Współczesny Hogwart

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


+11
Katerina Petrova
Roxanne D'Uberville
Alice Cloudspire
Danny Ortin
Alyssa Clove
Lily Redd
Luna Gladeroot
Thierry Maisonneuve
Amy Monroe
Daniel Cape
Sophie Maisonneuve
15 posters

    Big Bang

    Sophie Maisonneuve
    Sophie Maisonneuve


    Liczba postów : 110
    Płeć : Female

    Big Bang Empty Big Bang

    Pisanie by Sophie Maisonneuve Nie Sty 29, 2012 8:20 pm

    Propozycje relacji możecie pisać tutaj lub też wysyłajcie sowy. Kartę macie tutaj.

    Rodzeństwo: Quentin i Celine. Jeżeli ktoś byłby chciał mi stworzyć braci i siostrę to będę wdzięczna!

    Thierry Maisonneuve - młodszy brat, któremu zawsze jest skora do pomocy. Gdy spędzają czas w domu, często się wygłupiają i ścigają się na miotłach.

    Alyssa Clove - Sophie pomaga jej przyrządzać silne eliksiry.

    Gilbert Bloom - chodzą razem na imprezy.

    Nathaniel James - z nim tylko niewielki romans.

    Amy Monroe - znajoma od pogaduszek przy kremowym.

    Luna Gladeroot - umawiają się na kremowe i plotki, a przy okazji Sophie podrzuca jej kilka przedmiotów związanych z czarną magią.

    Lily Redd - znajome na pogaduchy, poznały się kiedyś Pod Trzema Miotłami

    Alice Cloudspire - współlokatorka, przyjaciółka od najmłodszych lat.


    Ian Blythe - najlepszy przyjaciel do zwierzeń, do drinka i oczywiście do spraw w sypialni.


    Danny Ortin - były chłopak.

    Poszukuję wrogów jak i znajomych dla Sophie! Czarna magia to coś co lubi Sophie, to także coś czego nie lubią inni. Wielu ludzi zapewne nie będzie lubiło jej za to co robi i za to jaka jest. Tutaj też przewiduję sporą gamę osób. Sophie jest jednak sympatyczną i pełną poczucia humoru personą, więc też przydałoby się szersze grono znajomych i przyjaciół.

    Jeżeli macie inne pomysły na przejścia fabularne to piszcie, chętnie się dogadam. Jakiś chłopak w między czasie dla Sophie by się przydał, żeby skończyła swoje romansidła, ewentualnie jakiś "stały" kochanek!

    OSOBY SKREŚLONE TO POSTACIE NIEAKTYWNE W GRZE!






    Ostatnio zmieniony przez Sophie Maisonneuve dnia Czw Sty 31, 2013 5:22 pm, w całości zmieniany 13 razy
    Daniel Cape
    Daniel Cape


    Liczba postów : 683
    Płeć : Male

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Daniel Cape Nie Sty 29, 2012 8:34 pm

    Możesz być Danielową ex !
    avatar
    Amy Monroe


    Liczba postów : 402
    Płeć : Female

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Amy Monroe Nie Sty 29, 2012 8:35 pm

    Ja się zgłaszam do znajomych. Dziewczyny poznały się, gdy Sophie była na przedostatnim roku w Hogwardzie. Amy poprosiła ją o wróżenie. Potem zaczęły ze sobą rozmawiać i się polubiły. Aktualnie lubią ze sobą wyjść na kremowe, porozmawiać, poszaleć, czasem sie wygadać. Takie przyjacielsko koleżeńskie stosunki.
    Sophie Maisonneuve
    Sophie Maisonneuve


    Liczba postów : 110
    Płeć : Female

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Sophie Maisonneuve Nie Sty 29, 2012 8:37 pm

    Daniel - Sophie jest dwa lata starsza, więc tak nie za bardzo.
    Amy - Zgoda. Tak więc znajome od pogaduszek przy kremowym.
    Thierry Maisonneuve
    Thierry Maisonneuve


    Liczba postów : 153
    Płeć : Male

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Thierry Maisonneuve Czw Lut 09, 2012 12:34 am

    siostro
    Sophie Maisonneuve
    Sophie Maisonneuve


    Liczba postów : 110
    Płeć : Female

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Sophie Maisonneuve Czw Lut 09, 2012 3:25 pm

    brat, w końcu
    avatar
    Luna Gladeroot


    Liczba postów : 255
    Płeć : Female

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Luna Gladeroot Czw Lut 09, 2012 3:44 pm

