Aplikacja na studium

  Share
  avatar
  Mistrz Gry

  Liczba postów : 2155

  Aplikacja na studium

  Pisanie by Mistrz Gry on Sro Wrz 26, 2012 3:36 pm

  Aplikacja na studium

  Chcesz dołączyć do grona studentów, jednakże spóźniłeś się z rekrutacją? Nic straconego – od roku szkolnego 2011/12 nie musisz marnować swojego czasu!

  Wszystkie osoby, które nie zdążyły zrekrutować się przez czas studenckich wakacji, mają teraz możliwość złożenia swej aplikacji. By to zrobić:
  a) Sprawdź w spisie studentów liczbę miejsc na określonych kierunkach. Pamiętaj, że nie możesz składać aplikacji na kierunek, na którym nie ma miejsc – zostanie ona zwyczajnie odrzucona.
  b) Wyślij sowę na konto Mistrza Gry. W temacie wpisz „aplikacja na studium” - pamiętaj, że wszelkie inne wiadomości będą ignorowane. Treść wiadomości powinna zawierać maksymalnie pięć nazw kierunków, na które chce aplikować Twoja postać. Przykładowa treść wiadomości:
  1. Magomedycyna
  2. Mistycyzm
  3. Teoria magii
  4. Inżynieria magii
  5. Bezpieczeństwo magiczne
  W przypadku nie spełnienia warunków obowiązujących na pierwszy kierunek, zostanie sprawdzony drugi, następnie trzeci i tak dalej.

  Aplikacja zostanie rozpatrzona pomyślnie w przypadku gdy kandydat uzyskał liczbę punktów obowiązujących przy rekrutacji na dany kierunek nie mniejszą niż 75% ostatniego na liście wyniku. Oznacza to, że jeśli użytkownik A B dostał się na kierunek mistycyzm z liczbą 10 punktów rekrutacyjnych, użytkownik C D, który składa aplikację po terminie, musi mieć minimum 7,5 punktu rekrutacyjnego. W przypadku gdy nie spełni tego warunku (posiadając np. 7 punktów) nie dostaje się na dany kierunek – rozpatrzona będzie wtedy kolejna pozycja z jego aplikacji.
  W przypadku gdy użytkownik nie dostanie się na żaden z wybranych w aplikacji kierunków, zostanie przydzielony na kierunek, gdzie jest najwięcej wolnych miejsc. W przypadku takiej samej ilości – decyduje przypadek.

  Nie wykluczamy możliwości, że z czasem – mając na uwadze popularność niektórych kierunków – liczba miejsc na poszczególnych kierunkach może ulec zmianie.   Obecny czas to Pon Sty 21, 2019 12:42 pm