Współczesny Hogwart

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


4 posters

    BANG, BANG! Och, you're dead.

    Marybeth Devigne
    Marybeth Devigne


    Liczba postów : 35
    Płeć : Female

    BANG, BANG! Och, you're dead. Empty BANG, BANG! Och, you're dead.

    Pisanie by Marybeth Devigne Sro Maj 08, 2013 10:07 pm

    karta, enjoy

    Marysia, jak to Marysia, jest raczej osobą bez konfliktową, część życia spędza w bibliotece, ale jakiś czas znajduje dla bliższych znajomych. Jest niesamowicie tolerancyjna, więc jeśli jesteś łysym blondynem (blondynką ) bez nóg to nic nie szkodzi. Oczekuję wszelkich propozycji:

    Przyjaciółka, bliska koleżanka, krukonka, osoba, z którą dużo rozmawia, chodzi na różnorakie zajęcia, pomagają sobie wspólnie w astronomii. Panna Uma Curtis

    Człowiek, który zupełnie jak Marysia jest mugolakiem, więc większość rozmów zawsze wiążę się z dziwnymi mugolskimi wynalazkami. Zawsze nawinie się także temat o zwierzętach, bo kto nie lubi tych pięknych, kochanych istotek?
    Pan puchon Jesse Lambert

    Pani projektantka, którą zawsze doradzi, pomoże, bądź wyciągnie na imprezę. Osoba kolorowa, zauważalna przez wszystkim. Penelope Williams

    Koleżanka krukonka, która połowę swojego życia spędza na imprezowaniu, próbując oczywiście wyciągnąć tam Mary. Podobno chroni ją przed Kainem lub próbuje mu ją sprzedać - nigdy nic nie wiadomo. Annie Mullighan

    Inteligentni ludzie na poziomie powinni ze sobą rozmawiać. Między innymi ich ulubionym tematem są książki. Phillip Tait

    Osoba, bez której Mary musiałaby spać na korytarzu, z powodu genialnych zagadek, z którymi nigdy nie może sobie poradzić. Często dyskutują o mugolskich rzeczach. Ruby Turner

    Chodzą razem na niektóre zajęcia, a w drodze wyjątku, Mary robi za fundację charytatywną i dzieli się z nim ciastkami. Black Hayate


    Ostatnio zmieniony przez Marybeth Devigne dnia Czw Maj 09, 2013 6:27 pm, w całości zmieniany 5 razy
    Black Hayate
    Black Hayate


    Liczba postów : 2564
    Płeć : Male

    BANG, BANG! Och, you're dead. Empty Re: BANG, BANG! Och, you're dead.

    Pisanie by Black Hayate Czw Maj 09, 2013 11:20 am

    ej siema, chodzimy razem na niektóre lekcje, podzielisz się ciachem? :3
    Noah Stockton
    Noah Stockton


    Liczba postów : 45
    Płeć : Male

    BANG, BANG! Och, you're dead. Empty Re: BANG, BANG! Och, you're dead.

    Pisanie by Noah Stockton Czw Maj 09, 2013 11:45 am

    siema, chyba wyczerpałam dzisiejszą porcję pomysłów, ale coś chcę na 100%
    Marybeth Devigne
    Marybeth Devigne


    Liczba postów : 35
    Płeć : Female

    BANG, BANG! Och, you're dead. Empty Re: BANG, BANG! Och, you're dead.

    Pisanie by Marybeth Devigne Czw Maj 09, 2013 3:09 pm

    Black - no podzielę się, podzielę, a mam inne wyjście ? Smile
    Noah - po przeczytaniu twojej jakże fascynującej karty, niestety nic mi nie przychodzi do głowy. Może... Mary może próbować u niego szukać tych lepszych stron, ponieważ denerwuję ją już ten cały narcyzm i wyższość... Nie wiem, nie mam bladego pojęcia, pomóż ._.
    Ellie Treays
    Ellie Treays


    Liczba postów : 64
    Płeć : Female

    BANG, BANG! Och, you're dead. Empty Re: BANG, BANG! Och, you're dead.

    Pisanie by Ellie Treays Sro Cze 26, 2013 8:23 pm

    znajmy się!

    Sponsored content


    BANG, BANG! Och, you're dead. Empty Re: BANG, BANG! Och, you're dead.

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 1:07 pm