    Co Ty na to, aby co jakiś czas podsyłać Lunie jakieś przedmioty przesiąknięte czarną magią? Luna chce w przyszłości zostać nie tylko animagiem, ale przede wszystkim aurorem, a bardzo interesuje się eliksirami i właśnie czarną magią. Sophie mogłaby jej wysyłać różne dziwactwa żeby sobie poćwiczyła jak się z nimi rozprawiać w razie czego, a do tego wszystkiego dziewczyny mogą umawiać się na kawę i plotki.
    Sophie Maisonneuve
    Sophie Maisonneuve


    Liczba postów : 110
    Płeć : Female

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Sophie Maisonneuve Czw Lut 09, 2012 3:48 pm

    Będzie to niewielki konflikt interesów, bo Sophie nie popiera aurorów, ale możemy ewentualnie ustalić tak, że Luna wmówi Sophie, że interesuje się tym i Sophie będzie myślała, że jest dla niej kimś w rodzaju mentora. Problem jest w tym, że przedmioty czarnoksięskie raczej nie wpłyną do Hogwartu nie będzie to zbytnio bezpieczne, więc Luna i Sophie będą umawiały się w Hogsmeade na kawę i plotki i wtedy Sophie będzie jej przynosiła jakieś amulety, dziwne przedmioty czy też trucizny. Może być?

    A gdy już okaże, się że Luna ją oszukała, to może zacząć się nawet ciekawie. Albo Sophie jej to wybaczy i zrezygnuje z podrzucania jej przedmiotów, albo może sprawa potoczy się inaczej.
    avatar
    Luna Gladeroot


    Liczba postów : 255
    Płeć : Female

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Luna Gladeroot Czw Lut 09, 2012 3:50 pm

    W końcu Luna musi nabrać wprawy w byciu wiarygodną dla kogoś, kto interesuje się czarną magią. Myślę, że to dla niej dobry trening, a przy okazji ( co mnie bardzo cieszy) dodamy do naszych rozgrywek Potterowskiej atmosfery.
    Okej, co dalej, to zobaczymy
    Sophie Maisonneuve
    Sophie Maisonneuve


    Liczba postów : 110
    Płeć : Female

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Sophie Maisonneuve Czw Lut 09, 2012 3:54 pm

    Własnie, taka atmosfera z pewnością się przyda, a nie zwykłe perypetie. Także Luna wpisuję Cię jako koleżankę od ploteczek i kremowego a potajemnie podrzuca ci przedmioty zakrapiane czarną magią.
    avatar
    Lily Redd


    Liczba postów : 87
    Płeć : Female

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Lily Redd Pią Lut 10, 2012 7:17 pm

    Zgłaszam się : ) Lily może być koleżanką, którą Sophie poznała kiedy jeszcze uczęszczała do Hogwartu. Nie muszą się przyjaźnić, ale od czasu do czasu spotkać się, poplotkować, czy wyjść razem na kremowe.
    Sophie Maisonneuve
    Sophie Maisonneuve


    Liczba postów : 110
    Płeć : Female

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Sophie Maisonneuve Sob Lut 11, 2012 11:17 pm

    Lily, niby wszystko okej, ale Sophie nie uczęszczała do Hogwartu. Wnioskuję, że nawet nie zajrzałaś do karty Sophie, a szkoda bo w tym wypadku nie wiesz nawet o czym można plotkować z Maisonneuve i jakie ma zachowania.
    Alyssa Clove
    Alyssa Clove


    Liczba postów : 17
    Płeć : Female

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Alyssa Clove Sob Lut 11, 2012 11:43 pm

    Myślałam nad tym, abyśmy były czymś w stylu znajomych. To znaczy Alyssie przeszkadzałaby trochę żywiołowość Sophie, a jednak kontaktowałaby się z nią często aby zasięgnąć rady co do tworzenia eliksirów. Zdobywałaby także u niej nie do końca legalne składniki. Czyli ogółem Sophia byłaby dla Alyssy czymś w rodzaju starszej koleżanki z doświadczeniem. Co ty na to?
    avatar
    Lily Redd


    Liczba postów : 87
    Płeć : Female

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Lily Redd Nie Lut 12, 2012 1:21 am

    Sophie- masz rację, nie czytałam całej karty postaci. Przeczytałam jedynie opis charakteru i wywnioskowałam, że nasze postacie mogłyby się nawet lubić. Gapa ze mnie, że nie sprawdziłam do jakiej szkoły uczęszczała. Ale, ponieważ już to sprawdziłam i wiem, że studiuje w Hogwarcie, to może (jeśli chcesz) Lily i Sophie mogły tam się poznać i zakolegować?
    Sophie Maisonneuve
    Sophie Maisonneuve


    Liczba postów : 110
    Płeć : Female

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Sophie Maisonneuve Nie Lut 12, 2012 12:55 pm

    Alyssa - zgoda, obydwie będą mogły się spotykać, nawet u Sophie w domu i robić sobie wieczory z eliksirami, czyli będa się bawiły nad kociołkiem i nawet eksperymentowały. Jestem jak najbardziej za.
    Lily - proponuję aby się kolegowały jak chciałaś a zapoznał się kiedyś w Hogsmeade Pod Trzema Miotłami i tyle.


