : Male

    To zaraźliwe. - Page 3 Empty Re: To zaraźliwe.

    Pisanie by Nate Weather Czw Kwi 04, 2013 11:28 pm

    Sabriel, fajny pomysł <3 traktują się jak rodzeństwo, takie PRAWDZIWE, które sobie dokucza jak tylko się widzi, przeszkadzają sobie w czym tylko mogą, a jak przyjdzie co do czego, to zawsze "EJ. Tylko ja mogę się do niego zwracać" xd generalnie, pasuje mi, potem wpiszę!

    Annie, okeokeoke, czemu miałby się wściekać? xd
    wpiszę Cię potem :3
    Jack Caulfield
    Jack Caulfield


    Liczba postów : 208
    Płeć : Male

    To zaraźliwe. - Page 3 Empty Re: To zaraźliwe.

    Pisanie by Jack Caulfield Czw Kwi 04, 2013 11:36 pm

    Ki, zatem stoi xD też wpisze niedługo do Sabi szukajki
    Zoe Crutcher
    Zoe Crutcher


    Liczba postów : 360
    Płeć : Female

    To zaraźliwe. - Page 3 Empty Re: To zaraźliwe.

    Pisanie by Zoe Crutcher Czw Kwi 04, 2013 11:40 pm

    Wścieknie się, bo jest jej starszym bratem, a do tego kujonkiem, a siostra powinna być taka sama jak i on Czekam na wpis <3

    Sponsored content


    To zaraźliwe. - Page 3 Empty Re: To zaraźliwe.

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 7:03 pm