    Ostatnio zmieniony przez Sophie Maisonneuve dnia Nie Mar 04, 2012 11:35 am, w całości zmieniany 1 raz
    Danny Ortin
    Danny Ortin


    Liczba postów : 137
    Płeć : Male

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Danny Ortin Sro Lut 15, 2012 10:34 am

    Czy znalazłoby się trochę miejsca do "romansów"?
    Danny jest facetem, który miał dość sporo do czynienia z kobietami, ponieważ wciąż poszukuje tej najodpowiedniejszej. Chodziłoby mi o relację bardziej z przeszłości, mogłaby się ona zakończyć zarówno rok temu jak i kilka tygodni temu - to już zależy od Ciebie. Poznanie? Na jednej z imprez, na jakie chodzi Sophie. Czemu się popsuło? Mam nadzieję na jakąś podpowiedź.
    Sophie Maisonneuve
    Sophie Maisonneuve


    Liczba postów : 110
    Płeć : Female

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Sophie Maisonneuve Sro Lut 15, 2012 11:40 pm

    Możemy zrobić tak, że nasze postacie były razem pół roku temu. Sophie była w nim bardzo zakochana, Daniel zresztą też.
    Poznali się na Ulicy Śmiertelnego Nokturnu półtora roku temu, Daniel przyszedł tam z czystej ciekawości i zaszedł do Borgina i Burkesa gdzie Maisonneuve własnie pracuje. Coś między nimi zaiskrzyło i od tamtej pory widywali się codziennie aż zostali parą.
    To Sophie z nim zerwała, bo stwierdziła, że nie pasują do siebie, często się kłócili, Danielowi nie podobało się to, ze dziewczyna pakuje się w czarną magię.
    Pasuje?
    Danny Ortin
    Danny Ortin


    Liczba postów : 137
    Płeć : Male

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Danny Ortin Czw Lut 16, 2012 12:08 am

    Jak najbardziej mi odpowiada! Smile
    Sophie Maisonneuve
    Sophie Maisonneuve


    Liczba postów : 110
    Płeć : Female

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Sophie Maisonneuve Sob Lut 25, 2012 3:03 pm

    Szukam dalej! Przyda się duża gama postaci figurujących na liście znajomych bądź wrogów! Piszcie!
    avatar
    Alice Cloudspire


    Liczba postów : 100
    Płeć : Female

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Alice Cloudspire Pon Lut 27, 2012 6:02 pm

    Sophie ;* Przecież już nie szukasz lokatorki! Masz mnie!
    Sophie Maisonneuve
    Sophie Maisonneuve


    Liczba postów : 110
    Płeć : Female

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Sophie Maisonneuve Sob Mar 31, 2012 1:08 pm

    Pamiętacie o mnie ?
    Sophie Maisonneuve
    Sophie Maisonneuve


    Liczba postów : 110
    Płeć : Female

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Sophie Maisonneuve Pon Lip 30, 2012 11:07 am

    ODŚWIEŻAM!
    Roxanne D'Uberville
    Roxanne D'Uberville


    Liczba postów : 118
    Płeć : Female

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Roxanne D'Uberville Wto Wrz 11, 2012 7:22 pm

    Do grona znajomych, melanże i te sprawy?
    Sophie Maisonneuve
    Sophie Maisonneuve


    Liczba postów : 110
    Płeć : Female

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Sophie Maisonneuve Czw Sty 31, 2013 12:14 pm

    Roxie jak najbardziej! Wspólne studenckie melanże juhu!

    Podbijam, bo tu prawie same nieaktywne postacie ;c


    Ostatnio zmieniony przez Sophie Maisonneuve dnia Sob Lut 02, 2013 9:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
    Katerina Petrova
    Katerina Petrova


    Liczba postów : 270
    Płeć : Female

    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Katerina Petrova Sob Lut 02, 2013 5:45 pm

    Bierzcie Sophie no! Very Happy

    Sponsored content


    Big Bang Empty Re: Big Bang

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 9:41 am